Opinie o książce "Cudowna moc roślinnych koktajli. Blenduj dla zdrowia i urody!"

6
(86%)
5
(0%)
4
(14%)
3
(0%)
2
(0%)
1
(0%)
Opinie czytelników (liczba ocen: 7)
Średnia ocen: 5.5

Cudowna moc roślinnych koktajli. Blenduj dla zdrowia i urody!:

Ocena : 6 Ocena książki 2017-06-14

Monika, Mazurian@tlen.pl

To nie jest książka tylko z przepisami. Znalazłam w niej dużo bardzo przydatnych porad (nie wiedziałam ze kolejność miksowania zieleniny jest istotna) i ciekawostek, których brakuje w tego rodzaju książkach. Przepisy proste, a zarazem wiekszosc składników dostępna a nie wydziwiona. Ładne wydanie.

Ocena : 6 Ocena książki 2017-06-28

james

Przepisy oraz podpowiedzi zawarte w tej książce sprawią, że szybko zaczniesz eksperymentować i samodzielnie szukać swoich ulubionych połączeń smakowych. json formatter

Ocena : 6 Ocena książki 2017-06-16

Grzegorz, grzegorz@wp.pl

Pełna kolorów, smaków i oryginalnych przepisów na koktajle. Inspirująca i zaskakująca. Polecam!

Ocena : 6 Ocena książki 2017-07-14

Kamila

Na duży plus tej książki jest to, że nie jest to książka o kolejnych dietach, które jak wiemy słabo działają. Autorzy przekonują, że włączenie do codziennego jedzenia jak największej ilości warzyw i owoców znacznie wpłynie na na samopoczucie, a nawet wygląd (trudno się nie zgodzić, trudniej wykonać :). A dobrym sposobem na zwiększenie ilości roślin są koktajle, które zdaniem autorów już po kilku tygodniach przyniosą odczuwalne dla nas korzyści. Książka napisana ciekawie, dużo przepisów do których są zawsze zdjęcia, więc widać jak to ma wyglądać. Sporo podpowiedzi jak i z czym najlepiej blendować, lista produktów które zawsze się przydadzą, jakie korzyści dla zdrowia mają dane warzywa i owoce. Warto mieć tę pozycję w domu.

Ocena : 6 Ocena książki 2017-07-04

bez podpisu, norowska@yahoo.com

Książka czeka na mnie w domku, już nie mogę się doczekać stosowania wszystkich przepisów. Magda & Tomku, wspaniała praca!

Ocena : 6 Ocena książki 2017-06-28

Marek Walczyński

Każdy wie, że warzywa i owoce są zdrowe. Dlaczego więc nie każdy spożywa ich odpowiednią ilość? Magda i Tomek Olszewscy w pięknie wydanej książce przekonują, że każdy może włączyć do swojej diety dużą ilość warzyw i owoców (ale też cennych przypraw). Bez żmudnych diet i liczenia kalorii. Książka dla wszystkich tych, którzy chcą zmienić coś w swoim życiu... na lepsze. Polecam , Marek

Ocena : 4 Ocena książki 2020-11-17

AGNIESZKA

Moze i przepisy sa ciekawe i na pewno zdrowe, ale skladniki czesto trudne do zdobycia.

Zamknij