Książka zawiera wszystko, co musimy wiedzieć o treningu pośladków i nie tylko! Znajdziemy w niej mnóstwo ćwiczeń na pośladki oraz informacje jak je ujędrnić, wzmocnić i unieść. Wszystko jest dokładnie wytłumaczone i zilustrowane. Oprócz wiedzy praktycznej, znajdziemy w tej książce 40 ćwiczeń wraz ze zdjęciami, dokładnymi opisami oraz wskazówkami technicznymi. Jestem zachwycona tym poradnikiem i uważam, że każda osoba powinna go przeczytać ❤️
kosmeland Mikołajczyk Alina
„…Twoja postawa ciała i codzienne nawyki mają jednak największe znaczenie! Kiedy dużo przebywasz w świecie online i gdy spędzasz godziny za biurkiem, aktywność fizyczna spada niemal do zera …”
Przed Wami publikacja dla osób, które lubią dbać o siebie, swoje ciało, ale i sylwetkę. Pupa? To brzmi... po prostu pięknie! Nie bójmy się tego powiedzieć – szczególnie my – kobiety, w każdym wieku. Nie zwracamy uwagi na zbędne kilogramy i cellulit. 😉 Będzie merytorycznie i konkretnie.
Jędrne, krągłe pośladki a la Jennifer Lopez, to marzenie wielu kobiet. Niestety, nie każdą z nas natura obdarzyła latynoskimi kształtami... Czy to oznacza, że mamy się pogodzić z tym faktem i skazać nasze ciało na przygnębiające w skutkach działanie czasu, cellulitu i grawitacji? Czy najskuteczniejszym sposobem na pośladki ma być ich maskowanie pod szerokimi spódnicami i długimi swetrami? Owszem, oversize wciąż jest w modzie, ale niech to będzie nasz wybór, a nie smutna konieczność! Warto też czuć się dobrze z samym sobą.
Trening sportowy jest Nam potrzebny. Z fachowego punktu widzenia, to proces polegający na poddawaniu organizmu stopniowo rosnącym obciążeniom, w wyniku czego następuje adaptacja i wzrost poziomu poszczególnych cech motorycznych. Pojęcie treningu obejmuje także naukę nawyków ruchowych związanych z daną dyscypliną sportu. Musimy zadać sobie pytanie – Gdzie znajdujemy się MY? Blisko, … a może wcale nie …
W publikacji:
Poznamy budowę swoich pośladków
Dowiemy się, co sprzyja ich pięknym kształtom
Wymodelujemy je ćwiczeniami.
Ćwiczenia skupione są na pozycji stojącej, klęku podpartym, pozycji leżącej, wykorzystaniu ławeczki. Kobiety nie mogą zapomnieć o rozciąganiu i rozluźnianiu odpowiedniej grupy mięśni. Znajomość anatomii pomoże Nam w rozwinięciu wiedzy o nich.
Książka powstała, ponieważ na ten temat autorka wie właściwie wszystko. W tej publikacji znajdziemy całą bibliotekę ćwiczeń na pośladki. Dowiemy się, jak je ujędrnić, wzmocnić i unieść. Odbiorca pozna, jak działają nasze mięśnie. Czemu są takie ważne? Co się dzieje, gdy pracują nieodpowiednio, i jaki ma to związek z bólem pleców, kolan czy innymi dolegliwościami i kompensacjami, które pojawiają się w ciele? Kasia Bigos to trenerka, od dziesięciu lat związana z branżą fitness. Ponadto dziennikarka, blogerka i szkoleniowiec. Sądzę, że musimy skorzystać z niektórych jej rad. Będzie nie tylko pożytecznie, ale i wesoło. 😉 Z mojej strony mogę się dzisiaj pochwalić, że swój dzisiejszy limit kroków wykonałam, a dystans ośmiu kilometrów spaceru – zrealizowałam. 😉
Gorąco polecam
KSIĄŻKI OKIEM KATARZYNY ŻARSKIEJ Katarzyna Żarska
ᴋsɪążᴋᴀ ᴅʟᴀ ᴍɴɪᴇ 📚💪☺️
Witam w piękny słoneczny poniedziałek🌞 święta bardzo szybko zleciały, za dużo jedzenia, przyszła pora wziąć się za siebie małymi krokami 💪
💪 "Pośladki w górę. Kompleksowy trening i praktyczna wiedza”
Świetna książka, ktora pozwala zadbać o pośladki, ale także i o zdrowie. Autorka Kasia Bigos w bardzo przestępny sposób opisała wiedzę teoretyczną, dzięki czemu jest ona łatwa w odbiorze. Bardzo dobrze opisała również ćwiczenia, co z kolei minimalizuje złe wykonanie ćwiczenia.
