Serie wydawnicze

 • Dla bystrzakow
 • Bez kantow
 • Lekarz rodzinny
 • Seriaporad.pl
 • Bezdroza
 • Michelin

Wydawnictwo Helion

Helion SA
ul. Kościuszki 1c
44-100 Gliwice
tel. (32) 230-98-63

informacje o księgarni septem.pl
Program Partnerski
O nas
© Helion 1991-

Recenzje prasowe 1. PS Tęsknię za tobą. Postscriptum #2

  “P.S Tęsknię Za Tobą” to druga część serii “Postscriptum” od Winter Renshaw. 🤩Z pierwszą się polubiłam, dlatego z wielką ochotą sięgnęłam po kolejny tom. 🥰

  Historie wychodzące spod pióra autorki są lekkie, przyjemne i czytające się praktycznie same. 🔥Zarówno w pierwszej, jak i w drugiej, części mamy wątek hate-love. W jednej mniej, w drugiej więcej, jednak w obu nie da się go nie zauważyć. 😁

  Oczywiście jak to bywa w książkach z takim wątkiem, dialogi są najlepsze. Uwielbiam te wszystkie przekomarzanki pomiędzy “wrogami”. To na nie, w tego typu książkach, zawsze czekam najbardziej.  🔥

  Na ten moment, uważam, że druga część wypada troszkę lepiej od pierwszej. 🙊Jednak myślę, że to trzecia część zachwyci mnie najbardziej. Już nie mogę się doczekać, kiedy będę mogła po nią sięgnąć. ❤️

  Prawiewymarlygatunek Kozłowska Sylwia

 2. Opiekunka

  Bardzo ciekawa pozycja, która okazała się miłym zaskoczeniem. Nastawiłam się na kolejny przewidywalny erotyk, a tymczasem otrzymałam zgrabne połączenie kryminału, obyczajówki i gorącego romansu. „Opiekunka” od @editio.red to historia Reese, która po śmierci swoich pracodawców jest jedyną osobą, której ufa jej siedmioletnia podopieczna. Reese opiekuje się Josie. Kiedy jej matka i ojczym zostają zamordowani, dziewczynka ma tylko Reese. I właśnie wtedy pojawia się biologiczny ojciec Josie, który chce się zaopiekować dzieckiem, jednak oboje kompletnie się nie znają. Wtedy też pojawia się pomysł ponownego zatrudnienia Reese, aby dzięki swojemu przywiązaniu do dziewczynki, pomogła w odbudowaniu relacji między ojcem i córką. Z pewnością jest to najlepsza książka autorki jaką dotąd czytałam. Cała historia jest przemyślana spójna. Widać chemię między bohaterami, a napięcie jest odpowiednio budowane. Naprawdę polecam.

  https://www.instagram.com/kseniula/ Ksenia Klimas-Kupis

 3. Twoje okno tolerancji. Okiełznaj stres i zregeneruj się po urazach psychicznych

  Witajcie kochani! Zbliża się jesień, a to dla mnie bardzo intensywny czas jeśli chodzi o czytanie, co mnie cieszy bo mam do nadrobienia sporo zaległości 🙁🍂🍁 Dziś przychodzę do Was z książką "Twoje okno tolerancji", ciekawi? 😍🔥

  Twoje okno tolerancji Dr Elizabeth Stanley

  To, co zasługuje na wyróżnienie to fakt, że wiedza naukowa, którą przedstawia autorka jest nam podana w tak lekki i przyjemny sposób, że naprawdę łatwo się ją przyswaja! Ja jestem osobą bardzo podatną na stres, z ogromem lęków, ale wiem że nie jestem jedyna, bo stres w większym lub mniejszym stopniu dotyczy każdego z nas, dlatego myślę, że książka jest warta uwagi.

  Z książki możemy się dowiedzieć skąd bierze się stres, dużo również o mechanizmach w glowie, o tym jak działa nasz mózg, ale przede wszystkim jak ten stres kontrolować, bo oczywiście nie jesteśmy w stanie go całkowicie wyeliminować, ale już ucząc się panowania nad nim możemy polepszyć komfort własnego życia. To naprawdę ogromną skarbnica wiedzy jeśli chodzi o stres! I choć książka jest naprawdę niezłym "grubaskiem" to nie ma się co przejmować - duża część na samym końcu zajmują przypisy. Ja jestem zadowolona, że w końcu udało mi się przekonać do książki, która zwiększyła moją świadomość i chciałabym przy okazji zapowiedzieć Wam, że chce aby na moim profilu pojawiało się stopniowo coraz więcej książek dzięki którym będę starała się poprawić swój stan psychiczny.

