Opinie o książce "Kariera programisty. Jak budować doświadczenie, przejść rekrutację i zdobyć pracę marzeń"

6
(75%)
5
(25%)
4
(0%)
3
(0%)
2
(0%)
1
(0%)
Opinie czytelników (liczba ocen: 8)
Średnia ocen: .

Kariera programisty. Jak budować doświadczenie, przejść rekrutację i zdobyć pracę marzeń:

Ocena : 6 Ocena książki 2019-08-28

bez podpisu

Wg mnie co najmniej 50% rad może być wykorzystanych w innych zawodach. Polecam szczególnie dla przyszłych programistów.

Ocena : 6 Ocena książki 2021-02-05

Mateusz

Warta przeczytania. Dla przyszłych programistów, choć nie tylko. Znajdą się tu porady dla wielu osób szukających, zmieniających pracę. Polecam!

Ocena : 6 Ocena książki 2020-04-08

Marcin

Troszkę powielenie informacji z pierwszej książki tego autora. A pierwsza książka na pewno pomoże każdemu w karierze nie tylko jako programista ale także każdej innej. Dużo ciekawych pomysłów i rozwiązań.

Ocena : 6 Ocena książki 2018-11-18

V4n1ty

Książka przeprowadza przez proces trwający od wyboru pierwszego języka do zdobywania pracy jako programista. Polecam (chociaż za dużo akapitów porobiliście helion.pl)

Ocena : 6 Ocena książki 2020-01-04

bez podpisu

Jak dla mnie super.

Ocena : 6 Ocena książki 2019-08-14

bez podpisu

Bardzo dobra książka dla wszystkich programistów, tych początkujących jak i zaawansowanych. Bardzo rozwijająca, pozwala spojrzeć na różne zagadnienia z innej strony.

Ocena : 5 Ocena książki 2018-11-18

bez podpisu

Warto przeczytać oraz wykorzystać do lepszego prowadzenia własnej kariery.

Ocena : 5 Ocena książki 2018-10-17

Cezary Daniłowski

Książka naprawdę ciekawa, kiedy czytałem nie zwracałem uwagi na ilość stron w przeciwieństwie kiedy ją kupiłem. Dosłownie czyta się jednym tchem. Czuję, że przeczytam ją jeszcze kilkakrotnie, ponieważ jest to jedna z tych książek, które coś wnoszą do Twojego życia. Porusza wiele rzeczy z zakresu samorozwoju zawodowego oraz osobistego. Autor porusza nawet problem ubioru w pracy. Jej czytanie sprawia, że natychmiast chcesz robić to, co jest w niej napisane. Naprawdę żałuję, że nie wydano ją wcześniej, kiedy zaczynałem drogę z programowaniem. Jeśli dopiero zaczynasz naprawdę po nią sięgnij. Po przeczytaniu czuję jakby przede mną otworzyło się wiele nieznanych drzwi oraz jakbym uczył się na czyiś błędach, zdobywał doświadczenie od autora. Na koniec, czytając ostatnie zdania żałowałem, że to już jej zakończenie, żadne z tych rzeczy. Autor pozostawia nas z całą listą wspaniałych książek, które oczywiście musisz chcieć przeczytać. Jest w niej wiele rzeczy, do których mogłem sam dojść, ale zajęłoby to zbyt wiele czasu, lat.

Zamknij