Opinie o książce "Bądź skuteczny. 50 narzędzi rozwijających efektywność osobistą i zawodową"

6
(100%)
5
(0%)
4
(0%)
3
(0%)
2
(0%)
1
(0%)
Opinie czytelników (liczba ocen: 5)
Średnia ocen: .

Bądź skuteczny. 50 narzędzi rozwijających efektywność osobistą i zawodową:

Ocena : 6 Ocena książki 2021-10-28

GdzieSięć

Obfita pozycja, w której ani jedno zdanie nie jest wypełniaczem. Samo gęste, samo dobre i znaczące. Pożywne dla głowy, która chce coś zmienić. COŚ bo każdy chce zmienić cos innego. Dla wszystkich Grzesiak ma przystępnie napisane poradnictwo. Zwięzłe, przekonujące, wzmocnione ćwiczeniami czy testami. Książka zawiera 50 takich porad (właściwie 49) na różne tematy, ale zawsze nakierowanych na poprawę. Na lepsze samopoczucie, na poprawę wizerunku, na udany seks, na umiejętne rozmawianie, nawet na prawidłową postawę ciała czy umiejętność dobrego wyspania się! Do tego masa ciekawostek ze świata, fajne badania, przekonujące procenty, fakty, dane. To nie wykład - to podróż w głąb ludzkiej potrzeby bycia lepszym. Dla siebie i innych. Bardzo wartościowa i mądra pozycja.

Ocena : 6 Ocena książki 2021-10-27

Burf

Nie ma w Polsce lepszego speca od Grzesiaka. Po przeczytaniu tej książki jeszcze bardziej to widać i czuć. Taki zasób świeżej wiedzy, taki ogrom aktualnych danych z wielu dziedzin jak psychologia, zarządzanie, ekonomia, marketing, reklama, socjologia, kultura, językoznawstwo. Lekkie, krótkie wykłady czyta się przyjemnie. Jest ich aż 50 i nie da się przerobić ich na jeden raz. Zresztą po co? Lepiej dozować, smakować świetną literacko robotę Autora. Doceniać Jego znawstwo i kulturę, obycie światowe i wszechstronne zainteresowania. Książka świetna na mikołajkowo-podchoinkowy prezent. Każdy musi się rozwijać, żeby być lepszym. Z tą książką w ręku można być pewnym skuteczności.

Ocena : 6 Ocena książki 2021-10-25

Cosdopoczytania

Lubicie książki, które Was motywują do działania, rozwijają i tworzą lepszą wersję Was? Jeśli tak, to jest Wasz must have. Książka porusza wiele trudnych zagadnień w pierwszej części, a między innymi: Jak budować trwałe nawyki, jak skutecznie kogoś do czegoś przekonać, jak przekazać złe wiadomości, jak właściwie zadawać pytania i szereg innych. Kolejna część nosi nazwę "self care" i poświęcona jest naszemu zdrowiu psychicznemu i zadbaniu o siebie. cóż tam ciekawego odnajdziesz? Wiele na temat strony emocjonalnej, uczuć, odporności psychicznej, a także odpowiedzi na pytania- jak przestać się lenić, jak właściwie korzystać z social mediów, jak być zdrowszym? Ostatnia część to "Samorozwój" i była dla mnie prawdziwą kopalnią wiedzy i inspiracji. W życiu nie zrobiłam tylu notatek z jednej książki. Spędziłam z tą lekturą wspaniały i pożyteczny weekend, zachęcam do kupna. Warto. Oprócz pięknego wnętrza, książka również prezentuje się świetnie! Twarda oprawa w pięknej czarno-złotej kolorystyce, śnieżno biały papier sprawiają, że książki nie chce się wypuścić z rąk

Ocena : 6 Ocena książki 2022-04-21

bez podpisu

ciekawa książka dla początkujących

Ocena : 6 Ocena książki 2021-11-03

Grochu

Chyba już Grzesiak przekroczył dwudziestkę wydanych książek. Widać jednak, że ciągle się uczy i poziom kolejnych pozycji sie podnosi. Mam kilka, czytałem z 10. Ta niewątpliwie jest cenna ze względu na obszerność wiedzy. Taki poradnik od wszystkiego po trochu. Właściwie trudno powiedzieć, którego aspektu ludzkiego życia Grzesiak tutaj nie dotyka. Sen, seks, waga, sport, medytacja, biznes, pieniądze, sukces, porażka, postawa. Ujęte w 49 zwięzłych referacików do jednorazowego przełknięcia. Ten tytułowy pięćdziesiąty autor zostawił do napisania przez czytelnika. Elegancki, twórczy zabieg. Polecenia godna pozycja, znów lepsza i ciekawsza.

Zamknij