Opinie o książce "Eat Stop Eat. Stosuj post, zgub zbędne kilogramy i osiągnij zdrowie"

6
(40%)
5
(40%)
4
(20%)
3
(0%)
2
(0%)
1
(0%)
Opinie czytelników (liczba ocen: 5)
Średnia ocen: .

Eat Stop Eat. Stosuj post, zgub zbędne kilogramy i osiągnij zdrowie:

Ocena : 6 Ocena książki 2017-08-17

Jacek Chołoniewski, choloniewski@tlen.pl

Zacząłem stosować tę dietę i efekty są naprawdę zachęcające. Stąd ocena na szóstkę!

Ocena : 6 Ocena książki 2015-11-04

Marcin Salacinski

Ksiązka zmienia calkowicie podejscie do tematu odchudzania, utrzymanaia odpowiedniej masy ciala.Taka prosta sprawa jak post potrafi tyle pozytywnego zmienic w zyciu i zdrowiu czlowieka, ze czlowiek sie zastanawia, czemu nie jest standardowo uzywany w naszym zyciu. Ilosc jedzenia, ktore czesto zbednie pakujemy sobie do ust jest zatrwazajaca i brak kontroli przeraza. Zasluge tu maja producenci zywnosci, ktorzy laduja mase cukru i polepszaczy smaku do wszystkiego co moga zmuszajac nas hormonalnie do jedzenia. Pozycje czyta sie prawie jak kryminal, pochlania sie ja w ciagu jednego posiedzenia i czesto chce sie do niej wracac regularnie. Jestesmy atakowani z kazdej strony "rekomendacjami" zywieniowymi, ktore ni jak sie nie maja do rzeczywistosci. W moim przypadku postepowanie na przekor dalo najlepsze rezultaty, a post opisany w ksiazce byl tylko logicznym nastepstwem. Jak tylko sie czlowiek oswoi i przyzwyczai do koncepcji okresowego prostu, kontrola wagi wydaje sie banalna jak budowa cepa. Do czego jedynie mozna sie przyczepi, to brak informacji na podstawie ktorego wydania byla tlumaczona. Niemniej jednak to pozycja na szostke.

Ocena : 5 Ocena książki 2019-01-31

Marcin

Ciekawa i warta głębszego zbadania koncepcja. Zastosowałem zalecenia autora i nie dostrzegłem żadnych negatywnych skutków. Opisywany spadek wagi wyraźny ale, i co ciekawe, istotna różnica w rozwiązywaniu problemów pod koniec dnia. Potrzebne jednak badania wpływu przy długotrwałym i regularnym stosowaniu głodówki.

Ocena : 5 Ocena książki 2016-08-01

Andrzej PALUSZKIEWICZ

Autor otwarł mi oczy na szereg spraw. Gorąco polecam każdemu.

Ocena : 4 Ocena książki 2016-03-24

Marcin Wierzbicki

Książka zmienia całkowicie podejście do tematu odchudzania, utrzymania odpowiedniej masy ciała i naszego stosunku do zdrowia.

Zamknij