Opinie o książce "Siła woli. Wykorzystaj samokontrolę i osiągaj więcej!"

6
(31%)
5
(62%)
4
(8%)
3
(0%)
2
(0%)
1
(0%)
Opinie czytelników (liczba ocen: 13)
Średnia ocen: .

Siła woli. Wykorzystaj samokontrolę i osiągaj więcej!:

Ocena : 6 Ocena książki 2015-04-13

Sylwia

Zawarta w książce najnowsza wiedza dotycząca tematu (jak w tytule) może okazać się bardzo przydatna wielu czytelnikom. Świetnie napisana, a do tego znakomicie przetłumaczona pozycja. Tłumaczce należy się pochwała. Czyta się lekko, treść zaskakuje. Do wykorzystania zarówno dla ludzi zajmujących się zawodowo 'motywowaniem', jak i dla poszukujących pomocy przy wyznaczaniu i osiąganiu przeróżnych celów. Wiedza rzetelna,książka nie z typu "10 kroków do zmiany przyzwyczajeń", takie rzadko wnoszą coś nowego i są mało przydatne przy wprowadzaniu rzeczywistych zmian w życiu (choć oczywiście nie wszystkie). Można w niej znaleźć wiele praktycznych porad i ćwiczeń. Gorąco polecam!

Ocena : 6 Ocena książki 2015-06-19

Bartek

Wiele książek przeczytałem o rozwoju osobistym, motywacji itp... Po przeczytaniu tej rzeczowej pozycji, wszystkich "szarlatanów" motywacji, mistrzów nlp, itp.. najchętniej wysłałbym z powrotem do przedszkola. Niech tam dzieciom wciskają swoje kity. Polecam!

Ocena : 6 Ocena książki 2016-04-17

Maciej

Książka, a w zasadzie zawarte w niej wskazówki, pozwoliły mi skutecznie walczyć z nałogami. Nie jest to kolejny poradnik z banialukami, lecz zbiór rad, w którym każda nawet najmniejsza, ma swoje podłoże naukowe.

Ocena : 6 Ocena książki 2015-12-24

Michał S.

Jedna z najlepszych publikacji, z którymi miałem styczność. Wbrew pozorom nie traktuje jedynie o "sile woli" ale w logicznej konsekwencji ociera się również o pokrewne zagadnienia - motywację, realizację celów, nawyki itd. Sam sposób wyjaśnienia pewnych mechanizmów zasługuje na wielkie uznanie. Esencja w bardzo przystępnej formie - z ćwiczeniami i podsumowaniem każdego rozdziału. Polecam!

Ocena : 5 Ocena książki 2015-10-24

bez podpisu

Świetna książka, praktyczna wiedza przedstawiona w przystępny sposób.

Ocena : 5 Ocena książki 2015-12-31

Hołka

"Siła Woli" jest świetnym uzupełnieniem "Siły Nawyku". Ta druga książka mówiła o tym, jak działają nawyki, natomiast pierwsza pokazuje, jak utrwalać dobre nawyki i walczyć ze złymi przyzwyczajeniami.

Ocena : 5 Ocena książki 2015-10-23

Filip, Analityk Danych Biznesowych

Pozycja ciekawa aczkolwiek nie przełomowa. Daję ocenę bardzo dobrą gdyż cenię sobie tego rodzaju książki. Kilka wskazówek warto zastosować.

Ocena : 5 Ocena książki 2015-10-27

Tomasz, ekonomista

Książkę oceniam jako bardzo dobrą. Dla wszystkich tych, którzy chcą się dowiedzieć dlaczego nasze życie to "jedno wielkie nawyki", oraz jak się uporać z tymi złymi. POLECAM!

Ocena : 5 Ocena książki 2015-09-22

m.p.

Książka bardzo przypadła mi do gustu. Polecam.

Ocena : 5 Ocena książki 2018-12-27

bez podpisu

Fajnie napisana lecz rozwlekła. Całość można by było streścić o 3/4 nie tracąc na przekazywanej wiedzy. Książka mimo swojego wodolejstwa jest źródłem dobrej wiedzy o sile woli.

Ocena : 5 Ocena książki 2016-10-19

Jacek, student

Fajna, wciągająca książka - można dowiedzieć się wielu nowych rzeczy. Pisana w "zachodni" sposób(każda zasada poparta historyjką, etc.) przez co pozwala na trochę lepsze zapamiętanie treści. Warto przeczytać.

Ocena : 5 Ocena książki 2015-08-25

Kasia, biuralistka

Czy siła woli jest receptą na wszystko? Co na to Yoda? Warto się przekonać.

Ocena : 4 Ocena książki 2015-08-01

bez podpisu

Ciekawie się czyta. Dużo przydatnych informacji

Zamknij