Książka ta zawiera wiele cennych wskazówek, jest podzielona na trzynaście tematycznych rozdziałów, z czego dziesięć to wiedza teoretyczna dzięki tym rozdziałom możemy poznać anatomię, dowiedzieć się czy w organizmie człowieka są geny, które mają wpływ na to, że nasza pupa jest płaska, oraz poznać przydatne sprzęty, które wykorzystamy do ćwiczeń w domu.
@karolka_ees Szala Karolina
Pośladki w górę! Kasi Bigos to świetne kompendium wiedzy na temat pośladków. Otrzymujemy podaną w bardzo przyswajalny i zrozumiały sposób wiedzę na temat ich budowy, funkcji i sposobów ćwiczenia.
Wysiłek fizyczny przestał być domeną wyłącznie osób branżowo zajmujących się dbałością o formę, bądź szczególnie aktywnych czy wręcz nadaktywnych zapaleńców. Zdecydowanie zauważalnie wzrosła świadomość konieczności - ale i potrzeba - dbałości o organizm w ujęciu holistycznym. Atletyczny wygląd także przestał być synonimem zarezerwowanym dla sportowców. Ba!, stał się efektem coraz powszechniejszej troski o siebie.
Nie tylko estetyka
Bez wątpienia samo pojęcie pośladków przywodzi na myśl skojarzenia związane głównie ze sferą estetyki. Pomija się, być może wskutek braku odpowiedniej wiedzy, ogromny aspekt funkcjonalny. Przecież mówimy o grupie mięśni, w tym o mięśniach pośladkowych wielkich, które są jednymi z największych przez nas posiadanych. Brak poprawnej ich aktywacji może przyczyniać się nie tylko do problemów z kolanami, bólu pleców, ale nawet do dysfunkcji barków. Brzmi interesująco? Im dalej w treść, tym ciekawiej.
Z czego zbudowane są pośladki? Jaki wpływ na trening ma odpowiednia stymulacja włókien szybkokurczliwych i wolnokurczliwych? W jaki sposób skutecznie wdrażać hipertrofię mięśniową? Czym jest stres metaboliczny? To zaledwie niewielka część zagadnień, które odnajdziemy w poradniku.
Krok po kroku
Pośladki w górę! to kompetentny przewodnik dedykowany kobietom rozpoczynającym przygodę z ćwiczeniami, jak i tym, które nie chcą bezmyślnie powielać przykładowych zestawów treningowych powszechnie odtwarzanych w popularnych serwisach internetowych. Nie sztuką jest naśladować skoordynowane i płynne ruchy - zasadnych, ale i nie zawsze - autorytetów fitnessowych. O wiele trudniejsze i wymagające jest edukowanie się. Warto móc w pierwszej kolejności samej sobie odpowiedzieć na pytania, czemu służą poszczególne sekwencje, jakie zagrożenia w postaci kontuzji niesie ze sobą niepoprawnie wdrożona aktywność, co powinnyśmy robić - a których ćwiczeń się wystrzegać oraz w jakim kierunku chcemy zmierzać.
Instruktaż Kasi Bigos w kompleksowy sposób udziela odpowiedzi na te i wiele innych wątpliwości. Tym cenniejsze jest to, że wiedza autorki i porady przekazywane są w sposób, jakbyśmy rozmawiały z serdeczną i zaangażowaną w pomoc koleżanką. Koleżanką do zadań specjalnych.
Pośladki w górę!
Trenerka fantastycznie wskazuje fakty, które powinnyśmy sobie uświadomić, by sensownie i efektywnie ćwiczyć pośladki. Otrzymujemy prosto i przyjemnie podaną wiedzę z zakresu anatomii, dowiadujemy się, jaką rolę - jako grupa mięśni - w postawie całego organizmu i w kwestii dysfunkcji choćby postawy odgrywają. Jesteśmy prowadzone przez dopingującą nam ekspertkę mającą imponujący zasób wiedzy. Odrabiamy lekcje z odpowiedniego bilansu kalorycznego i udokumentowanej zdjęciami gimnastyki. Poznajemy dokładne zapisy wykonania oraz potencjalne błędy, na które należy zwrócić uwagę. Mimo że nie należę do treningowych laików, przewodnik przypomniał mi chociażby o sensowności urozmaicania wysiłku i roli rozgrzewki. Ponadto jestem przekonana, że jeśli istnieje siła mogąca przekonać moją mamę, że technicznie poprawnie wykonywane hip thrusty nie złamią mi miednicy, to stanowczo Kasia Bigos ma tę moc!
