Opinie o książce "Fotografia cyfrowa. Nieoficjalny podręcznik"

6
(33%)
5
(33%)
4
(0%)
3
(33%)
2
(0%)
1
(0%)
Opinie czytelników (liczba ocen: 3)
Średnia ocen: 4.5

Fotografia cyfrowa. Nieoficjalny podręcznik:

Ocena : 6 Ocena książki 2007-08-20

Grzesiek.K

Jestem bardzo zadowolony z wiedzy jaką posiadłem po przeczytaniu tej książki. Wcześniej moja wiedza o fotografowaniu, obróbce i prezentacji zdjęć była bardzo marna. To co mi się najbardziej podoba w tej książce to możliwość zapoznania się z obsługą bezpłatnych programów dostępnych w Internecie jak i 30 dniową, darmową wersją Photoshop Elements 5. Fajna sprawa prezentowanie swoich zdjęć w internetowych serwisach, jest to bardzo fajnie tutaj opisane, krok po kroku każdy serwis osobno. W książce opisano sposób tworzenia prezentacji w programie Nero PhotoShow Deluxe 4 BOX - dzięki temu oprogramowaniu można zrobić fajne multimedialne prezentacje swoich fotek. Nawet nie przypuszczałem, że jest taki soft. Książka nie jest tania ale w kolorze i przyjemnie się ją czyta. Książkę kupiłem kilka złotych tanie w internetowym sklepie Empik z odbiorem osobistym w swoim mieście.

Ocena : 5 Ocena książki 2009-01-05

Ireneusz

Książka ciekawa, dająca możliwość zapoznania się początkującym z wieloma programami edycyjnymi i katalogującymi fotografie. Wydana bardzo starannie i ciekawie. Jedynym bardzo denerwującym mankamentem wydania jest umieszczenie kolorowych, pustych marginesów na zewnętrznych częściach stron, natomiast podczas czytania książkę trzeba niemal rozrywać, gdyż tekst dochodzi do grzbietu książki. Gdyby owe marginesy były od strony grzbietu byłoby super.

Ocena : 3 Ocena książki 2008-06-24

El_Krynio

Część tytułu "... Nieoficjalny podręcznik" - to chyba lekka przesada. Porady praktyczne do wykonywania zdjęć - ogólnikowe (takie spotyka się w każdej książce o tej tematyce) wskazówki i porady programowe - no cóż - takie sobie. Książka raczej dla początkujących. Nie wnosi jakichś praktycznych rewelacji.

Zamknij