Serie wydawnicze

  • Dla bystrzakow
  • Bez kantow
  • Lekarz rodzinny
  • Seriaporad.pl
  • Bezdroza
  • Michelin

Wydawnictwo Helion

Helion SA
ul. Kościuszki 1c
44-100 Gliwice
tel. (32) 230-98-63

informacje o księgarni septem.pl
Program Partnerski
O nas
© Helion 1991-2021

Przelew z Pekao24

Przelew z Pekao24
wygodna i bezpieczna forma płatnościJeśli jesteś posiadaczem konta w Banku Pekao S.A., możesz dokonać bezpiecznej i szybkiej transakcji ze swojego konta, wykorzystując usługę Pekao24Przelew. Po wybraniu tej opcji zostaniesz przeniesiony na strony Banku Pekao S.A., i po zalogowaniu do będziesz mógł zlecić płatność. Zostanie ona przelana na nasze konto.

Jeżeli jeszcze nie masz konta w Banku Pekao S.A., możesz je otworzyć. Zyskasz możliwość płacenia za zakupy w naszej księgarni w sposób szybki i bezpieczny, a oprócz tego staniesz się posiadaczem konta o korzystnym oprocentowaniu.


1. Wygoda

Przelew z Pekao24Przelew to kolejna funkcja oferowana w ramach serwisu PekaoInternet, będącego częścią usługi Pekao24 Umożliwia ona szybkie, proste i tanie realizowanie przelewów online z kont Klientów Banku Pekao S.A. Pekao24 to usługa, która pozwala uzyskać dostęp do posiadanych rachunków oraz innych produktów bankowych poprzez elektroniczne serwisy dostępu. Z Pekao24 można korzystać przez 7 dni w tygodniu, przez 24 godziny na dobę. Pekao24 to oferta przeznaczona dla osób ceniących swój czas i wygodę.

2. Bezpieczeństwo

Pekao24 gwarantuje całkowite bezpieczeństwo danych osobowych oraz zgromadzonych na rachunku środków finansowych. Wszelkie informacje przekazane przez naszych Klientów są chronione zgodnie z obowiązującymi normami bezpieczeństwa i zachowania poufności.

3. Przekonaj się jakie to proste

Jeśli nie masz konta w Banku Pekao S.A. i nie jesteś jeszcze użytkownikiem Pekao24Przelew to wystarczy, że wykonasz pierwszy krok i wypełnisz formularz rejestracyjny.

Powrót

logotypy