Opinie o książce "Jak dbać o włosy. Poradnik dla początkującej włosomaniaczki. Książka z autografem"

6
(50%)
5
(30%)
4
(10%)
3
(0%)
2
(10%)
1
(0%)
Opinie czytelników (liczba ocen: 10)
Średnia ocen: .

Jak dbać o włosy. Poradnik dla początkującej włosomaniaczki:

Ocena : 6 Ocena książki 2014-12-22

Żaneta, zaneta.cholewa@o2.pl

W tej książce znalazłam wszystko czego szukałam. Mimo iż już od roku dbam o włosy, to po przeczytaniu tej książki, wiem, że popełniałam wiele błędów w pielęgnacji. Teraz będę dbała o nie bardziej świadomie. To właśnie dzięki ANWEN zaczęłam o nie dbać, na bieżąco obserwowałam jej blog. Jednak w książce jest wszystko uporządkowane i łatwiej jest znaleźć to czego szukam. Serdecznie polecam zakup tej książki, wg mnie naprawdę warto. :D

Ocena : 6 Ocena książki 2016-06-09

Sylwia

Świetna książka. Zawiera dużo informacji zarówno dla początkujących w dbaniu o włosy jak i tych zaawansowanych. Polecam.

Ocena : 6 Ocena książki 2014-12-01

marta, rochereae@gmaill.com

Najlepsza inwestycja jaką zrobiłam od dłuższego czasu! :) Wszystko fajnie wytłumaczone, lekko i przyjemnie się czyta, książkę wchłonęłam w 2 wieczory:) Polecam :)

Ocena : 6 Ocena książki 2016-09-05

Monika Rehmus, Blogger

Dzisiaj jestem szczęśliwą posiadaczką książki, którą wydała Anwen i w której zawarła wszystkie porady, które wcześniej przeczytałam na jej blogu. Mam teraz pod ręką mój pielęgnacyjny podręcznik i gdy tylko mam ochotę w łatwy sposób mogę znaleźć porady, które mnie w danej chwili interesują, ponieważ o włosy trzeba dbać każdego dnia. Polecam Wam zatem tę książkę, ponieważ znajdziecie w niej wszystko co pomoże Wam z każdym problemem dotyczącym włosów.

Ocena : 6 Ocena książki 2014-11-15

bez podpisu

Czytam bloga Anwen już ponad rok, ale zajrzałam do wszystkich wpisów jakie się pojawiły. Dzięki niej zaczęłam dbać o włosy, ciągle zapuszczam i widzę, że stają cię coraz piękniejsze. Mimo że mam już dość dużą wiedzę na ten temat (i tak nie dorównam Anwen) to stwierdziłam, że kupię tę książkę chociażby dlatego, że chciałabym podziękować Anwen za trud jaki wkłada w swojego bloga. Po otrzymaniu książki byłam bardzo zaskoczona, przejrzałam wszystkie strony i stwierdziłam, że wersja papierowa jest sto razy lepsza od tej na blogu ;) Teraz mam wszystko w jednym miejscu, bez konieczności uruchamiania komputera, a w dodatku w książce znalazłam coś dla siebie - przepisy i składniki kosmetyków, według mnie zdecydowanie najciekawsze działy. Książka jest napisana prostym i zrozumiałym językiem, ma bardzo ładną szatę graficzną i jest naprawdę ciekawa, każdy znajdzie w niej coś dla siebie :)

Ocena : 5 Ocena książki 2015-08-25

Kasia, biuralistka

Świetny poradnik dla osób pragnących mieć piękne włosy. Niektóre rady trudne do zastosowania, ale efekty powalające. Tylko trzeba być cierpliwym i konsekwentnym.

Ocena : 5 Ocena książki 2015-11-23

Agnieszka, agnieszka0kwiecinska@gmail.com

Kompleksowe kompendium wiedzy na temat pielęgnacji włosów. O wszytskim - rodzaje włosów, składy kosmetyków, domowe sposoby na piękne włosy. Bazując na widzy z tejksiązki, łatwiej jest odkryć, co potrzebne est naszym włosom a także spojrzec krytycznie (bądź nie) na wszystki estrony internetowe i ich porady

Ocena : 5 Ocena książki 2015-04-18

bez podpisu

Bardzo przydatna książka, szczególnie dla osób leniwych, tak jak ja :) Nie trzeba przekopywać całego bloga. Wszystko jasno opisane w przystępnej formie. Średnio podobały mi się zdjęcia. Dużo lepiej wyglądałyby metamorfozy dziewczyn z bloga. Ogólnie polecam ;)

Ocena : 4 Ocena książki 2015-12-05

bez podpisu

Przejrzyście i przystępnie opisane typy włosów i sposoby pielęgnacji, składniki na które warto zwracać uwagę w kosmetykach. Ciekawe przepisy na domowe kosmetyki z prostych i dostępnych składników.

Ocena : 2 Ocena książki 2015-02-08

bez podpisu

"Jak dbać o włosy. Poradnik dla początkującej włosomaniaczki" książka napisana bardzo niestarannie i chaotycznie jako poradnik miernej jakości, chociaż nie kwestionuję wiedzy autorki nie została ona w książce zupełnie przekazana, jak dla mnie bardziej ciekawostka niż poradnik gdyż książka wymaga sporego dopracowania ze strony autorki

Zamknij