Opinie o książce "Mama w sam raz. Jak wrzucić na luz i być w końcu szczęśliwą mamą"

6
(75%)
5
(25%)
4
(0%)
3
(0%)
2
(0%)
1
(0%)
Opinie czytelników (liczba ocen: 4)
Średnia ocen: .

Mama w sam raz. Jak wrzucić na luz i być w końcu szczęśliwą mamą:

Ocena : 6 Ocena książki 2018-11-30

Patrycja Załug, autorka programu "Rok Przebudzenia"

"Mama w sam raz" to książka, która pomoże wielu kobietom lepiej radzić sobie z macierzyństwem i rolą mamy. Autorka, Joanna Kokoszkiewicz zachęca kobiety do rewolucyjnego podejścia: postaw siebie na pierwszym miejscu. I przekonuje, żeby być dobrą dla dziecka, trzeba najpierw być dobrą dla siebie. Szczerość, przykłady z życia oraz konkretne porady to główne atuty tej książki. Jestem pewna, że po sięgnięciu po nią, kobiety łatwiej będą radziły sobie z wyzwaniami macierzyństwa i będą potrafiły rozluźnić zbyt wysokie wymagania wobec siebie. Będą po prostu szczęśliwsze jako kobiety i jako mamy. Historia autorki pokazuje, że się da.

Ocena : 6 Ocena książki 2018-12-04

Paulina J.

Jestem młoda mama bo zaledwie 2 lata temu urodziłam swoje 1 dziecko i spotkanie z macierzyństwem było w moim przypadku dużym rozczarowaniem bo nic nie układało sie wg planu który stworzyłam w swojej głowie podczas ciąży. Dziś po przeczytaniu książki "Mama w sam raz" wiem, że tak naprawdę robiłam wszystko aby zadbać o córkę aby jej było dobrze i że gdzies zgubiłam to poczucie własnego ja - myślę sobie, że żeby ktoś wtedy podsunął mi tę książkę wszystko potoczyło by się inaczej... Zadania zapisane w książce to takie złote rady, które pomagają nie zapominać o tym że aby mieć szczęśliwe dziecko to mama też musi być szczęśliwa. Osobiście uważam, że ksiażkę powinny przeczytać wszystkie mamy, ktore chcą zawalczyć aby rodzina była szczęśliwa, jak również, każdy tata powinien przeczytać ta książkę by zrozumieć o co tak naprawdę chodzi w tym macierzyństwie i jak wesprzeć świeżo upieczona mamę. Ciesze sie ze Pani Joanna napisala taki książko-poradnik, ponieważ po przeczytaniu jej mam zupełnie inne spojrzenie na moja rolę- rolę mamy , która musi zacząć od siebie aby w pełni osiągnąć szczęście w rodzinie.

Ocena : 6 Ocena książki 2022-07-21

Anna E.

Jestem mamą dwójki dzieci i zawsze chciałam być dla nich najlepszą mamą, stąd poszukiwania różnych pozycji książkowych i chęć sprostania temu trudnemu zadaniu. Ta książka wniosła wiele spokoju w moje życie, pokazała wiele różnych sposobów jak mogę poradzić sobie z trudnymi emocjami oraz uporczywymi myślami, które mnie czasem przytłaczają. Czuję się też dzięki tej książce dużo lepszą mamą - nie idealną, bo już nie dążę do tego nierealnego celu. Bardzo dziękuję za tę pozycję i polecam każdej mamie!

Zamknij