Serie wydawnicze

 • Dla bystrzakow
 • Bez kantow
 • Lekarz rodzinny
 • Seriaporad.pl
 • Bezdroza
 • Michelin

Wydawnictwo Helion

Helion SA
ul. Kościuszki 1c
44-100 Gliwice
tel. (32) 230-98-63

informacje o księgarni septem.pl
Program Partnerski
O nas
© Helion 1991-2020
Potęga mowy ciała. Jak odnieść z...

Potęga mowy ciała. Jak odnieść zawodowy i towarzyski sukces

Autor:  

Potęga mowy ciała. Jak odnieść zawodowy i towarzyski sukces
okładka przód okładka tył
Stron: 320
Ksiazka drukowana Druk (oprawa: miękka)
Wydawca: Onepress
Cena:
42,90 zł
Wysyłamy w 24h
+ do przechowalni

Książka jest wznowionym wydaniem "Potęga mowy ciała. Jak odnieść zawodowy i towarzyski sukces"

Komunikacja bez granic

 • Jak badać ruchy, gesty i mimikę, by odszyfrować myśli i uczucia innych?
 • Jak wykorzystać mowę ciała w sztuce manipulacji?
 • Jak nauczyć naszą podświadomość wysyłania potężniejszych komunikatów niewerbalnych?

Czy wiesz, że 93% Twojej komunikacji ma charakter niewerbalny?

To, jak porusza się Twoje ciało, jaki masz wyraz twarzy, jak szybko mówisz, a nawet to, gdzie stoisz lub siedzisz, jak mocno się perfumujesz, jaką nosisz biżuterię, czy masz długie, czy krótkie włosy - wszystko mówi o Tobie więcej niż marne 7% komunikatu słownego, który wydobywa się w tym czasie z Twoich ust.

Dzięki tej książce nauczysz się umiejętnie wykorzystywać swoją naturalną zdolność do rozumienia mowy ciała i stosowania sztuki manipulacji poprzez kontrolowanie podświadomych myśli i wrażeń, jakie inni ludzie mają na Twój temat. Przyswajając sobie kilka podstawowych sztuczek i zasad, zaczniesz korzystać z umiejętności, jakie posiada Twój mózg, by w pełni panować nad swoją mową ciała i przekazywać tylko te informacje, które chcesz zdradzić, pozostałe zachowując dla siebie.

 • Jak nauczyć się wywierać korzystne pierwsze wrażenie?
 • Jak wysyłać światu informacje wzmacniające Twój autorytet?
 • Jak odróżnić szczerość od oszustwa?
 • Jak efektywnie rozmawiać z klientami i prowadzić skuteczne negocjacje?
 • Jakie sygnały wysyłać, by uwodzić bez słów?

Poznaj również autorską "metodę porozumienia Reiman", która pozwoli Ci w szybki i łatwy sposób połączyć wszystkie istotne sygnały, pozwalające nawiązać porozumienie z każdym i w każdej sytuacji.

Na pewno niejednokrotnie zastanawialiście się co tak naprawdę myśli Wasz rozmówca. Czy jest szczery? Czy ma dobre intencje? Czy nie próbuje Was oszukać? Chcielibyśmy wiedzieć co kryje się we wnętrzu drugiej osoby, kim dla niej jesteśmy, co o nas myśli, jakie emocje trzyma głęboko w sobie. Dzięki książce "Potęga mowy ciała" możemy odszyfrować uczucia innych a nawet sprawić, że my sami będziemy lepiej postrzegani. Zaczniemy zwracać uwagę na najdrobniejsze gesty i znaki, które do tej pory nie miały dla nas najmniejszego znaczenia. Ważne będą dla nas szczegóły - to, czego teraz nie zauważamy, może mieć dla nas ogromną wartość, pozwoli uniknąć wielu nieprzyjemnych sytuacji. Dzięki umiejętnemu odczytywaniu sygnałów mowy ciała, odniesiemy towarzyski i zawodowy sukces, nauczymy podświadomość wysyłania komunikatów niewerbalnych o ogromnej mocy, oraz opanujemy do perfekcji sztukę manipulacji.

