Facebook

Serie wydawnicze

 • Dla bystrzakow
 • Bez kantow
 • Lekarz rodzinny
 • Seriaporad.pl
 • Bezdroza
 • Michelin

Wydawnictwo Helion

Helion SA
ul. Kościuszki 1c
44-100 Gliwice
tel. (32) 230-98-63

informacje o księgarni septem.pl
Program Partnerski
O nas
© Helion 1991-2020
Szlak transsyberyjski. Moskwa - ...

Szlak transsyberyjski. Moskwa - Bajkał - Mongolia - Pekin. Wydanie 4

Autor:  

Szlak transsyberyjski. Moskwa - Bajkał - Mongolia - Pekin. Wydanie 4
Ocena:
   5.0/6  Opinie  (2)
Stron: 448
Ksiazka drukowana Druk (oprawa: miękka)
Wydawca: Bezdroża

Przejazd koleją transsyberyjską z Moskwy do Pekinu jest niemałą atrakcją. Nic dziwnego – po drodze podziwiać możemy stolicę Rosji, dzikie obszary Przybajkala, dziewiczą Mongolię z bezkresem stepów, górami Ałtaj czy pustynią Gobi i wreszcie atrakcje północnych Chin, ze sławnym Murem Chińskim i Pekinem.

Szlak transsyberyjski. Moskwa – Bajkał – Mongolia – Pekin to IV wydanie przewodnika z 2009 roku, cieszącego się ogromną popularnością. Przewodnik został tak pomyślany, by służył praktyczną pomocą zarówno w fazie planowania wyjazdu, jak i podczas samej podróży oraz by dostarczał jak najwięcej informacji krajoznawczych i był dobrą "lekturą do poduszki". Rozdziały wstępne opisują przejazd Koleją Transsyberyjską oraz przybliżają historię szlaku. Kolejne części stanowią rodzaj miniprzewodników po Moskwie, południowym Przybajkalu, Mongolii i Pekinie.

Przewodniki Bezdroży przybliżają historie i kulturę opisywanych miast oraz oprowadzają po ich najbardziej fascynujących zakątkach. Treść uporządkowano dla wygody w układzie trasowym. Opisom zabytków i innych atrakcji turystycznych towarzysza przejrzyste mapy oraz ramki z ciekawostkami, czyniące z przewodnika pasjonującą lekturę nie tylko w czasie podróży. Informacje praktyczne pomagają zaplanować wyjazd i odnaleźć się w odwiedzanym miejscu. Całość zamyka praktyczny mini-słowniczek.

Osoby, które kupowały książkę, często kupowały też:

Słodki dom
Tillie Cole
Cena: 39,90 zł
Fantastyczna czterdziestka! Poradnik pozytywneg...
Agnieszka Ornatowska, Bogusław Stępień
Cena: 34,90 zł
Koszmar Morfeusza
K.N. Haner
Cena: 39,90 zł
Portugalia. #travel&style. Wydanie 1
Krzysztof Gierak
Cena: 59,90 zł
6
(0)
5
(2)
4
(0)
3
(0)
2
(0)
1
(0)

Liczba ocen: 2

Średnia ocena
czytelników

  


  okladka
    Ocena : 5 

  Niesamowite klimaty, rosyjska, romantyczna dusza. Chce się wyruszyć natychmiast!
    Ocena : 5 

  Bardzo lubię ten przewodnik, właśnie ze względu na jego odmienność - subiektywne podejście autorów nadaje jej specyficzny "smak". Mam starsze wydanie, bo wybierałem się nad Bajkał, ale ostatecznie nic z tego nie wyszło i na pamiątkę pozostała mi ta lektura, do której chętnie wracam. Może kiedyś uda mi się ruszyć transsibem, no ale na pewno zaopatrzę się wtedy w jakiś świeższy przewodnik.
  logotypy