Serie wydawnicze

 • Dla bystrzakow
 • Bez kantow
 • Lekarz rodzinny
 • Seriaporad.pl
 • Bezdroza
 • Michelin

Wydawnictwo Helion

Helion SA
ul. Kościuszki 1c
44-100 Gliwice
tel. (32) 230-98-63

informacje o księgarni septem.pl
Program Partnerski
O nas
© Helion 1991-2019
Pewność siebie

Pewność siebie

Autor:  

Pewność siebie
Ocena:
   5.0/6  Opinie  (6)
Stron: 216
Ksiazka drukowana Druk (oprawa: miękka)
Wydawca: EDGARD
Cena promocyjna: Oszczędzasz: 7,12 zł
22,78 zł 29,90 zł

 • Czujesz się onieśmielony w kontaktach z innymi ludźmi?
 • Brak ci odwagi, by rozpocząć rozmowę z nowo poznanymi osobami?
 • Wystąpienia publiczne wywołują u ciebie paniczny strach?
 • Negocjacje biznesowe to dla ciebie koszmar?

Jeśli brak pewności siebie utrudnia ci życie sięgnij po tę książkę i zmień to!

Poradnik zawiera kompleksowy trzyetapowy trening, dzięki któremu zbudujesz i wzmocnisz swoją pewność siebie. Znajdziesz w nim sprawdzone narzędzia, z którymi pokonasz stres i odblokujesz drzemiące w tobie możliwości. Praktyczne wskazówki pomogą ci przełamać lęk i z łatwością nawiązywać nowe kontakty towarzyskie lub biznesowe. Przykładowe sytuacje wskażą ci, jak odnaleźć się w każdych, nawet bardzo stresujących okolicznościach. Przekonaj się, że praca nad sobą procentuje! Wykorzystaj w pełni swój potencjał - odnieś sukces osobisty i zawodowy!

Osoby, które kupowały książkę, często kupowały też:

Mamo, uszyj mi!
Anna Maksymiuk-Szymańska
Cena: 49,00 zł
Blisko, nie za blisko. Terapeutyczne rozmowy o ...
Renata Mazurowska, Paweł Droździak
Cena: 39,90 zł
Sztuka komunikacji dla bystrzaków
Elizabeth Kuhnke
Cena: 34,90 zł
6
(4)
5
(1)
4
(0)
3
(0)
2
(0)
1
(1)

Liczba ocen: 6

Średnia ocena
czytelników

  


  okladka
    Ocena : 6 

  Autor to sceptyk z krwi i kości, dlatego jestem pewien, że każda informacja zawarta w książce została sprawdzona i nie jest wymysłem, który może okazać się w najlepszym wypadku nieskuteczny, a w najgorszym wręcz szkodliwy. W życiu nie trzymałem w rękach pozycji, której treść była tak "konkretna", bez zbędnych wypełniaczy oraz powtórzeń. W książce znaleźć można wiele ćwiczeń, które pomagają w skutecznej zmianie. Pewne treści potrafią człowieka zaszokować i otworzyć mu oczy na pewne sprawy, wszystko oczywiście w pozytywnym sensie. Uważam, że jeżeli chodzi o pewność siebie, ta pozycja jest najlepsza na polskim rynku. Gorąco polecam!
    Ocena : 6 

  Hmm… i co ja mogę napisać o tej książce? Powiem tak: z dumą pozwalam „zazdrościć” mi, że byłam u autora książki na sesji, która całkowicie zmieniła moje życie! Z kolei ja zazdroszczę każdej osobie, która wejdzie w posiadanie tej książki i narzędzi/technik w niej zawartych sprzedawanych w tak dostępnej cenie! Nawet nie wiecie jak Wam zazdroszczę, że Artur tak się dla Was udostępnił! (Ogromny szacunek!) Już teraz pogratuluj sobie zakupu tego poradnika. A jeśli ktokolwiek zamieści negatywną opinię na jego temat będzie to świadczyć tylko o tym, że go jedynie przeczytał, a nie przerobił. To tak właśnie oczywiste. Każda strona to konkrety (często kontrowersyjne, ale zgodne z faktami), przykłady, ćwiczenia. Skuteczne techniki budowania pewności siebie w różnych sferach naszego życia. Rozumiem doskonale, że przy obecnym zalewie poradników trudno uwierzyć, że cokolwiek jest skuteczne. Ale hej, autor nie każe Ci wierzyć jemu na słowo, zaprasza Cię do przekonania się samemu poprzez wykonanie ćwiczeń. To nie jest kolejny poradnik, który jedynie tłumaczy co i jak. A Ty nadal zderzasz się z daną sytuacją i niemoc totalna, próżnia. Gdzie tu miejsce na przypominanie sobie jak powinieneś zareagować, co tam było napisane, yyyy… Nie, to nie ten poradnik. Tutaj wykonujesz ćwiczenie. A potem nie możesz uwierzyć w zmianę, która zaszła. W zderzeniu z daną sytuacją nie możesz uwierzyć, jak reagujesz, bez blokad, bez monologu wewnętrznego, naturalnie, pewny siebie. To właśnie ten poradnik. I dlatego uważam, że każda ewentualna negatywna opinia o nim świadczyć będzie tylko o tym, że został jedynie przeczytany, a nie przerobiony. To tak właśnie oczywiste.
    Ocena : 6 

