Facebook

Serie wydawnicze

 • Dla bystrzakow
 • Bez kantow
 • Lekarz rodzinny
 • Seriaporad.pl
 • Bezdroza
 • Michelin

Wydawnictwo Helion

Helion SA
ul. Kościuszki 1c
44-100 Gliwice
tel. (32) 230-98-63

informacje o księgarni septem.pl
Program Partnerski
O nas
© Helion 1991-2019
Praga. Przewodnik - Celownik. Wy...

Praga. Przewodnik - Celownik. Wydanie 2

Autorzy:   ,

Praga. Przewodnik - Celownik. Wydanie 2
Ocena:
   5.3/6  Opinie  (3)
Stron: 192
Ksiazka drukowana Druk (oprawa: miękka)
Wydawca: Bezdroża

Przewodniki-Celowniki to nowatorskie publikacje turystyczne, opisujące najciekawsze miasta i regiony Europy. Ich wyróżnikiem są dokładne mapy oraz zwięzłe, przygotowane w formie leksykonu i ilustrowane zdjęciami opisy atrakcji turystycznych.

Nowe przewodniki dają swobodę podczas zwiedzania, wolność i niezależność w trakcie wycieczek i podróży. Pozwalają w prosty sposób odnajdywać w terenie interesujące miejsca i identyfikować mijane w trakcie wędrówki obiekty.

Mapa, tekst i zdjęcia uzupełniają się i tworzą wzajemnie powiązaną całość, która sprawia, że samodzielna wędrówka po mieście stanie się prawdziwą przyjemnością!

Przewodnik-Celownik Praga to:

 • Atlas centrum miasta 1:10 000
 • Alfabetyczny leksykon 112 największych atrakcji turystycznych
 • Ponad 150 kolorowych fotografii
 • Zwięzłe informacje praktyczne
 • Przejrzysty system odsyłaczy

To także bardzo funkcjonalny i nowoczesny przewodnik, łączący w sobie elementy encyklopedycznego opisu najważniejszych atrakcji z podaniem wszystkich potrzebnych turyście informacji praktycznych oraz dokładnym planem miasta w formie poręcznego atlasu. Całość uzupełniona została interesującymi wiadomościami na temat np. Franza Kafki, praskiej architektury na przestrzeni wieków czy miejskich ogrodów. Posługując się tym przewodnikiem, bez trudu można ułożyć własny plan zwiedzania miasta.

Osoby, które kupowały książkę, często kupowały też:

Praktyczna improwizacja. Jak techniki improwiza...
Michał Mącznik, Artur Król
Cena: 37,00 zł
Gruzja. #Travel&Style. Wydanie 1
Krzysztof Dopierała, Krzysztof Kamiński
Cena: 59,90 zł
Podlasie i Suwalszczyzna. Travelbook. Wydanie 1
Andrzej Kłopotowski
Cena: 26,90 zł
6
(1)
5
(2)
4
(0)
3
(0)
2
(0)
1
(0)

Liczba ocen: 3

Średnia ocena
czytelników

  


  okladka
    Ocena : 6 

  Bardzo dobry przewodnik, książki z serii 'celowników' są najlepszymi jakie mi było okazje oglądać, czytać i korzystać w trakcie podróży i zwiedzania. Książka traktująca o Budapeszcie napisana jest przejrzyście, możemy znaleźć w niej wiele ciekawych, godnych zobaczenia miejsc. Bardzo ważne jest to, że zaopatrzeni jesteśmy w szczegółowe mapy miasta, przez co zwiedzanie staje się łatwiejsze, orientacja w terenie przychodzi z łatwością, zaś wybór zabytków i kolejności ich oglądania pozostaje naszym wyborem co daje swobodę działania. POLECAM!
    Ocena : 5 

  Interesująca książka dla osób przyjeżdżających do Pragi po raz pierwszy i chcących poznać to miasto od podstaw. Dla osób bardziej "zaawansowanych" poleciłbym książkę "Praga. Miasto magiczne" Marka Pernala, byłego ambasadora polskiego w Pradze.
    Ocena : 5 

  Polecam książkę jako przewodnik dla osób, które wybierają się do Pragi po raz pierwszy. Książka tłumaczy w sposób przystępny układ miasta, historię najważniejszych zabytków w starej części miasta. Książkę oceniam bardzo dobrze, tym bardziej, że jestem licencjonowanym przewodnikiem praskim. Mała Strana, Stare Miasto, Hradczany, Jozefów nie będą stanowiły dla turystów zagadki.
  logotypy