Kulturantki.pl Szymańska Anita
Szczerze mówiąc sięgając po "Pośladki w górę" nie spodziewałam się, że to będzie książka pełna ciekawych i ważnych informacji! Tu nie ma jedynie ćwiczeń. To nie jest kolejna książka dla "fit świrów", a poradnik dla osób, które chcą być świadome i żyć zdrowo.
_
Kasia Bigos stworzyła książkę, którą nie mogę przestać się zachwycać. Piękne ilustracje z ważnymi i popartymi przypisami informacjami, a do tego szczera i pokorna autorka. Jesteście początkujący? A może cały czas dbacie o siebie ale coś Wam nie wychodzi? Ta książka jest dla Was.
_
Autorkę "Pośladki w górę. Kompleksowy trening i praktyczna wiedza" pierwszy raz poznałam na antenie jednej z telewizji śniadaniowej. No przemówiła do mnie! I dodała tego powera do zejścia z kanapy. Tym razem jest podobnie. Czuję tą moc. Od książki najpierw nie mogłam się oderwać. Powoli czytałam i przetwarzałam informację jakie Kasia Bigos chce poprzez książkę przekazać czytelnikowi. A jest ich sporo! Wiedzieliście, że kolana lub plecy mogą nas boleć właśnie od zaniedbania naszej pupy? Wiedza teoretyczna łączy się tu z wiedzą praktyczną. Po rozdziałach z których dowiemy się za co odpowiada nasza pupa przychodzi pora na jej ćwiczenia. Dokładnie wytłumaczone i zilustrowane.
Odcienie stron Dobrowolska Sylwia
Jak Wam idzie budowanie formy na lato? Wolcie ukrywać się przez dwa miesiące i jeść, przez cały rok, to co sprawia Wam radość, czy jednak dbacie o swoją figurę przez cały rok? U mnie różnie z tym bywało, więc z przyjemnością sięgnęłam po nowość w księgarniach, czyli „Pośladki w górę! Kompleksowy trening i praktyczna wiedza” od Pani Kasi Bigos.
Była to dość ciekawa przygoda, rzadko kiedy sięgam po takiego rodzaju poradniki, jednak ten bardzo przypadł mi do gustu. Książka ta składa się z trzynastu rozdziałów oraz krótkiego podsumowania, z których dowiecie się wszystkiego, czego potrzebujecie, aby obudzić swoje mięśnie pośladkowe, dzięki czemu zobaczycie poprawę w funkcjonowaniu całego ciała. Może nie wykonywałam ćwiczeń - zaproponowanych przez autorkę, przez dłuższy okres, jednak zauważyłam poprawę w niektórych częściach mojego ciała i coraz rzadziej narzekam na okropne bóle w tych miejscach.
We wstępie do gustu przydał mi element, w którym autorka przedstawiła swoją osobę. Ułatwiło mi to zżycie się z tą pozycją oraz sprawiło, że na całość zaczęłam spoglądać bardziej przychylnym okiem. „Pośladki w górę!” podzieliłabym na dwie części: część teoretyczna oraz praktyczna. Uwierzcie mi, ten poradnik byłby zbyt pusty bez tego pierwszego elementu, ponieważ autorka cały czas podkreśla, że ważne jest byśmy poznali budowę, interesujących nas, mięśni i ich funkcje, co może utrudnić ryzyko wystąpienia kontuzji. Na koniec każdego rozdziału otrzymacie listę źródeł, z których korzystała autorka, co jest bardzo pomocne, w przypadku gdybyście chcieli poszerzyć Waszą wiedzę na poszczególne tematy.
Poza opisem mięśni, Pani Kasia skupiła się również na charakterystyce postaw naszego ciała oraz jakie możliwe wady mogą w niej występować. W swojej książce autorka podkreśla, że w budowie naszego ciała mamy wpływ nie tylko my sami, ale i nasze geny, dlatego też nie każdy z nas może posiadać tyłek niczym J. Lo - z tego względu też nie powinniśmy porównywać siebie do innych - co bardzo mi się spodobało.
