Opinie o książce "Jak poderwać dziewczynę? Poznaj tajemnice uwodzenia, flirtu i podrywu. Wydanie 2"

6
(53%)
5
(29%)
4
(12%)
3
(0%)
2
(6%)
1
(0%)
Opinie czytelników (liczba ocen: 17)
Średnia ocen: .

Jak poderwać dziewczynę? Poznaj tajemnice uwodzenia, flirtu i podrywu. Wydanie 2:

Ocena : 6 Ocena książki 2020-02-25

bez podpisu

Książka może wydawać się na pozór kiczowata- "Jak poderwać dziewczynę?", czerwona okładka z kobietą w tle... niektórzy mogą pomyśleć, iż to kolejna "genialna" książka nie wnosząca nic ponad nudne i utarte stwierdzenia: "bądź sobą!", "podejdź do niej, po prostu", "pokaż, że jej pragniesz" itp. Sam podszedłem do tej książki z podobnym nastawieniem... dawno nie byłem tak pozytywnie zaskoczony treścią poradnika relacji! Napisana w sposób prosty, rzeczowy oraz skuteczny! Każde zachowanie poparte argumentami, a nie teoriami wyssanymi z kosmosu. Warto zrobić z niej notatki! Każdy, niezależnie od wieku znajdzie tam coś dla siebie! Według mnie książka warta zakupu i wnikliwego przerobienia. Porusza nie tylko temat samego podrywu, ale przede wszystkim pracy nad samym sobą, co może być równie skuteczne w kontakcie z płcią piękną. Pozdrawiam i polecam! Adam

Ocena : 4 Ocena książki 2019-12-08

bez podpisu

Po książce nie oczekiwałem cudów i taka właśnie ona jest. Plusem jest to, że książka propaguje zdrowe podejście, a nie chamskie i tanie chwyty. W większości nie ma w niej nic czego zdrowy mężczyzna by nie wiedział i można ją potraktować jako usystematyzowanie posiadanej wiedzy. Chyba że jest się totalnym lewusem wtedy może i coś się z niej wyniesie.

Ocena : 2 Ocena książki 2021-11-19

bez podpisu

Wydanie drugie w zasadzie prawie niczym się różni od pierwszego..

Jak poderwać dziewczynę? Poznaj tajemnice uwodzenia, flirtu i podrywu:

Ocena : 6 Ocena książki 2014-11-11

A.J.

W sam raz dla myśliwego :D

Ocena : 6 Ocena książki 2012-06-21

Piotr Krasny

W jednym miejscu zostało zebranych masę prostych i przede wszystkim skutecznych porad....bez lania wody i używania tajemnych sztuczek czy innych pierdół.... Książka na zasadzie pytanie-odpowiedź i takiego FAQ chyba brakowało dotychczas na rynku... Na dodatek szybko i łatwo się czyta, jak wszystko co ten Pan napisze!!! Gratuluję kolejnego bestsellera i dziękuję za książeczkę!!!

Ocena : 6 Ocena książki 2012-06-26

Tomasz

świetna książka dla niedoświadczonych w podbojach:)

Ocena : 6 Ocena książki 2012-06-26

Agucha

Odważna książka dla odważnych kobiet i facetów. Forma Q&A czyni z niej narzędzie do natychmiastowego zastosowania. Doskonała zabawa, serdecznie polecam.

Ocena : 6 Ocena książki 2012-06-26

bez podpisu

Może z moją nieśmiałością uda mi się coś wskórać w te wakacje, dziękuję Tomkowi za świetne rady

Ocena : 6 Ocena książki 2017-04-25

Dawid

Jedna z najlepszych książek o uwodzeniu. To moja druga książka Tomka, ale na pewno nie ostatnia. Polecam.

Ocena : 6 Ocena książki 2017-08-16

Pawel , pawlo22@gmial.com

Bardzo fajna ksiazka w formie FAQ czyli odpowiedzi na najczesciej zadawane pytania dotyczace flirtu. W szczegolnosci polecam osobom ktore zastanawiaja sie jak rozpoczac znajomosc z dziewczyna i jak ja pozniej dalej prowadzic. Poza tym jezyk bardzo przystepny i prosty. Czyta sie lekko i szybko. Polecam

Ocena : 6 Ocena książki 2014-11-11

Artur

Autor mnie przekonał, przekonałem się sam do siebie, jest po prostu łatwiej. Tylko uwaga: bądźcie Panowie elastyczni i z dystansem do kobiet. Pomysłów z książki nie stosowałbym "jeden do jeden".

Ocena : 5 Ocena książki 2012-06-26

Marek

W ostatnim czasie sporo tego typu poradników pojawiło się na rynku, każdy dotyka tematu uwodzenia, ale ten jest napisany szczerym i dosadnym językiem. Nie ma owijania w bawełnę, liczą się fakty. A fakty są takie, że bez kobiet żyć się nie da:) A jak ją poznać to już Tomasz Marzec wie najlepiej. Byłem na Jego szkoleniach, fantastycznie, że książka nie powiela szalonych pomysłów, a jest ich genialnym uzupełnieniem. Tak trzymać. Ja połknąłem książkę w jeden wieczór.

Ocena : 5 Ocena książki 2012-06-26

Mateo, barman

Przyznam, że czytałem własnym kluczem, zaczynając od odpowiedzi na pytania, które stawiałem sobie wielokrotnie. Taka właśnie jest ta książka: rozwiązuję od ręki konkretne problemy. Dostałem to czego oczekiwałem, brawo za błyskawiczną wysyłkę!

Ocena : 5 Ocena książki 2014-11-11

King

Od miłego gościa do "niedostępnego" cwaniaka. Działa!. Dzięki za wskazówki Tomku!

Ocena : 5 Ocena książki 2014-11-11

Adam, kiedyś tam inżynier

Nawet jeśli nie wszystko zadziała, bo zadziałać nie może w każdym "przypadku", to lektura jest motywująca do ciągłej poprawy siebie, nie tylko jako uwodziciela, ale człowieka pewnego siebie i swoich zachowań.

Ocena : 5 Ocena książki 2019-04-19

Marcin

Autor prezentuje wiele sposobów podrywu, nie że wszystkim trzeba się zgadzać. Ale każdy znajdzie coś dla siebie.

Ocena : 4 Ocena książki 2017-05-30

Mateusz Kowalski , Uczen

Świetna ksiazka

Zamknij