Opinie o książce "Przywództwo w świecie VUCA. Jak być skutecznym liderem w niepewnym środowisku"

6
(83%)
5
(0%)
4
(0%)
3
(17%)
2
(0%)
1
(0%)
Opinie czytelników (liczba ocen: 6)
Średnia ocen: 5.5

Przywództwo w świecie VUCA. Jak być skutecznym liderem w niepewnym środowisku:

Ocena : 6 Ocena książki 2021-08-03

Michał

Znakomita książka dla osób, które zdają sobie sprawę z faktu w jak niepewnym i zmiennym środowisku funkcjonujemy. Polecam wszystkim, którzy interesują się zagadnieniami związanymi z nowoczesnym przywództwem, zarządzaniem oraz rozwojem zespołów, podejmowaniem decyzji, rozwiązywaniem problemów, czy skuteczną rekrutacją. Ciekawa formuła, wiele przykładów, odnoszenie się do źródeł, lekki i dostępny język jak na książke biznesową.

Ocena : 6 Ocena książki 2021-09-09

Katarzyna

Naprawdę świetnie napisana ksiazka - pigułka wiedzy podana w przystępny sposób, dużo przykładów, obrazowych modeli, strategii dla liderów - a przy tym brak przerostu formy nad treścią. Widać wyraźnie wklad dużego praktycznego doświadczenia autorki. Bardzo polecam!

Ocena : 6 Ocena książki 2021-09-09

Karpolina

Książkę czyta się z zapartym tchem, dosłownie. Ciekawa, na czasie, inteligentna. Przywodztwo w świecie VUCA to naprawdę świetna lektura dla ludzi biznesu i nie tylko.

Ocena : 6 Ocena książki 2021-10-01

Anna

Jest to jedyna taka publikacja na rynku wydawniczym, która w sposób przejrzysty i konkretny przedstawia działania, jakie warto podjąć, aby mieć właściwy i konstruktywny wpływ na zarządzanie zespołem w organizacji i osiągnąć założone cele. Czyta się ją z przyjemnością. Gratuluje autorce podjęcia się tego tematu. Gorąco polecam

Ocena : 6 Ocena książki 2021-10-13

Justyna

Bardzo ciekawa i wartościowa lektura. Dobrze dobrany zestaw narzędzi zarówno dla początkujących jak i liderów. Łatwo i przyjemnie się czyta. Polecam tę pozycję!

Ocena : 3 Ocena książki 2021-10-22

Artur

Wszystko ładnie, pięknie, tylko widać po jednorodnym stylu, że autorka sama sobie napisała opinie. Może to być najważniejsza prawda o współczesnym korpo- świecie.

Zamknij