Serie wydawnicze

  • Dla bystrzakow
  • Bez kantow
  • Lekarz rodzinny
  • Seriaporad.pl
  • Bezdroza
  • Michelin

Wydawnictwo Helion

Helion SA
ul. Kościuszki 1c
44-100 Gliwice
tel. (32) 230-98-63

informacje o księgarni septem.pl
Program Partnerski
O nas
© Helion 1991-2020
Romans »
Serce diabła. Forge #3

Serce diabła. Forge #3

Autor:  

Stron: 208
Czas nagrania: 5 godz. 28 min. Czyta: Karolina Kalina i Sebastian Misiuk
Ksiazka drukowana Druk (oprawa: miękka) 3w1 w pakiecie: PdfPDF ePubePub MobiMobi Audiobook Audiobook w mp3
Wydawca: Editio
Wydawca: Editio
Wydawca: Editio
Cena promocyjna: Oszczędzasz: 3,70 zł
33,30 zł 37,00 zł
Cena promocyjna: Oszczędzasz: 11,10 zł
25,90 zł 37,00 zł
Cena promocyjna: Oszczędzasz: 9,25 zł
27,75 zł 37,00 zł
W realizacji od 2020-08-12 + do przechowalni W realizacji od 2020-08-12 + do przechowalni + do przechowalni

Druk
Książka drukowana
33,30 zł
37,00 zł
eBook
Pdf ePub Mobi
25,90 zł
37,00 zł
Audiobook w mp3
Audiobook
27,75 zł
37,00 zł

Czy odważysz się przyjąć dar prosto z serca diabła?

India Baptiste miała nerwy ze stali i żelazną wolę. Bezwzględnie dążyła do celu i potrafiła wykorzystać każdy atut - łącznie z zapierającą dech urodą i mistrzowską grą w pokera. Nigdy nie przegrywała i rzadko kiedy trafiała na kogoś, kto byłby w stanie stawić jej czoła. Kimś takim okazał się miliarder Jericho Forge, który postanowił, że dostanie ją na własność. Ot, zachcianka bogatego, pozbawionego skrupułów aroganta. India oddała mu wolność i rękę. Nie umiała go jednak znienawidzić ani pokochać. Jericho budził w niej potężne, sprzeczne uczucia: pożądanie, gniew, wściekłość, ale także czułość. Ich małżeństwo od początku przypominało pożar statku na wzburzonym morzu.

Dla Jericha sięgnięcie po kolejną ślicznotkę było równie oczywiste jak władza, którą sprawował żelazną ręką. Tym razem jednak nie chodziło tylko o seks. Wymuszone małżeństwo miało być grą, której celem było zdobycie większej władzy i pieniędzy. Ale trafiła kosa na kamień. Żona niepostrzeżenie obudziła w Jerichu pokłady uczuć, których nigdy wcześniej nie dopuszczał do głosu. Kiedy się zorientował, było już za późno. Popełnił niewybaczalny błąd.

Szalona historia tych dwojga zmierza do nieuniknionego finału. I chociaż stali się dla siebie wszystkim, potężne moce nie przestały działać, ale dzięki przeszłości India i Jericho nabrali siły i odwagi, aby stanąć do walki z ludźmi, którzy dorównywali im w bezwzględności. Niektóre sprawy nie zostały jednak zamknięte, a konsekwencje wydarzeń i decyzji podjętych wiele lat wcześniej mogą okazać się tragiczne w skutkach. Czy Jericho i India zdołają odzyskać siebie nawzajem?

Ze względu na strukturę książki nie zamieszczono spisu treści.

[PRZEDPREMIEROWO] SERCE DIABŁA - MWGHAN MARCH ☀Moja ocena: 8/10 Po takim zakończeniu jakie autorka zafundowała nam na koniec drugiej części z niecierpliwością wyczekiwałam finału serii „Forge”. Zastanawiałam się, czy Meghan wymyśli coś nowego, czy poda mam odgrzewane kotlety, ale przyznam, że pozytywnie się zaskoczyłam. „Serce diabła zaczyna się dokładnie w tym samym miejscu, w którym kończy się poprzednia część, dzięki czemu czytelnik od razu jest w temacie i nie trzeba nic sobie przypominać. Już od początku dzieje się akcja, która trzyma delikatnie w napięciu. Meghan postawiła tutaj na lekki dramacik, co bardzo mi się podobało, bo mimo iż był on lekko schematyczny, to nie drażnił mnie. W tym tomie mamy więcej wątku kryminalnego, który moim zdaniem jak na romans jest naprawdę dobrze rozwinięty. Autorka wprowadziła więcej akcji, z czego się cieszę, bo czytelnik się nie nudzi, a ja nie zdołałam przewidzieć tego jak się rozwiąże dana sytuacja. Jeśli chodzi o sceny seksu to oczywiście jak to w erotykach-pojawiają się i w tej, ale w tej pozycji są one różne, jedne nieco bardziej subtelne, a inne niestety nie. Podoba mi się to, jak autorka tworzy swoich bohaterów, a w szczególności postaci damskie. India jest niesamowicie silną kobietą, która nie boi się mówić co sądzi i nie da sobie w kaszę dmuchać. Historia Indii i Jericha zbliża się do końca, w przeszłości minęło ich wiele burzowych chwil, ale czy ta dwójka będzie miała szansę na walkę ze złymi ludźmi o wspólne zakończenie? Jeśli szukacie czegoś fajnego, lekkiego, wciągającego, a jednocześnie czegoś odrobinę innego niż wszystkie dostępne romanse, to myślę, że będzie to idealna seria. Mi się bardzo podobała, a ten tom w szczególności.

Instagram.com/zaczytana.anielka Aniela Nowik

    logotypy