Serie wydawnicze

  • Dla bystrzakow
  • Bez kantow
  • Lekarz rodzinny
  • Seriaporad.pl
  • Bezdroza
  • Michelin

Wydawnictwo Helion

Helion.pl sp. z o.o.
ul. Kościuszki 1c
44-100 Gliwice
tel. (32) 230-98-63

informacje o księgarni septem.pl
Program Partnerski
O nas
© Helion 1991-2022
Romans »
Sekta

Sekta

Autor:  

Stron: 232
Ksiazka drukowana Druk oprawa miękka 3w1 w pakiecie: PdfPDF ePubePub MobiMobi
Wydawca: Editio
Wydawca: Editio
Cena promocyjna: Oszczędzasz: 15,96 zł
23,94 zł 39,90 zł
Cena promocyjna: Oszczędzasz: 7,98 zł
31,92 zł 39,90 zł
W realizacji od 2022-07-05 + do przechowalni W realizacji od 2022-07-05 + do przechowalni

Druk
Książka drukowana
23,94 zł
39,90 zł
eBook
Pdf ePub Mobi
31,92 zł
39,90 zł

Uważano go za anioła... A on był wcielonym diabłem

Edward Collins jest charyzmatyczny, piekielnie bogaty i nieziemsko przystojny. Seksowny, można by rzec, gdyby nie to, że takie słowo nie pasuje do bożego posłańca, jakiego widzą w nim setki tysięcy zwolenników Kościoła, na którego czele stoi. Sam Collins uważa się za syna Boga. I od wiernych oczekuje bezwzględnego oddania. Nie tylko duchowego. Interesują go też ich majątki... i ciała, zwłaszcza jeżeli należą do młodych, atrakcyjnych wyznawczyń.

Tak, Edward Collins nie jest aniołem miłosierdzia, lecz pozbawionym skrupułów i moralności manipulatorem. Gdy na jego drodze stanie troje ludzi ― Jason Lambert, szeryf z hrabstwa Utah prowadzący śledztwo w sprawie sekty, a także siostry Rebeka i Rozalie Winston, które łączy z Collinsem wspólna przeszłość ― losy całej czwórki splotą się w iście piekielny węzeł, pełen przemocy, pożądania, seksu i mrocznych sekretów. Kto z nich dostąpi zbawienia za grzechy, a kto zostanie potępiony na wieczność?

Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość - te trzy: z nich zaś największa jest miłość

Ze względu na strukturę książki nie zamieszczono spisu treści.

🗨" Sekta " Monika Magoska - Suchar ( @mmsuchar_autorka ) 🗨 wydawnictwo @editio.red 🗨Edward Collins jest charyzmatyczny, piekielnie bogaty i nieziemsko przystojny. Seksowny, można by rzec, gdyby nie to, że takie słowo nie pasuje do bożego posłańca, jakiego widzą w nim setki tysięcy zwolenników Kościoła, na którego czele stoi. Sam Collins uważa się za syna Boga. I od wiernych oczekuje bezwzględnego oddania. Nie tylko duchowego. Interesują go też ich majątki... i ciała, zwłaszcza jeżeli należą do młodych, atrakcyjnych wyznawczyń. Tak, Edward Collins nie jest aniołem miłosierdzia, lecz pozbawionym skrupułów i moralności manipulatorem. Gdy na jego drodze stanie troje ludzi - Jason Lambert, szeryf z hrabstwa Utah prowadzący śledztwo w sprawie sekty, a także siostry Rebeka i Rozalie Winston, które łączy z Collinsem wspólna przeszłość - losy całej czwórki splotą się w iście piekielny węzeł, pełen przemocy, pożądania, seksu i mrocznych sekretów. Kto z nich dostąpi zbawienia za grzechy, a kto zostanie potępiony na wieczność? 🗨Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość - te trzy: z nich zaś największa jest miłość. 🗨Jest to bardzo mroczna historia która pochłonęła mnie niemal od razu i w całości, dreszcz emocji który wywołuje jest nie do zniesienia. Stanowczość Edwarda, piekielnie przystojnego Boga który chce osiągnąć wszystko i stać sie Panem przed którym każdy chce składać ukłony. Podobało mi się że wszystko kryje się pod maską tajemniczości, nigdy nie powiedziałabym że książka skończy się w taki sposób i w takim momencie. Na początku myślałam że to wszystko wyszło za łatwo, ona za łatwo się jemu oddała i za łatwo poznała definicję miłości ale zdecydowanie tak nie było, Rebeka poddała się manipulacji. Zmanipulował ją do tego stopnia że aż ona sama nie mogła uwierzyć w to co się stało... Zdecydowanie nie mogę się doczekać kontynuacji. 🗨Z thrillerem mam styczność pierwszy raz i szczerze podobało mi się i będę więcej sięgać książek tego rodzaju oraz więcej od pióra tej autorki. Książka nie jest przeznaczona dla młodych czytelników! zawiera manipulacje i żądz władzy za wszelką cenę. 🗨

oczytanax Lisowska Paulina

    pokaż wszystkie
    logotypy