Serie wydawnicze

  • Dla bystrzakow
  • Bez kantow
  • Lekarz rodzinny
  • Seriaporad.pl
  • Bezdroza
  • Michelin

Wydawnictwo Helion

Helion SA
ul. Kościuszki 1c
44-100 Gliwice
tel. (32) 230-98-63

informacje o księgarni septem.pl
Program Partnerski
O nas
© Helion 1991-2021

Płatność z konta w MultiBanku

multiTRANSFER
wygodna i bezpieczna płatność z konta w MultiBanku


Jeżeli posiadasz konto w MultiBanku, możesz dokonać bezpiecznej i szybkiej transakcji ze swojego konta, wykorzystując multiTRANSFER. Po wybraniu tej opcji zostaniesz przeniesiony na strony MultiBanku, i po zalogowaniu się będziesz mógł zlecić płatność. Zlecona płatność zostanie automatycznie przelana na nasze konto.


1. Wygoda

MultiTransfer to usługa ułatwiająca realizację płatności przez Internet, za pomocą przelewu z rachunku w MultiBanku. Dzięki MultiTransferowi chcąc zrealizować transakcję w septem.pl nie musisz pamiętać ani wpisywać danych odbiorcy i numeru jego rachunku bankowego. Pola te są już wypełnione. Wypełnione są również pola: kwota, tytuł i data realizacji przelewu.

2. Bezpieczeństwo

MultiTransfer jest równie bezpieczny jak inne przelewy w MultiBanku. Aby go zrealizować musisz mieć aktywną listę haseł jednorazowych i każdy taki transfer musisz potwierdzić hasłem jednorazowym. Po zleceniu transakcji wyświetlany jest ekran zawierający potwierdzenie, po czym następuje automatyczne wylogowanie.

3 Przekonaj się jakie to proste

Jeśli nie masz konta w Multibanku to wystarczy, że wykonasz pierwszy krok i wybierzesz rodzaj konta, które chcesz założyć.

Powrót

logotypy