Opinie o książce "Miłość w zamkniętej kopercie"

6
(75%)
5
(25%)
4
(0%)
3
(0%)
2
(0%)
1
(0%)
Opinie czytelników (liczba ocen: 4)
Średnia ocen: .

Miłość w zamkniętej kopercie:

Ocena : 6 Ocena książki 2021-10-07

Gwendy

Wspaniała, wyjątkowa opowieść! Wyobraziłam sobie po przeczytaniu, że to byłby świetny film. Taki do pokazywania w święta. No bo jest w książce silny motyw ze świętym Mikołajem, a także sceny bożonarodzeniowe. Urocza dziewczynka, mądry starszy pan czyli ojciec głównej bohaterki Sadie, atrakcyjny mężczyzna w trudnej roli samotnego ojca, aż dwie zmarłe mamusie oraz uroczy pies. I wszyscy szukają miłości. Wysyłając listy, biegając na internetowe randki czy łapiąc przednimi łapami pluszowego jednorożca... No na pewno w filmie trzeba by ostudzić żar scen miłosnych, żeby łapał sie do kategorii "świątecznie familijny", ale od tego są adaptacje i scenarzyści. Już czekam na ten film ;-) I na pewno w międzyczasie jeszcze nieraz sięgnę po "Miłość w zamkniętej kopercie".

Ocena : 6 Ocena książki 2021-10-07

Vee

Powieść, w której można się zakochać. Może nie od razu, ale uczucie narasta w miarę zagłębiania się w superciekawą fabułę. Autorki maja chyba kopalnię pomysłów na fascynujące wyciskacze łez. Ale nie płaskie, nachalne i przesłodzone! Z refleksyjną głębią, z jajem, z humorem i ero-pieprzykiem. Naprawdę warto poznać, jak misternie i z trwałymi konsekwencjami splatają się losy uroczej choć smutnej dziewczynki, zabieganych samotnych nowojorczyków, świętego Mikołaja, wędrujących jajeczek, psa rozmiarów małego konia i małej garstki świadków całego zamieszania. Polecam!

Ocena : 6 Ocena książki 2021-10-20

Emilia

Cudownie pozytywna książka o wielu rodzajach miłości. Panie Vi i Penelope chyba w swojej najlepszej książce. Polecam szczerze.

Ocena : 5 Ocena książki 2021-10-12

bez podpisu

Rewelacyjna, ciepła i zaskakująca opowieść. Bardzo mi się podobała. Polecam

Zamknij