  Przeczytałam książkę bardzo dokładnie, robiąc wszystkie ćwiczenia, i cóż. Mogę skomentować to jednym zdaniem: Najlepsza książka o pewności siebie, jaką miałam przyjemność przeczytać. Bardzo rzeczowo i konkretne. Ćwiczenia dają do myślenia, pozwalają poznać samego siebie, oraz wykorzystać wiedzę o sobie w relacji z innymi ludźmi. Większość książek w tej tematyce niestety to zwykłe lanie wody, które pozwala przez chwilę lepiej się poczuć. Natomiast ta książka daje narzędzia i pomysły na to, jak polepszyć swój komfort życia długoterminowo. Podkreśla że każda zmiana wymaga czasu, pracy i samozaparcia. Nie jest to książka lekka, na jeden wieczór. Żeby wycisnąć z niej wszystko, jak z cytryny trzeba poświęcić trochę czasu - ale moim zdaniem warto. Stosowanie niektórych metod z książki znacznie polepszyły jakość moich rozmów z innymi ludźmi, oraz wzbogaciły pomysły na to jak przykładowo poprowadzić rozmowę żeby była ciekawa dla obu stron :) Wielki plus również za poruszony temat panoramy społecznej - dała mi ogromnie dużo przemyśleń. Jedyne co mi się nie podobało, to ćwiczenia z liną czasu, ale widocznie nie każde narzędzie - dla każdego ;) Cena wydaje mi się śmiesznie niska w porównaniu do wartość merytorycznej. Bardzo polecam wszystkim, a szczególnie osobom których przykładowo nie stać na coaching czy wizytę u psychologa. Książka świetna do samodzielnej pracy.
    Ocena : 6 

  Daje tylko ocenę 6 bo nie ma do wyboru 10 :) Książka meegawybitna. Przerobiłem sporo pseudo rozwojowego chłamu zanim na nią wpadłem. Żadna inna książka nie prowadzi w tak praktyczny i całościowy proces stawania się pewnym siebie Książkę zakupiłem i przez ponad trzy lata nie mogłem się za nią zabrać. Dopiero jak padłem na pysk, jak rozstałem się z kobieta i wyrzucono mnie z pracy wziąłem się za nią. Po przerobieniu książki moje życie kompletnie się zmieniło, mam teraz ogromny spokój i jakaś taką ogromną wewnętrzną siłę, która powoduje ze jest mi niesamowicie łatwo mieć luz przy ludziach. Wszystko przychodzi mi łatwiej, przyjemniej, robię rzeczy, na które wcześniej bym się nie zdecydował, nie boję się wyrażać swoich myśli. Dwie rzecz,y na które chciałbym wam zwrócić uwagę, a mnie strasznie pomogły przy przerobieniu tej książki: dawanie sobie czasu na nauczenie jak wykonywać ćwiczenie (w sensie ze ćwiczenia, które wykonujesz, robisz je pierwszy czas i głową musi się ich nauczyć, mówię tu na przykład o wizualizacjach, panoramie społecznej itd), druga sprawa to podzielenie książki na mniejsze kolejne kroki. Ja książkę odrzuciłem za pierwszym razem, gdyż ilość materiału mnie przytłoczyła. Podzielenie tej książki na bloki po około 30 min, pozwoliło mi przerobić książkę w trochę ponad miesiąc.
    Ocena : 5 

  Książka zawiera cały proces pracy nad pewnością siebie włączając wystąpienia publiczne. Ćwiczenia są dobrze opisane i mają oparcie w badaniach naukowych. Książka przerobiona zgodnie z tym co piszę autor pozwala na budowaniu naturalnej pewności siebie, ale jak to w życiu bywa trzeba troszkę popracować, aby to osiągnąć;)
    Ocena : 1 

  Żenujący styl, wszechobecne NLP poukrywane pod własnymi nazwami autora i bardzo mierny poziom merytoryczny. Takiego gniota dawno nie czytałem...
  logotypy