Opinie o książce "Maraton. Trening metodą Gallowaya"

6
(40%)
5
(20%)
4
(20%)
3
(20%)
2
(0%)
1
(0%)
Opinie czytelników (liczba ocen: 5)
Średnia ocen: .

Maraton. Trening metodą Gallowaya:

Ocena : 6 Ocena książki 2015-05-05

Krzysztof Jurkiewicz, MANAGER

Pozycja dla prawdziwych biegaczy, pomocna dla tych, którzy chcą się zmierzyć z samym sobą i wyzwaniem jakie stawia ten dystans. Jak zawsze autor podaje tutaj masę cennych wskazówek i rad.

Ocena : 6 Ocena książki 2014-12-29

Daniel, informatyk

Każdy, kto chcę zacząć biegać musi przeczytać tą książkę. Książka obowiązkowa.

Ocena : 5 Ocena książki 2013-04-29

Tomasz

Książka "Maraton, trening metodą Gallowaya" jest dla mnie wyjątkową pozycją. Po pierwsze dostałem ją na urodziny od wyjątkowej osoby, po drugie dzięki niej zostałem maratończykiem. Zanim zacząłem realizować plan z wspomnianej książki dzielnie realizowałem treningi rozpisane przez biegowych guru. Jednostki treningowe były 4-5 razy w tygodniu i rzadko kiedy okazywały się krótsze niż 1 godz. 30 min. Pasja z jaką trenowałem na początku swojej biegowej przygody z czasem gdzieś zanikała. Potrzebowałem zmiany... Jesienią roku 2012, postanowiłem przygotować się i wystartować w wiosennym maratonie z planem J.Galloway'a "Dobiec do mety". Z tygodnia na tydzień czułem przypływ mocy. W styczniu postanowiłem, że nie będzie to tylko jeden maraton a 5 największych polskich maratonów Dębno, Kraków, Wrocław, Warszawa, Poznań! Wszystkie w jednym roku! Po 23 tygodniach treningu Galloway'a, jako jednostkę treningową zdobyłem Dębno(07.04.2013) 4 godz. 31 min., 3 tyg. później Kraków(28.04.2013) 4 godz. 8 min.. Podczas maratońskich startów ludzie wytykali mnie palcami, śmiejąc się z marszobiegów. Później jednak okazywało się, że przybiegali za mną! Jeff Galloway i jego trening naprawdę działa!!!

Ocena : 4 Ocena książki 2013-10-24

Karol

Jeśli komuś odpowiada zaliczenia maratonu marszobiegiem, lepszego podręcznika treningu nie znajdzie.

Ocena : 3 Ocena książki 2016-05-30

Wojciech Pagacz

Jeśli czytałeś pierwszą książkę autora to nie znajdziesz wiele nowości w tym wydaniu, dużo treści powtórzonej i liczne odesłania do książki o podstawach. Z drugiej strony jeśli jest to pierwsza książka od autora to jest poczucie niekompletności i mogą irytować te odesłania do poprzedniej książki - po to kupuje się książkę o maratonie by mieć to omówione od A do Z a nie po to by czytać co jest w innej.

Zamknij