Nie zabraknie tutaj informacji na temat uszkodzeń mięśni, czy też w jaki sposób powinnyśmy rozplanować nasz trening, (ile powtórzeń, jak długa przerwa pomiędzy seriami, jak często powinniśmy ćwiczyć). Z racji tego, że lubię eksperymentować w kuchni spodobał mi się podrozdziały, w których autorka podała przepisy na 4 przykładowe posiłki przed treningiem i zaraz po nim. Te ostatnie koniecznie muszę wypróbować, ponieważ uwielbiam musy, w każdej postaci i o każdym smaku!
Jak już jesteśmy po części teoretycznej, czas na praktykę! Wiecie, że nasza rozgrzewka powinna składać się z trzech części? Dla mnie była to zupełna nowość, więc cieszę się, że ten wątek został tutaj poruszony. Dziękuję też Pani Kasi za przybliżenie mi rodzai gum do ćwiczeń oraz dodatkowych obciążeń, które powinnam wykorzystywać do różnego rodzaju ćwiczeń - ich krótka charakterystyka jest bardzo pomocna! Bigos poruszyła w swoim dziele wątek ćwiczeń przed i po urodzeniu dziecka - przyszłe lub młode mamy zachęcam do zapoznania się z tym bardzo interesującym rozdziałem.
Jeśli chodzi o ćwiczenia główne na pośladki, to Pani Kasia podzieliła je na 5 modułów:
1)Ćwiczenia w pozycji stojącej,
2)Ćwiczenia w klęku podpartym,
3)Ćwiczenia w pozycji leżącej,
4)Ćwiczenia z wykorzystaniem ławeczki,
5)Ćwiczenia złożone.
Nie muszę chyba wspominać, że każde z tych modułów zostało opisane w najdrobniejszych szczegółach oraz nie zabraknie tutaj informacji na temat błędów, które możemy popełniać w czasie wykonywania poszczególnych ćwiczeń. Bardzo pomocne były tutaj liczne zdjęcia, za co bardzo dziękuję, ponieważ jestem wzrokowcem i łatwiej było mi zrozumieć jak mam wykonać dany element.
Czy poradnik polecam? Jeśli szukasz książki, która zmotywuje Cię do ćwiczeń i do pozytywnego nastawienia, to „Pośladki w górę!” jest książką stworzoną dla Ciebie! A mi nie pozostaje nic innego jak ćwiczyć dalej i zobaczyć jak powoli zmienia się moje ciało :)
Zaczytana Archiwistka Bookstagram Podgórski Aleksander
Wiosna to dobry moment na podreperowanie formy fizycznej. Zima, ostatnie wydarzenia polityczne trochę mnie psychicznie podniszczyły przez co straciłam ochotę na domowe treningi. Jednak nie mając na pewne sprawy wpływu nie można zapominać o sobie i swoim zdrowiu. Mam tu na myśli odżywianie się i wszelką aktywność fizyczną jak wpływa na nasze samopoczucie.
Chcąc wybrnąć z pewnego dołka zaczęłam się zastanawiać nad dodaniem pewnych ćwiczeń do zestawu tygodniowego. Miałam to szczęście, że trafiła do mnie książka Kasi Bigos pt. Pośladki w górę! Kompleksowy trening i praktyczna wiedza.
Kasia Bigos - szkoleniowiec w Polskim Centrum Fitness, instruktorka fitness, dziennikarka freelancerka i blogerka. Mistrzyni Polski i Europy w pole sport w kategorii duety.
Pupa? To brzmi... po prostu pięknie!
Jędrne, krągłe pośladki a la Jennifer Lopez to marzenie wielu kobiet. Niestety, nie każdą z nas natura obdarzyła latynoskimi kształtami... Czy to oznacza, że mamy się pogodzić z tym faktem i skazać nasze pupy na przygnębiające w skutkach działanie czasu, cellulitu i grawitacji? Czy najskuteczniejszym sposobem na pośladki ma być ich maskowanie pod szerokimi spódnicami i długimi swetrami? Owszem, oversize wciąż jest w modzie, ale niech to będzie nasz wybór, a nie smutna konieczność!
Poznaj budowę swoich pośladków
Dowiedz się, co sprzyja ich pięknym kształtom
Wymodeluj je ćwiczeniami
Książka została bardzo ładnie wydana. Począwszy od okładki jaka zachęca do zapoznania się z treścią. Czcionka, zdjęcia pokazujące jak prawidłowo wykonać kolejne ćwiczenia naprawdę sprzyjają się z zapoznaniem tek propozycji.
