Opinie o książce "Subtelnie mówię F**k! Sprzeczna z logiką metoda na szczęśliwe życie"

6
(44%)
5
(44%)
4
(0%)
3
(0%)
2
(11%)
1
(0%)
Opinie czytelników (liczba ocen: 9)
Średnia ocen: .

Subtelnie mówię F**k! Sprzeczna z logiką metoda na szczęśliwe życie:

Ocena : 6 Ocena książki 2022-06-04

Michał

Naprawde świetna. Mądra i z przykładami które przemawiają do każdego

Ocena : 6 Ocena książki 2022-02-15

bez podpisu

Bardzo ciekawa pozycja opowiadająca o naszej rzeczywistości z przymrużeniem oka. Daje dużo do myślenia.

Ocena : 6 Ocena książki 2018-07-07

Patryk

Bardzo, ale to bardzo potrzebna książka każdemu, kto zamartwia się sprawami obiektywnie trywialnymi (opinia innych? sport? idealne paznokcie?). Do przeczytania jednym tchem!

Ocena : 6 Ocena książki 2022-07-25

bez podpisu

Autor tłumaczy jak przestać martwić się opinią innych. Polecam

Ocena : 5 Ocena książki 2018-03-09

bez podpisu

Szybko się czyta. Autor moim zdaniem w niektórych miejscach upraszcza wiele rzeczy, jednak książka może nieco "otworzyć oczy" i sprawić, że zacznie się patrzeć inaczej na niektóre sprawy. Polecam.

Ocena : 5 Ocena książki 2019-02-18

bez podpisu

swobodny język, nawiązania do własnego doświadczenia sprawiają, że czyta się łatwo i przyjemnie. Trzeba mieć jednak otwartą głowę i nie bać się refleksji, żeby "przejść" przez książkę

Ocena : 5 Ocena książki 2018-09-15

bez podpisu

Na ogół sceptycznie podchodzę do tego typu poradników na temat jak żyć, ten jednak jest naprawdę dobry. Autor w luźny, miejscami nawet wulgarny(jak można wywnioskować po tytule) sposób burzy światopogląd na kilka spraw i przedstawia w brutalny sposób parę niewygodnych prawd na temat ludzkiego życia. Przedstawia też kilka paradoksalnie brzmiących rad w jaki sposób można naprawdę cieszyć się życiem. Polecam!

Ocena : 2 Ocena książki 2018-11-03

bez podpisu

O rety. Czytałem tyle pozytywnych opinii. Czytałem autorskiego bloga. Czytałem inne książki Mansona. Ale "Subtelnie mówię f*uck" zawiodło mnie w każdym aspekcie. Przeczytałem książkę raz i po zamknięciu okładki na czytniku stwierdziłem, że niczego się nie nauczyłem. Może akurat byłem rozkojarzony? Przeczytałem raz drugi. Nic. Nie wiem czy nie jestem odpowiednim odbiorcą tej książki, ale po dwóch sesjach spędzonych z tę książką nie potrafię o treści powiedzieć niczego dobrego. Dużo leniwego copy&paste z bloga Mansona.

Zamknij