Opinie o książce "Uwodzicielska mowa ciała. Oczaruj, zdobądź i zatrzymaj faceta"

6
(50%)
5
(25%)
4
(25%)
3
(0%)
2
(0%)
1
(0%)
Opinie czytelników (liczba ocen: 4)
Średnia ocen: 5.5

Uwodzicielska mowa ciała. Oczaruj, zdobądź i zatrzymaj faceta:

Ocena : 6 Ocena książki 2013-04-12

Adam Drzewiecki, fizyk

Nie dałem się odstraszyć podtytułowi książki (trochę z racji dobrej marki Autorki, trochę dlatego, że inną jej książkę wcześniej przeczytałem, trochę z przekory), wyraźnie sugerującemu, że targetem tej książki jest płeć piękna. Zasadniczo tak jest - to książka głównie dla kobiet. Ale każdy zainteresowany psychologią, w szczególności ewolucyjną, mową ciała czy po prostu związkami damsko-męskimi (a kto z nas nie jest tym tematem zainteresowany?) znajdzie w niej coś dla siebie, bez względu na płeć. Książkę czyta się dobrze, okraszona jest tu i ówdzie sporą dozą humoru oraz bogato ilustrowana zdjęciami, co jest bezcenne w tego typu pozycji. W pewnych aspektach wydaje się podobna, a w pewnym komplementarna do książki "Erotyczne sygnały czyli mowa ciała kobiety" Leil Lowndes. Obie serdecznie polecam.

Ocena : 6 Ocena książki 2013-02-07

Monika Pawlukiewicz

Książka naprawdę świetna! Nie tylko dla kobiet szukających partnera. Uważam, że każda świadoma siebie kobieta powinna ją przeczytać! W środku wiele dobrych porad i ciekawostek, nad którymi rzadko kiedy zastanawiamy się dłużej, a powinniśmy :) Polecam!

Ocena : 5 Ocena książki 2013-09-21

Karolina

Tematyką uwodzenia interesuje się od dawna i przeczytałam wiele publikacji na ten temat, książka ta mimo wszystko mile mnie zaskoczyła gdyż zawiera informacje, których dotąd nie udało mi się nigdzie zdobyć. Co prawda jest w niej też trochę tzw. "lania wody" ale z czystym sumieniem mogę ją polecić :)

Ocena : 4 Ocena książki 2014-03-09

Sylwia

Pół roku temu, kiedy ją czytałam książka wydało mi się bardzo interesująca. Teraz jestem nieco bardziej sceptycznie nastawiona, ale nadal uważam, że jest warta przeczytania. Pozawala spojrzeć na świat z perspektywy mężczyzny :)

Zamknij