Całość stanowi 13 rozdziałów z tym, że większość to wiedza jaka pozwala nam poznać poszczególne mięśnie, ogólnie anatomię kobiecego ciała. Jedynie dwa rozdziały zostały poświęcone samym treningom, ale są one na tyle wystarczające, że zostajemy zapoznane z wieloma ćwiczeniami. Jest ich w sumie 40 i nie tak łatwo jest im sprostać.
Oprócz rozwinięciu tematu na temat samych mięśni ich budowie oraz w jaki sposób można je rozbudować, poznajemy także, że ból potreningowy nie jest zły dopóki nie doprowadza nas do niedyspozycji ruchowej. Każdy trening w pewien sposób uszkadza tkanki bo w ten sposób przygotowuje je do kolejnych zadań jakie czekają nas w kolejnych ćwiczeniach.
Chociaż wspomnę dopiero teraz, ale przed każdym treningiem ważna jest rozgrzewka, nie ważne jakiego typu ruch fizyczny jest przed nami.
Kolejne rozdziały zapoznają nas jak często wykonywać trening siłowy. Jak dobrać do niego obciążenia.
Cieszę się, że w tej książce znalazłam także rozdział o diecie mającej wpływ na budowę masy ciała. Pani Kasi udało się nawet podać kilka przepisów - super, fajnie bo mamy wstępnie już kilka posiłków.
Zatrzymam się chwilę przy rozdziale 10 jaki jest poświęcony domowemu sprzętowi służącemu do ćwiczeń na pośladki. Warto jest zaopatrzyć się w matę - można ją bez problemów kupić w każdym sklepie sportowym wraz z gumą oporową i gumą miniband.
W książce napotkałam także na rozdział poświęcony ćwiczeniom na pośladki w ciąży i po porodzie. Ja akurat nie potrzebuję takiej wiedzy, ale sporo pań na pewno z niego skorzysta.
Książka praktyczna z dobrym zarysem podstawowej wiedzy.
Ja ją polecam i trzymam kciuki za te z was, które podejmą się wyzwania i wprowadzą do swoich ćwiczeń te na pośladki.
MangoMania Dudek Magdalena
🌸 "Pośladki w górę - Kompleksowy trening i praktyczna wiedza" to świetny poradnik, dzięki któremu nie tylko poznacie budowę pośladków, ale dowiecie się, co zrobić aby je ujędrnić, wzmocnić, oraz wyeksponować.
Autorka pokazuje nam najlepsze ćwiczenia na tą partie ciała, a dzięki załączonej do książki taśmie do treningu będziemy mogli poprawić postawę ciała, stabilność, oraz zmniejszyć ryzyko kontuzji.
Ja od dawna szukałam takiej książki, która łączy w sobie wiedzę teoretyczną i praktyczną.
🌸Książka składa się z 13 rozdziałów, przedstawiających anatomię, dysfunkcje, postawy ciała, oraz opisujących jak rozbudować mięśnie pośladków, jak zrobić rozgrzewkę, rozciąganie, zaplanować trening siłowy, a także jaki sprzęt możemy użyć do ćwiczeń w domu. Dowiemy się również jak ćwiczyć w czasie ciąży i po porodzie, oraz jaka dieta jest najbardziej korzystna na budowę masy mięśniowej.
Książka jest pięknie wydana, i mamy bardzo pomocne zdjęcia z pozycjami ćwiczeń, co znacznie ułatwiło mi ich wykonywanie.
Mamy opisane czterdzieści ćwiczeń, które pomogą nam w uzyskaniu najlepszych rezultatów. Jest jeszcze jedna ważna rzecz, która decyduje o naszych rezultatach, a mianowicie genetyka. Nie każdy z nas ma jednakową budowę, i nie każdy osiągnie zamierzone efekty, ale możemy w znacznym stopniu poprawić kształt oraz sprawić, że nasza pupa będzie jędrna i bez celulitu.
Czy wiedzieliście o tym, jak ważne jest poprawne funkcjonowanie mięśni pośladków, a ich nieprawidłowa praca może przyczynić się do bólu pleców i kolan, oraz innych dolegliwości?
Ta książka łączy przyjemne z pożytecznym, i dała mi motywację do pracy nad sobą, i to nie tylko do poprawy wyglądu, ale także do lepszego zadbania o moje ciało.
Jestem zachwycona tym poradnikiem i uważam, że każda osoba powinna go przeczytać.
Recenzje książek niezwykłych Skurzewska Marta
Jesteś początkująca? Poszukujesz porad i dobrych, sprawdzonych ćwiczeń? Ta książka jest właśnie dla Ciebie!
