Opinie o książce "Pokonaj stres z Kaizen"

6
(62%)
5
(25%)
4
(0%)
3
(12%)
2
(0%)
1
(0%)
Opinie czytelników (liczba ocen: 8)
Średnia ocen: 5.5

Pokonaj stres z Kaizen:

Ocena : 6 Ocena książki 2019-05-28

bez podpisu

swietna ksiazka

Ocena : 6 Ocena książki 2015-11-12

Anna, lekarz rodzinny

Swietna i pełna humoru książka. A przy okazji się wiele o sobie dowiedziałam i dlaczego mogłabym coś zrobić ze swoim wiecznym napięciem stresowym a nie robię. Będę do niej zaglądać często

Ocena : 6 Ocena książki 2021-04-14

Monika

Stres jest wszechobecny. Każdy z nas go doświadcza w mniejszym lub większym stopniu i każdy z nas reaguje na stres inaczej. Nie ma sensu walczyć ze strem, można nauczyć się z nim żyć, a najlepiej oswoić. Autor w sposób bardzo przystępny przedstawia swoją metodę walki a raczej oswojenia stresu za pomocą małych kroków. Oczywiście, że pisze o rzeczach oczywistych, jednak poprzez przedstawienie ich w sposób prosty i z humorem, książkę czyta się bardzo przyjemnie. Polecam szczególnie osobom które szukają książki lekkiej z poczuciem humoru, a nie kolejnego ciężkiego poradnika.

Ocena : 6 Ocena książki 2015-06-28

Joanna Wójcicka

Nie ukrywam, że nie sięgnęłabym na półkę po tę książkę gdyby nie wcześniej spotkany Jarosław Gibas i "Schudnij z Kaizen". Wydawało mi się, że o stresie dużo wiem i po prostu z nim żyję, nie zagłębiając się mocniej w temat. Jednak metoda kaizen bardzo do mnie przemawia, sama zaczęłam ją stosować w codziennym życiu. Ciekawość i chęć pogłębienia wiedzy doprowadziła mnie zatem do "Pokonaj stres z Kaizen". I nie rozczarowałam się ani autorem, ani jego spojrzeniem na stres. Gibas świetnie prowadzi czytelnika po meandrach jego umysłu odkrywając przed nim co chwilę fascynujące zagadnienia. W książce jest też sporo ćwiczeń coachingowych, można je z łatwością zaadoptować dla siebie i wykorzystywać w rozwiązywaniu najróżniejszych sytuacji życiowych. Polecam bardzo, to niezwykła pozycja książkowa. Szczególnie zaś polecam audiobook, bo głos autora wspaniale współgra z przekazywaną wiedzą.

Ocena : 6 Ocena książki 2014-06-08

bez podpisu

Bardzo dobra lektura na odstresowanie :)

Ocena : 5 Ocena książki 2017-11-04

bez podpisu

nnn

Ocena : 5 Ocena książki 2015-09-22

P.

Lekka i zawierająca wiele ciekawostek w tej tematyce. Polecam.

Ocena : 3 Ocena książki 2015-11-04

bez podpisu

Niby OK, ale strasznie przegadana. Całe to tytułowe Kaizen to po prostu metoda małych kroczków. Gdyby była chociaż o połowę krótsza, dałbym 4 oczka. A tak, lepiej poszukać czegoś innego.

Zamknij