Serie wydawnicze

 • Dla bystrzakow
 • Bez kantow
 • Lekarz rodzinny
 • Seriaporad.pl
 • Bezdroza
 • Michelin

Wydawnictwo Helion

Helion SA
ul. Kościuszki 1c
44-100 Gliwice
tel. (32) 230-98-63

informacje o księgarni septem.pl
Program Partnerski
O nas
© Helion 1991-

Recenzje prasowe 1. Zła chwila

  No i mamy weekendzik 😉

  No w końcu! Nie mogłam się go już doczekać 😍

  Tym razem mam dla was książkę od wydawnictwa @editio.red 😍" Zła chwila” to kontynuacja serii K.N. HANER niebezpieczni mężczyźni. Jest to już trzeci tom tej serii. Naprawdę zaskakująca książka. Na ogół jestem w stanie przewidzieć, co się wydarzy za chwilę. Jednak autorce udało się kilkukrotnie mnie zaskoczyć. Momentami trzyma w napięciu. Naprawdę szybko się czyta. Polecam!

  _mama_z_ksiazka_ Dąbrowska Marianna

 2. Życie na lekko. O tym jak radośnie być sobą!

  Jeżeli lubicie lekkie książki, które przeczytanie do porannej czy popołudniowej kawki, to mam dla Was świetną propozycję! Książka “Życie na lekko…” pokazuje nam, że w naszej codzienności możemy znaleźć wiele szczęścia i radości. Autor na własnym przykładzie pokazuje, że do uśmiechu wcale nie potrzeba wiele.

  Książka napisana jest prostym językiem a co najważniejsze zawarte są w niej sytuacje z życia codziennego autora. Możemy zobaczyć, że podczas wyjścia na spacer, po zakupy czy przy kolacji znajdziemy mnóstwo chwil, sytuacji, które mogą dać nam szczęście. Opowiadania te wzruszą, rozśmieszą a co najważniejsze zmuszą nas do zastanowienia się nad swoim życiem. Świetnie pokazane jest, że życie, które mamy to tak naprawdę dar szczęścia i radości. Ale to my zabiegani, zalatani nie zawsze widzimy to co faktycznie jest ważne.

  “Życie na lekko…” to mały poradnik, który zmusi nas, bądź pokaże drogę do pozytywnego myślenia i zauważenia, że szczęście mamy na wyciągnięcie ręki.

  My world by Dagmara Rek Rek Dagmara

 3. Ariana w objęciach wroga

  Dzień dobry!✨

  Jak wasz poranek? Mój jak narazie nadzwyczaj dobry😉

  Kolejna książka, którą udało mi się przeczytać to pierwsza część serii "Chasing revenge". Przyznam się szczerze, że jeszcze nigdy nie zdarzyło mi się przeczytać książki takiej jak ta. Nie wyobrażam sobie jak można sprzedać swoje własne dziecko komukolwiek, a tym bardziej mafii. To jest niewyobrażalne.

  Ariana Nunez z pewnością nie tak wyobrażała sobie dorosłość. Przecież nikt nie oczekuje, że w wieku dwudziestu lat zostanie najzwyczajniej w świecie oddany we władanie gangsterów. I to przez własnego ojca. Ariana prosto z rodzinnego domu trafia w sam środek mafijnych rozgrywek, a przy okazji staje się przyczyną zaognienia konfliktu między dwiema potężnymi rodzinami...

  Powieść mnie bardzo wciągnęła. Od samego początku czujesz ,że zaraz się coś wydarzy. A dzieje się dużo. Wchłania od samego początku i kipi od emocji. Tajemnice i intrygi powodują ciekawe zwroty akcji. Ja jestem nią oczarowana i mam nadzieję, że Wy również będziecie! Prawdziwa historia o miłości, która jest w stanie przetrwać wszystko! Teraz z niecierpliwością czekam na drugą część ❤️

  A wy co teraz czytacie?

  Shh_xd Karczmarczyk Natalia

 4. Zła chwila

  ,,Zła chwila” to trzecia część kultowej serii K.N. Haner ,,Niebezpieczni mężczyźni”.

  Blaire Crawford to Królowa Koki. Biznes, który przejęła po ojcu to prawdziwa żyła złota. Kobieta stara się mieć kontrolę nad wszystkim. Jednocześnie chce udowodnić wszystkim wokół, że jest silna, nieustępliwa. Pragnie wzbudzać respekt. Liam pomaga budować jej wizerunek. Phix zniknął. Jednak pewnego dnia powraca. Na ile będą w stanie zmienić się dla siebie wzajemnie? Co zwycięży? Nienawiść czy pożądanie? A co jeśli będzie chciał ją wyeliminować z gry? Czy uda mu się pozbyć słabości do Blaire?

  Bardzo nie mogłam się doczekać trzeciej części tego wspaniałego cyklu. Autorka po raz kolejny tą częścią mnie porwała. Ta historia tak niesamowicie wciąga. Uwielbiam świat mafijny, pełen niebezpieczeństw, rządzący się własnymi regułami. Zdecydowanie nie brakuje tutaj emocji, istny rollercoaster emocjonalny, a wszystko za sprawą Blaire, Phixa oraz Liama. ,,Zła chwila” to historia pełna intryg, kłamstw oraz manipulacji. Autorka zachowała idealną dynamikę w fabule, co tylko potęgowało moją ciekawość. Znakomicie wykreowani bohaterowie. Przy tej książce po raz kolejny przepadłam. Gorąco Was zachęcam do sięgnięcia po ,,Złą chwilę”.

  theex1992 Hapka Justyna

 5. Zła chwila

  "Zła chwila" od @k.n.haner to trzeci tom z serii "Niebezpieczni mężczyźni". W tej części Blaire staje na piedestale imperium swojego ojca i już tym poczynaniem komplikuje wiele spraw w swoim życiu, które już i tak były bardzo skomplikowane. Nie chcę za dużo spoilerować.

  Do tego stara się żyć bez swojego męża, Phixa, który powraca niczym bumerang i znów wywraca życie do góry nogami naszej bohaterki. Dlatego koniecznie musi pokazać swoją siłę, chęć walki, dominacji. Ku mojemu zdziwieniu i zapewne zdziwieniu wielu z Was, którzy czytali tę serię, Phix jest całkowicie odmieniony. Znamy go bardziej od tej ciemnej, mrocznej strony. Od strony wielu masek, które przybierał. Tymczasem on je zrzuca z siebie i potrafi być nawet opiekuńczym, kochającym, wspomagającym człowiekiem. No tego się nie spodziewałam. 😁 Jestem szalenie ciekawa, co wydarzy się w finałowej części "Niebezpiecznych mężczyzn".

  Kasię określono mianem "Remigiusza Mroza" od erotyków, i ja się w pełni z tym porównaniem zgadzam. Lepiej bym tego nie określiła. ☺ Wartkie akcje, pełne dynamizmu i zaciętości. Przepełnione emocjami, do tego stopnia, że niejednokrotnie zarwałam nockę, by móc poznać historię do końca od razu. 🙉 Tak było zresztą i w tym przypadku. ☺ A na deser dodam, że Kasia jest fenomenalna w zakończenia! Nikt nie zrzuca nigdy takich bomb na ostatnich kartach książki jak ona. 🙉 Nie wierzycie mi na słowo?! Przekonajcie się sami!

  Facebook.com/milczac Jagoda Szuster

logotypy