Opinie o książce "Bądź. Holistyczne ścieżki zdrowia"

6
(100%)
5
(0%)
4
(0%)
3
(0%)
2
(0%)
1
(0%)
Opinie czytelników (liczba ocen: 5)
Średnia ocen: .

Bądź. Holistyczne ścieżki zdrowia:

Ocena : 6 Ocena książki 2018-09-27

navika

Z medycyną każdy miał, ma lub będzie miał do czynienia. To jest właściwie taka prawda, jak ta o nieuchronności śmierci i podatków. W książce znajdujemy argumenty za medycyną holistyczną, całościową. Warto je poznać, bo bez wątpienia są darem ze skarbnicy ludzkości. Zapomnianym i często odrzucanym. Niesłusznie. Polecam czytać wnikliwie i w spokoju. Jak mądre księgi.

Ocena : 6 Ocena książki 2018-09-20

bez podpisu

To książka, którą poleciłabym jako odtrutkę na całe zło, jakie wylewa się z reklamy w telewizji i gazetach. Wszędzie suplementy na wszystko, chemia kolorowa i jednorazowa. Tabletki, drażetki i wszystko coraz taniej, byle sprzedać komukolwiek,. a najlepiej starszym ludziom. Przecież nie można najeść się na zdrowie lekarstw! Dlaczego nikt nie tłumaczy, jakie to jest groźne. Dziękują Autorce, że zebrała takie ciekawe wywiady i propaguje tym mądre życie!

Ocena : 6 Ocena książki 2018-09-23

ha-lucyna

Świat dawnych cywilizacji dawno odkrył, że do zdrowia trzeba podchodzić całościowo. Musimy zaufać tysiącletnim obserwacjom, bo przecież ludzie dawniej też mieli świadomość tego, co się z nimi dzieje w chorobie i jak jej zaradzić. Tylko nierozumni i ignoranci odrzucają taki ogrom wiedzy i chcą go zastąpić wyłącznie medycyną nowoczesną. Bardzo ciekawa książka p. Krajewskiej przybliża te problemy w przystępny i zrozumiały sposób.

Ocena : 6 Ocena książki 2018-10-02

ReGa

Na tę świetną książkę składają się wspaniałe, inspirujące wywiady z wieloma mądrymi ludźmi. Mają różne wykształcenie, zawód, zajęcie i filozofię życiową, ale łączy ich głębokie przeświadczenie, że harmonia między ciałem a duchem jest dla człowieka najważniejsza. Zarówno w zdrowiu, jak i w chorobie. Ogromnie dziękuję i gratuluję p. Orinie pomysłu jak i pasji. Pozdrawiam - wdzięczna czytelniczka.

Ocena : 6 Ocena książki 2019-03-02

bez podpisu

Bardzo konkretna, mądrze skonstruowana lektura, z którą powinien zapoznać się każdy.

Zamknij