Opinie o książce "Naturalna pewność siebie. Siła, która zmieni Twoje życie"

6
(58%)
5
(25%)
4
(12%)
3
(4%)
2
(0%)
1
(0%)
Opinie czytelników (liczba ocen: 24)
Średnia ocen: 5.5

Naturalna pewność siebie. Siła, która zmieni Twoje życie:

Ocena : 6 Ocena książki 2015-11-17

Dariusz Sawicki, dariusz7sawicki@gmail.com

Warto ją czytać powoli i analizować, dużo można się dowiedzieć o sobie, być bardziej świadomym oraz dzięki niej stawać się osobą naturalnie pewną siebie. Dużym plusem jest to, że Tomek praktycznie w każdym rozdziale opowiada o tym jaki kiedyś był, co robił, jakie miał wartości itp. i jak na przestrzeni lat rozwinął swoją pewność siebie. Polecam jak najbardziej, i jak najczęściej do niej wracać :)

Ocena : 6 Ocena książki 2015-11-17

Gustaw Pielgrzym, mp5pa@o2.pl

Świetna książka, jedna z lepszych jakie miałem okazję przeczytać w tej tematyce. Polecam!

Ocena : 6 Ocena książki 2016-11-22

Rafał Baran, Uczeń

Super i wartościowa książka. Pisana luźnym językiem dzięki czemu się przyjemnie czyta, że aż ciężko się od niej oderwać. Książka warta polecenia, dzięki niej uświadomimy sobie na czym polega tak naprawdę pewność siebie

Ocena : 6 Ocena książki 2015-11-17

Piotr Pawlak, Agronom

Są książki przeciętne dobre najlepsze i jest ta książka . Ogrom wiedzy, doświadczeń autora oraz przykładów z realnego życia przekazany w sposób tak prosty i łatwy do przyswojenia że aż dochodzi się do momentu w którym chce się odlożyć ta książke i pojść to sprawdzić. Polecam. P.s to działa :)

Ocena : 6 Ocena książki 2015-11-17

Grzegorz Rączy, raczy.grzegorz@gmail.com

Powiem tak, znam Tomka już bardzo długo, właściwie od samego początku istnienia forum AlphaMale i już tam, jako początkujący trener, coach dokładnie, jakościowo podchodził do każdego tematu. Determinacja i sumienność dała mu możliwość znalezienia się na tym etapie, na którym jest. Moje ocena jest jak najbardziej obiektywna. To KOLEJNA jego książka, która jest treściwa, konkretna, bogata w wartości. Czysta wiedza teoretyczna. Więc krótkie przesłanie: jeśli chcesz zmienić swoje życie, poglądy, wartości i dobrać odpowiednio priorytety polecam Ci - czytelniku - wszystkie książki autorstwa Tomka. Wdrożenie tego w TWOJE życie zależy już od Ciebie.

Ocena : 6 Ocena książki 2016-01-20

tomek

Polecam, warto wydać parę złotych i zainwestować w siebie napewno się opłaci.

Ocena : 6 Ocena książki 2015-11-17

Kacper Piotrowicz

Polecam! Jeszcze na pewno nie raz wrócę do tej ksiązki

Ocena : 6 Ocena książki 2015-11-17

Krzysztof Zieliński

Polecam gorąco, autor w zupełności wyjaśnił tematykę pewności siebie, tak że po przeczytaniu jej i wcieleniu zawartych tam porad, jesteś w stanie faktycznie zmienić swoje życie o 180 stopni w kontekście pewności siebie.

Ocena : 6 Ocena książki 2015-11-22

bez podpisu

Najlepsza książka o pewności siebie, jaką kiedykolwiek przeczytałem. Brakuje mi trochę wyraźnie wyodrębnionych ćwiczeń pod każdym z działów (bo są one zawarte w tekście), ale i tak jestem zachwycony :)

Ocena : 6 Ocena książki 2015-11-17

Filip

Najbardziej zdrowe podejście do tematu z jakim kiedykolwiek przyszło mi sie spotkać ;-) Mocna szóstka !

Ocena : 6 Ocena książki 2015-11-17

Krzysztof Jordan, operator dtp

Na rynku jest bardzo dużo książek o tematyce rozwojowej... lepsze i gorsze. Książka Tomka Marca "Naturalna pewność siebie" to nie tylko genialna pozycja o pewności siebie (których za wiele na rynku nie ma), ale jedna z najlepszych, jaką miałem okazję przeczytać i przepracować. Wielu pewnie będzie się zastanawiać, dlaczego tak bardzo sobie chwalę ten podręcznik. Tą książkę czyta się bardzo lekko. W trakcie lektury czułem się tak jak w trakcie rozmowy z przyjacielem na co dzień. Mocno odczuwa się luz i szczerość Tomka, które przebiją się przez wersy. Co więcej, myślę że wszyscy którzy mieli okazję poznać Tomka osobiście, będąc u niego na jakimkolwiek szkoleniu - zgodzą się, że czuć także bardzo dużą spójność między osobowością Tomka, a tą książką. Co może się w niej nie podobać? Jest za krótka. Ale praca z tą książką to nie jest przygoda na jeden wieczór. Treści jest tak wiele, że każdy odnajdzie coś dla siebie i nie poczuje się zawiedziony tą pozycją. Zdecydowanie polecam tę książkę każdemu, kto chce się czuć dobrze ze sobą i chce zmienić swoje życie na lepsze, czego życzę za równo sobie, jak i wszystkim pozostałym czytelnikom.

