Opinie o książce "Mężczyzna od A do Z. Wydanie III rozszerzone. Książka z autografem"

6
(80%)
5
(10%)
4
(0%)
3
(0%)
2
(0%)
1
(10%)
Opinie czytelników (liczba ocen: 10)
Średnia ocen: 5.5

Mężczyzna od A do Z. Wydanie III rozszerzone:

Ocena : 6 Ocena książki 2010-07-15

Ewa

Świetna! Znakomita! Pomocna! Otwiera oczy kobietom. Napisana prostym i ciekawym językiem. Z humorem.

Ocena : 6 Ocena książki 2010-07-07

bez podpisu

Otwiera oczy , odkrywcza , psychologiczne studium faceta, polecam wszystkim kobietom!!!

Mężczyzna od A do Z. Wydanie III rozszerzone:

Ocena : 6 Ocena książki 2014-09-06

bez podpisu

Słucham książki tej czyli audiobook. Gdybym wiedziała chociaż połowę z niej... Nie wiedziałam, że facetom trzeba tworzyć obrazy!!!! Nawet podczas rozmowy telefonicznej, co dzisiaj praktykowałam (hahahaha). Podręcznik obowiązkowy dla 75% kobiet, bo 20% to wie... Polecam książkę.

Ocena : 6 Ocena książki 2013-11-29

bez podpisu

Przesłuchałam książkę kilkakrotnie i nadal do niej wracam w wolnej chwili. Pozwoliła mi ona zrozumieć, jak myślą i postrzegają świat mężczyźni i co, my, kobiety powinnyśmy robić inaczej, aby być szczęśliwsze oraz stworzyć stabilny związek; przeanalizowałam moje dotychczasowe relacje z mężczyznami i żałuję, że ktoś mi nie podarował tej książki wcześniej, ponieważ bardzo by się przydała :)

Ocena : 6 Ocena książki 2015-02-18

Monia

Naprawdę polecam. Otwiera oczy.

Ocena : 6 Ocena książki 2013-04-01

bez podpisu

Jest książką bardzo pomocną w rozwiązywaniu problemów małżeńskich jak również poznawaniu mężczyzn ich myślenia i rozumowania. Mogę tylko żałować, że dopiero teraz się ona ukazała, a nie kilkadziesiąt lat temu. Teraz wiedziałabym jak mam postępować w swoim związku :(.

Ocena : 6 Ocena książki 2011-11-28

bez podpisu

bardzo polecam wszystkim Paniom. okazuje się że wszyscy mamy podobne problemy, a kłopot w tym że nie rozumiemy się nawzajem (mam na myśli relacje damsko-męskie)a ta książka otworzy wam oczy i pomoże przebrnąć przez codzienność. czekam teraz aż pojawi się podobna pozycja dla Panów, aby i oni lepiej zrozumieli nas- kobiety. Doris

Ocena : 6 Ocena książki 2011-03-21

Mka

Bardzo dobry poradnik! Daje nowe spojrzenie na zachowania mężczyzn - dobre wskazówki, jak rozmawiać z mężczyznami! Polecam!

Ocena : 5 Ocena książki 2013-11-29

bez podpisu

Witajcie! :) Książkę przeczytałam i jestem pod dużym wrażeniem. Jest tam wiele wskazówek, jak się zachowywać odpowiednio w wielu sytuacji. Bardzo przydatna książka. Teraz czytam ją po raz drugi, żeby ją dokładnie przestudiować krok w krok i zapisać najważniejsze informacje na jej temat ;) Jeśli chodzi o rodzaje mężczyzn, czyli słuchowca i wzrokowca mam przykłady takich kolegów i to jest prawdziwe wszytko, co jest tam wypisane. Jestem zadowolona :)))

Ocena : 1 Ocena książki 2020-03-11

bez podpisu

Potwornie szkodliwa książka. Autor uznaje kobietę za narzędzie do uszczęśliwiania mężczyzn. Powinna ona porzucić swoje pasje i ambicje aby zająć się partnerem. Szkoda, że taka pozycja w ogóle powstała.

Zamknij