Opinie o książce "Rekrutacja oparta na kompetencjach. Znajdź i rozwijaj idealnego pracownika"

6
(100%)
5
(0%)
4
(0%)
3
(0%)
2
(0%)
1
(0%)
Opinie czytelników (liczba ocen: 3)
Średnia ocen: .

Rekrutacja oparta na kompetencjach. Znajdź i rozwijaj idealnego pracownika:

Ocena : 6 Ocena książki 2021-10-05

bez podpisu

Zacznę od tego, że nie jestem miłośnikiem książek i rzadko się zdarza, żebym przeczytała książkę od deski do deski. W tym przypadku tak było! Świetny zbiór informacji, przy pomocy których jesteśmy w stanie przeprowadzić rekrutację opartą na kompetencjach. Autorka prowadzi nas krok po kroku przez każdy etap. Ma się wrażenie jak by się było na szkoleniu. Kompleksowa wiedza zawarta w książce. Rarytas dla rekruterów, ale też dla osób poszukujących pracy, które podczas czytania książki mogą zastanowić się głębiej nad swoimi kompetencjami i ich poziomem, ale też dowiedzą się jak dokładnie wygląda proces rekrutacji. Serdecznie polecam!

Ocena : 6 Ocena książki 2021-08-04

bez podpisu

Ta książka to taka kursoksiażka Trochę niezbędnej teorii, reszta to praktyczne informacje pokazujące jak model wprowadzić w życie krok po kroku. Czuję się tak, jakbym ukończyła szkolenie w cenie 40 zł ;)

Ocena : 6 Ocena książki 2021-08-02

bez podpisu

Kolejna świetna pozycja autorki. W prosty i rzeczowy sposób przedstawia krok po kroku proces rekrutacji w oparciu o kompetencje! Polecam każdemu, kto planuje wdrożyć tego typu rozwiązania w swojej organizacji!

Zamknij