Ocena : 6 Ocena książki 2015-11-17

Michał dzierzgowski

Książka wybitna jak wskazuje moja ocena:) wiele przydatnej wiedzy z zakresu pewności siebie, fajnie w prosty przystępny sposób przedstawione. Polecam dla tych nieśmiałych jak i zainteresowanych tym tematem ;)

Ocena : 6 Ocena książki 2015-11-17

Mateusz

Książka w bardzo ciekawy sposób omawia zagadnienie pewności siebie . Napisana przystępnym językiem pomaga rozwiązać wiele problemów - interesująca zarówno dla kobiet jak i mężczyzn . Mogę ją polecić , gdyż otworzyła mi oczy na rzeczy , o których nie miałem wcześniej pojęcia i które wpływały mocno na mnie :)

Ocena : 6 Ocena książki 2015-11-17

Kamil, kamil.rakel@gmail.com

Książka podchodzi do tematu pewności siebie ,,po ludzku'' i powinna znalezc sie w domu kazdego. Miedzy innymi dlatego, że większosc ludzi udaje tylko pewnych siebie i gdyby przeczytali książkę może zmieniło by to ich podejście i zachowanie do świata i ludzi. Prawdopodobnie książka otworzyła by im oczy i lepiej dogadywało by się z ludzmi. Dodatkowo ksiązka daje praktyczne rozwiązanai jak stopniowo zwiększac pewnosc siebie w róznych kontekstach. Autor pisze przyjemnym jezykiem i przedstawia przy tym prywatne ale interesujące historie ze swojego życia co świadczy o jego otwartosci i zdrowym podejsciu do tematu.

Ocena : 5 Ocena książki 2015-12-20

bez podpisu

Polecam, książka zawiera wartościowe informacje napisane przystępnym językiem

Ocena : 5 Ocena książki 2019-04-11

bez podpisu

Książka z dużą liczbą przykładów, które łatwo wcielić w życie. Polecam.

Ocena : 5 Ocena książki 2018-01-22

bez podpisu

Książka na prawdę świetna. Bardzo dobre wydanie, pozwala spojrzeć na to wszystko co dotychczas robiliśmy ze swoim życiem. Dużo zmieniła w moim życiu zawodowym, polecam wszystkim tym co chcą na dobre zmienić swoje życie zawodowe i nie tylko na lepsze.

Ocena : 5 Ocena książki 2019-12-08

bez podpisu

Książka dobra i na pewno odbije piętno na czytelniku. Podczas lektury od razu można zauważyć popełniane błędy. Jest tam też sporo oczywistych rzeczy, ale nie razi to znacznie. A więc w rękę i "Opuszczamy swoją strefę komfortu".... :)

Ocena : 5 Ocena książki 2016-01-05

Antalka

Książka bardzo dobra. Inspirująca. Przekonuje, że powinno się mieć wyrzutów sumienia z powodu niezrealizowanych, założonych celów, ponieważ często mogą być one zbyt ambitne, nieprzemyślane...Dlatego warto pracować nad sobą metodą małych kroków i doceniać siebie za drobne postępy.

Ocena : 5 Ocena książki 2016-06-30

MP

Bardzo ciekawa pozycja

Ocena : 4 Ocena książki 2021-02-09

Maciej Cieslak

Rozprawianie głównie o rzeczach oczywistych. Można streścić do jednego zdania - odpuść przeszłość i stopniowo trenuj swoją pewność siebie w różnych sytuacjach. Na pewno dla niejednego człowieka będzie to pomocna lektura, lecz zdecydowanie brak w niej głębszych duchowych podstaw braku pewności siebie.

Ocena : 4 Ocena książki 2016-06-28

bez podpisu, informatyk

Książka dobra.. inspirująca... niedająca rozwiązań.. ale sygnalizująca jakie są drogi i sposoby dojścia do pewności siebie.

Ocena : 4 Ocena książki 2017-09-20

bez podpisu

Książka dobra, czyta się dość lekko, jednak nie odczułem żadnego przełomu w życiu po przeczytaniu jej ;)

Ocena : 3 Ocena książki 2016-02-14

bez podpisu

Po przeczytaniu poprzedniej książki Tomka, spodziewałem się czegoś równie dobrego. Niestety, nie spełniła ona moich oczekiwań. Ogólnie książka lekka i łatwa do czytania, ale zawarte w niej informacje głownie przydatne dla osób, które nigdy nie miały kontaktu z nauką pewności siebie. Polecam jedynie dla początkujących :)

Zamknij