Opinie o książce "Trening Jaguara. Obudź w sobie pewność siebie i osiągaj zamierzone cele. Wydanie II rozszerzone"

6
(67%)
5
(22%)
4
(0%)
3
(11%)
2
(0%)
1
(0%)
Opinie czytelników (liczba ocen: 9)
Średnia ocen: 5.5

Trening Jaguara. Obudź w sobie pewność siebie i osiągaj zamierzone cele:

Ocena : 6 Ocena książki 2014-12-12

Paweł

Zainteresował mnie ten poradnik od razu, jak przejrzałem dwa pierwsze rozdziały. Autorka w ciekawy sposób zapoznaje czytelnika z książką, jej symboliką, a zarazem przewodnikiem tej pozycji – jaguarem. Spodobał mi się, lekki język, czy też sposób w jaki autorka komunikuje z się czytelnikiem. Trening jaguara... Polecam!

Ocena : 6 Ocena książki 2014-12-29

Iwona1

Tego poradnika nie można czytać w biegu. Jeśli chce się coś zmienić w swoim życiu, warto znaleźć chwilę czasu i zanurkować w głąb siebie, żeby jasno określić swoje cele i priorytety, a pomoże nam w tym właśnie Trening Jaguara. To bardzo przejrzyście napisana książka, z zadaniami które umożliwią nam pracę, z inspirującymi cytatami, z miejscem na własne notatki. Dodatkowa wartość to piękne rysunki Jaguara, bo on jest przewodnikiem w tej książce. Dla wszystkich, którzy chcą odnaleźć swoje powołanie, dokonać pozytywnych zmian w życiu. Bardzo oryginalna pozycja na rynku, polecam.

Ocena : 6 Ocena książki 2015-09-12

bez podpisu

Ta książka, okazało się, że bardzo mi pomogła. Potrafię bardziej poradzić sobie z życiem :) jestem bardziej świadoma swoich decyzji. Książkę gorąco polecam!!!!

Ocena : 6 Ocena książki 2014-12-02

Małgorzata, fine_s@wp.pl

Po przeczytaniu tego poradnika zauważyłam, że sama często łapie się na przemyśleniach z książki! Fachowy, bardzo ciekawie opracowany poradnik. Książka godna polecenia!

Ocena : 6 Ocena książki 2015-02-06

Mooniq

Książkę polecam szczególnie osobom nieśmiałym, zakompleksionym, mającym problem z poczuciem własnej wartości, ale także tym, którzy pragną zrewolucjonizować swoje dotychczasowe życie, ale brakuje im odwagi, przysłowiowej iskry, która roznieci płomień zmian. Autorka posługując się postacią jaguara, który w Ameryce Łacińskiej jest symbolem siły i wolności w przystępny sposób opisuje techniki, które pomogą pokonać wewnętrzne lęki, tak żeby bez szwanku wyjść z bezpiecznej „strefy komfortu”, obudzić w sobie „moc jaguara” czyli osiągnąć stan umysłu, jakim jest pewność siebie, a co za tym idzie realizować obrane cele. Gorąco polecam!

Ocena : 6 Ocena książki 2014-11-24

Majka

Książka bardzo mi się spodobała! Uważam, że to niesamowita nowość na rynku, nigdy wcześniej nie widziałam podobnej publikacji. Wewnątrz książki znajdują się piękne ilustracje. Jeden z rysunków mnie wyjątkowo urzekł! :) Książkę, gorąco polecam wraz z przesłaniem: poczuj moc jaguara i zastosuj się do jego wskazówek!

Ocena : 5 Ocena książki 2015-02-21

bez podpisu

Przydatne rady. Czyta się dobrze.

Ocena : 5 Ocena książki 2016-04-13

Tomek

Polecam, księżkę dobrze sie czyta i widzę po sobie pozytywne rezultaty.

Ocena : 3 Ocena książki 2019-12-08

bez podpisu

Nie przekonała mnie ta książka.

Zamknij