Opinie o książce "Szkoła bezpiecznej jazdy"

6
(12%)
5
(25%)
4
(12%)
3
(50%)
2
(0%)
1
(0%)
Opinie czytelników (liczba ocen: 8)
Średnia ocen: .

Szkoła bezpiecznej jazdy:

Ocena : 6 Ocena książki 2013-03-13

Andrzej Polkowski, egzaminator/instruktor

Na str. 38 włączając się do ruchu w drugiej zasadzie podano błędnie o konieczności upewnienia się w lusterkach czy jest wolna droga. Przy parkowaniu prostopadłym lub skośnym w lusterkach nie zobaczymy zbliżąjących się pojazdów. Powinniśmy upewnić się patrząc na boki czy nie nadjeżdżają pojazdy, w lusterku czy za nami nie stoi pojazd i wyjeżdżając patrzymy w prawo lub lewo, bo w każdej chwili może zmienić się sytuacja na pasie ruchu, na który wjeżdżamy.

Ocena : 5 Ocena książki 2012-02-27

Michal Bednarcik, IT Analyst

Książka jest bardzo dobra, jest w niej dużo interesujących informacji i rad. Niestety, jest mały problem z formatowaniem na Kindle. PDF jest ok tylko mobi trochę szwankuje. Akapity są posunięte do 1/3 strony i nie wygląda to najlepiej.

Ocena : 5 Ocena książki 2016-07-01

bez podpisu

Dla uczących się zasad prawidłowego poruszania się samochodem po drogach publicznych jak i dla tych, którzy chcą sprawdzić, czy te prawidła nie wywietrzały im już z głowy...

Ocena : 4 Ocena książki 2014-01-02

bez podpisu

Kilka ciekawych rad, które mogą się przydać.

Ocena : 3 Ocena książki 2014-01-09

bez podpisu

Polecam

Ocena : 3 Ocena książki 2011-05-06

Leszek

Książka traktuje temat bardzo ogólnikowo i powierzchownie. Zdecydowana większość informacji jest znana prawie każdemu kierowcy. Książka mogłaby się przydać jedynie kandydatom na kierowców lub ewentualnie kierowcom sporadycznie siadającym za kierownicą. Szkoda pieniędzy na 88 stron papieru kredowego. Tym bardziej, że na wielu z nich powstawiane są zdjęcia reklamowe samochodów Renault nie wnoszące nic do treści. Wolałbym gorszą jakość papieru, ale bardziej użyteczną treść i przydatne schematy czy zdjęcia. Słaba ocena książki wynika również z faktu, iż autor bezmyślnie skopiował fragment mówiący o wymianie opon zimowych na letnie (str. 51) i wkleił do rozdziału "Zima za kierownicą" (str. 71), proponując zakładać letni zestaw na zimę.

Ocena : 3 Ocena książki 2013-09-14

bez podpisu

Książka rzeczywiście o podstawach "bycia kierowcą". Całkiem dobra pozycja przed egzaminem na prawo jazdy, jeśli nie mamy pod ręką żadnej książki o praktycznym aspekcie kierowania autem.

Ocena : 3 Ocena książki 2014-09-22

bez podpisu

Bardzo ogólnikowa, dużo reklam pewnej firmy motoryzacyjnej. Wiedza zaprezentowana w książce przyda się zapewne tylko osobom o niskim stażu za kierownicą.

Zamknij