Żeby dowiedzieć się na jakim poziomie jest nasza umiejętność odczytywania mowy ciała, możemy rozwiązać test znajdujący się w książce. Wtedy przekonamy się, ile tak na prawdę odczytujemy z niewerbalnych sygnałów u naszego rozmówcy. Słowa to nie wszystko. To właśnie z tonu głosu, mimiki, szybkości mówienia, układu stóp, rąk, sposobie patrzenia czy postawy ciała - możemy odczytać najwięcej. Żeby móc przystąpić do nauki, najpierw musimy dowiedzieć się co nieco o podstawowych, uniwersalnych emocjach jakimi są: zaskoczenie, lęk, gniew, smutek, obrzydzenie, szczęście i pogarda. Autorka krok po kroku opisuje jak je rozpoznawać.

Pewnie każdy z Was zastanawiał się w niektórych sytuacjach jak się zachować, co powiedzieć, w jaki sposób się przywitać. Także te problemy są poruszone w książce. Czy zawsze wypada "puścić komuś oczko", podać dłoń na powitanie czy uściskać drugą osobę? W "Potędze mowy ciała" autorka barwnie przedstawia sytuacje, które nie są dla nas do końca jasne.. Takie które mają miejsce na co dzień a mimo to mamy mieszane uczucia co do tego, czy zachowujemy się tak jak należy. Dzięki tej książce unikniemy przemyśleń "Czy słusznie się zachowałem? Może powinienem postąpić inaczej." Po przeczytaniu będziemy wiedzieć w którym miejscu usiąść na zebraniu, by "wtopić się w tłum" lub być bardziej zauważalnym. Nauczymy się jak na nudnym wykładzie lub przemówieniu sprawiać wrażenie uważnego słuchacza a także co zrobić, żeby publiczne występy przestały być dla nas strasznym przeżyciem. ;) Nie zdawałam sobie sprawy jak wiele podczas przemówienia może zdziałać zmieniany ton głosu czy prawidłowe oświetlenie, które pada na postać przemawiającej osoby, a nie na wyświetlany slajd. Wiele osób nie zdaje sobie sprawy, że prezentacja ma być tylko pomocą naukową i nikt z publiczności nie będzie długo zainteresowany wyświetlanymi obrazami. W miarę możliwości nie powinniśmy stać za mównicą. Słuchacze powinni widzieć nasze nogi, bo przez to czują, że uczestniczą w wystąpieniu, że nie są odgrodzeni żadną "barierą."

Ubranie. Jak wiele mówi o nas nasz wygląd.. Czasem nie zdajemy sobie sprawy z tego jak jesteśmy postrzegani przez innych. Autorka przywołuje tutaj sytuację, w której kobieta miała zarządzać grupą mężczyzn i zastanawiała się, dlaczego nie może poradzić sobie z zadaniem. Dla autorki książki problem stał się jasny, gdy tylko zobaczyła ową Panią.;) Jej sposób ubierania nie ukazywał profesjonalizmu.. Podkreślała swoją urodę, kobiece kształty, mocno się malowała. Sprawiło to, że mężczyźni nie mogli poświęcić całkowitej uwagi pracy i nie traktowali swojej szefowej poważnie.

Książkę mogę polecić KAŻDEMU, nie tylko osobom, które mają problem z życiem towarzyskim czy zawodowym. Dzięki niej możesz się wiele dowiedzieć nie tylko o innych ale także o sobie. Zaczniesz zwracać uwagę na szczegóły, dowiesz się, co tak na prawdę myślą o Tobie inni.. A najważniejsze: Będziesz umiał przewidzieć nieprzyjemne sytuacje, które mogą mieś miejsce ( np. zwolnienie z pracy) i zdążysz im zapobiec. Nie dawaj się oszukiwać i manipulować, sięgnij po książkę, odkryj emocje, myśli, sprawdź czy osoby, które Cię otaczają są naprawdę warte uwagi, czy są wobec Ciebie szczere i jakie tak naprawdę są ich intencje.

czytamysobie.blogspot.com 92ana, 2013-04-25

  pokaż wszystkie
  logotypy