Serie wydawnicze

  • Dla bystrzakow
  • Bez kantow
  • Lekarz rodzinny
  • Seriaporad.pl
  • Bezdroza
  • Michelin

Wydawnictwo Helion

Helion SA
ul. Kościuszki 1c
44-100 Gliwice
tel. (32) 230-98-63

informacje o księgarni septem.pl
Program Partnerski
O nas
© Helion 1991-2018

Co zyskasz zakładając konto w septem.pl?


zarowka


Dane do założenia konta
Nazwisko (nazwa firmy)
Imię (NIP)
Ulica (nazwa wsi lub skrytka pocztowa)
Nr domu
Nr mieszkania
Miasto (poczta)
Kod pocztowy
Kraj
Telefon
e-mail (Aby mieć dostęp do historii swoich zamówień, wpisz adres e-mail który został użyty przy wcześniejszych zakupach.)
Hasło
Powtórz hasło

Zaznacz wszystko

Zapoznałem się i akceptuję Regulamin sklepu internetowego

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, w szczególności imienia, nazwiska, adresu zamieszkania, adresu poczty elektronicznej, numeru telefonu, przez Helion.pl Sp. z o.o., ul. Kościuszki 1c, 44-100 Gliwice, w celu założenia konta Użytkownika i realizacje zamówień (jako zarejestrowany użytkownik). Zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. ochronie danych osobowych przysługuje Pani/Panu prawo do wglądu, poprawiania danych, zaprzestania przetwarzania oraz żądania ich usunięcia.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w szczególności imienia, nazwiska, adresu zamieszkania, adresu poczty elektronicznej dla celów marketingowych przez Helion.pl Sp. z o.o., ul. Kościuszki 1c, 44-100 Gliwice, oraz podmioty powiązane w tym HELION SA z siedzibą w Gliwicach ul. Kościuszki 1c. Przysługuje Pani/Panu prawo do wglądu i poprawiania danych. Zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. ochronie danych osobowych przysługuje Pani/Panu prawo do wglądu, poprawiania danych, zaprzestania przetwarzania oraz żądania ich usunięcia.

Chcę otrzymywać e-mailem informacje o zniżkach, promocjach oraz nowościach wydawniczych. W tym celu wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, w szczególności imienia, nazwiska, adresu zamieszkania, adresu poczty elektronicznej w celu przekazywania ofert marketingowych przez Helion.pl Sp. z o.o., ul. Kościuszki 1c, 44-100 Gliwice, oraz podmioty powiązane w tym HELION SA z siedzibą w Gliwicach. Zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. ochronie danych osobowych przysługuje Pani/Panu prawo do wglądu, poprawiania danych, zaprzestania przetwarzania oraz żądania ich usunięcia.


Gwarantujemy Ci, że powierzone nam dane są przetwarzane tylko dla potrzeb septem.pl i nie będą udostępniane osobom trzecim. Sprawdź politykę prywatności księgarni septem.pl

logotypy