  Każdy, kto tak jak ja nadmiernie się stresuje i chce coś z tym zrobić powinien sprawdzić te pozycje. 😉

  zlamany_grzbiet Nawrocka Oliwia

 4. Mały, brudny sekret. Zakazane pragnienia #1

  Emma pracuje jako bibliotekarka. Z pozoru to szara myszka, jednak wewnątrz to silna i wiedząca czego pragnie kobieta. Po poprzednim związku wyszła już na prostą, do momentu aż na jej drodze pojawił się bardzo mroczny mężczyzna.

  Gavin Kingsley jest współwłaścicielem agencji towarzyskiej na wysokim poziomie. Z bagażem mrocznej przeszłości zawsze panował nad emocjami, jednak przy Emmie totalnie traci nad sobą kontrolę.

  Niebezpieczny mężczyzna i nieśmiała bibliotekarka. Ryzykowna gra z braćmi może zakończyć się katastrofą.

  " Mały, brudny sekret" to książka z rodzaju tych, po których zakończeniu na usta wkrada się "Wow. Co to była za historia!"

  Aitorka potrafi wciągnąć czytelnika w swój świat. Choć to moje pierwsze spotkanie z jej twórczością, na pewno nie będzie ostatnie.

  Narracja z perspektywy trzech osób okazała się strzałem w dziesiątkę. Dzięki temu mogliśmy poznać historię punktu widzenia każdego bohatera. Emocje i gorące sceny towarzuszą nam nieustannie, dzięki temu od tej historii nie sposób się oderwać.

  Dwóch braci walczących o kobietę. Jednen uroczy, drugi natomiast mroczny. Znajfziecie tu miłosny trójkąt, któru rozpali waszą wyobraźnię. Dlatego też zdecydowanie musicie poznać tę historię. Gorąco wam polecam, a sama czekam z niecierpliwością na kontynuację.

  magixx_book Adamska Magda

 5. Asystentka szefa

  "Asystentka szefa" to moje pierwsze spotkanie z autorką. Jak myślicie udane?

  Weroniką Banach za namową przyjaciółki przeprowadza się do Gdyni, gdzie na rozmowie o pracę poznaje Alana Wolfa. Mężczyznę władczego, który lubi rządzić i nie przyjmuje do swojej wiadomości odmowy. Czy znajomość skromnej dziewczyny z małej wioski i seksownego kobieciarza ma szansę na szczęśliwe zakończenie niczym z bajki?

  Jest to typowy romans biurowy, którego fabułę można by porównać do już kultowej serii "50 twarzy Greya". Jednak ja starałam się podejść do tej powieści bez wyszukiwania tych podobieństw. Tak, są podobieństwa, ale czy mi to przeszkadzało? Nie, nie przeszkodziło mi to w czerpaniu przyjemności z poznawania historii tej dwójki bohaterów. Weronika uwielbia księżniczki z bajek i zawsze marzyła o poznaniu księcia, ja uwielbiam romantyczne historie doprawione dużą ilością pieprzu i na ostro. Tu to dostałam a moja romantyczna dusza została mile połechtana. Nie jest to książka dla wszystkich, bo sceny ostrego seksu, mogą zgorszyć co niektórych. Ale myślę, że wielbicielki erotyków znajdą tu historię pełna ciętych ripost, które wywołają uśmiech na twarzy czytelnika, a także bohaterów, którzy nieraz zaskakują swoim zachowaniem. Jest również mała intrygą, która sprawia, iż całą historia nabiera tajemniczości. Znajomość głównych bohaterów już od samego początku jest intensywna co może wydać się trochę przrsadzone, ale od kiedy uczucie są racjonalne, jakkolwiek banalnie by to zabrzmiało. Fabuła książki jest przemyślana, a można by się pokusić o stwierdzenie, że jest to bajka dla niegrzecznych dorosłych dziewczynek. Styl pisania autorki przypadł mi do gustu i z pewnością sięgnę po kolejne książki autorki.

  Kto wie kiedy na drodze jednaj z nas stanie mężczyzna, który mógłby być Christianem Greyem...

  wredna books Szwarc Justyna

logotypy