Kasia Bigos w „Pośladki w górę” zebrała najcenniejsze informacje, które musi wiedzieć każdy zanim przystąpi do treningu pośladków. Znajdziemy tam informacje o budowie pośladków, ilustracje oraz opisy, jak prawidłowo wykonywać ćwiczenia i nie tylko. Jeśli ktoś lubi gotować znajdzie się również coś dla niego, kilka przepisów na naprawdę niezłe i zdrowe posiłki! 😁
Nawet mając przed sobą książkę możemy przystąpić do wykonywania naszego treningu. Każdy znajdzie coś dla siebie. Książka będzie również dobra dla osób, które już trenują, a chciałyby dowiedzieć się więcej, znaleźć odpowiedź na nurtujące ich pytania.
Sam styl opisu wszystkiego po kolei jest jasny i zrozumiały, ćwiczenia również są zebrane w całość i przedstawione przejrzyście.
Zachęcam każdego ciekawskiego, jak i osoby, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z treningami do zapoznania się z książką!
Moja ocena: ⭐⭐⭐⭐⭐/5
Blissfultobooks Balcer Martyna
„Pośladki w górę. Kompleksowy trening i praktyczna wiedza” Kasi Bigos to świetna książka zawierająca wiele cennych wskazówek. Jak mówi sama nazwa autorka, a zarazem trenerka skupia się tutaj na pupie. Książka podzielona jest na trzynaście tematycznych rozdziałów, z czego dziesięć to tak naprawdę wiedza teoretyczna. Dzięki nim możemy poznać anatomię, dowiedzieć się czy geny mają coś do tego, że nasza pupa jest płaska, a także poznać przydatne sprzęty do ćwiczeń w domu. W jednym z rozdziałów poznamy tajniki budowania masy mięśniowej, a przedstawione przez autorkę przepisy są naprawdę proste i co najważniejsze smaczne. Jako, że jestem w ciąży to chętnie skorzystałam z zestawu ćwiczeń na pośladki dla ciężarnych i po ciąży. Ćwiczenie mięśni pośladkowych w tym okresie jest bardzo ważne, ponieważ wpływają także na zmniejszenie bólu w odcinku lędźwiowym i wspierają miednicę, która odgrywa szczególną rolę podczas porodu SN. Po porodzie i połogu chętnie także wypróbuję resztę ćwiczeń z książki.
„Pośladki w górę. Kompleksowy trening i praktyczna wiedza” to naprawdę świetna książka pozwalająca nam zadbać o pośladki, ale i tak naprawdę zdrowie. Bo przecież wszyscy wiemy, że ruch to zdrowie. Autorka w bardzo przestępny sposób opisała wiedzę teoretyczną, dzięki czemu jest ona łatwa w odbiorze dla każdego. Przedstawione w książce ćwiczenia zostały dobrze opisane, a to w znacznym stopniu minimalizuje złe wykonanie ćwiczenia.
Jeżeli chcecie uzyskać pośladki jak Jennifer Lopez to z czystym sumieniem mogę Wam polecić tę książkę.
Ocena: ⭐⭐⭐⭐⭐+/6
k.tomzynska Tomżyńska Karolina
Kilka słów o autorce: Jest to szkoleniowiec w Polskim Centrum Fitness, instruktorka fitness, dziennikarka, freelancera i blogerka. Mistrzyni Polski i Europy w Pole sport w kategorii duety. Musi więc znać się na rzeczy!
Pani Kasia przed opisaniem polecanych przez nią ćwiczeń, szczegółowo wprowadza nas w temat. Zaczyna ona od anatomii, omawia dysfunkcje, mówi o postawie ciała, genetyce, opowiada o budowaniu masy mięśniowej, obciążeniach, rozgrzewkach, treningu siłowym, diecie, sprzęcie, o treningu po porodzie i w ciąży, by przejść do ćwiczeń 🙂 Trzeba przyznać, że forma wydania zachęca do lektury i podjęciu wyzwania treningowego! Oprócz ogromu wiedzy praktycznej, znajdziecie tam 40 ćwiczeń wraz z super zdjęciami, dokładnym opisem, wskazówkami technicznymi oraz możliwymi problemami.
Jestem bardzo ciekawa efektów moich treningów!😁
Książka bardzo przypadła mi do gustu, jest bardzo estetycznie wykonana, przyjemna dla oka i stanowi super motywację!🍑
Cosdopoczytania Lempach Anna