Opinie o książce "FitMind. Schudnij bez diet"

6
(100%)
5
(0%)
4
(0%)
3
(0%)
2
(0%)
1
(0%)
Opinie czytelników (liczba ocen: 13)
Średnia ocen: .

FitMind. Schudnij bez diet:

Ocena : 6 Ocena książki 2014-05-09

Julia Augustynowicz, Prawnik

Zasada 3xS: słońce, sex, samospełnienie jestem na tak i rzucam diety, którymi się katowałam od 19 lat. Zawsze byłam Mind a od dziś jestem również i Fit. Dzięki tej książce tak naprawdę zaakceptowałam siebie, swoje krągłości a nawet cellulit - nie przepraszam ja siebie w końcu pokochałam. Polecam każdej kobiecie <3

Ocena : 6 Ocena książki 2016-03-09

JoYzi Zumba

Tę książkę powinna przeczytać KAŻDA kobieta. Dlaczego? Jej przekaz jest znacznie głębszy, niż sugeruje tytuł. Dzięki niej, możemy nie tylko zrozumieć mechanizm, który powodował nieskuteczność katowania się dietami oraz zmuszaniem się do forsownych ćwiczeń, aby zdobyć szczupłą sylwetkę na stałe.Fit Mind to podróż w głąb siebie, zrozumienie swoich potrzeb oraz tego co jest dla nas ważne. To zbudowanie większej samoświadomości oraz dotarcie do źródła konfliktów wewnętrznych prowadzących do frustracji i złości na samą siebie. Przekaz jest jasny - Chcesz być szczęśliwa i wolna? Pokochaj siebie i słuchaj swoich potrzeb. Żyj w zgodzie ze sobą, ponieważ to właśnie harmonia wewnętrzna i spokój jest kluczem do bycia "FitMind". Czy potrzeba więcej, aby zachęcić do przeczytania lektury? ;)

Ocena : 6 Ocena książki 2014-04-17

Marta

Polecam szczególnie dla osób, które próbowały schudnąć już wiele razy i nie wychodziło, bo dzięki tej książce wiadomo już dlaczego. Trudno było się oderwać od czytania, pozaznaczane mam mnóstwo fragmentów, którymi najchętniej wytapetowałabym pokój.

Ocena : 6 Ocena książki 2014-04-22

Magda S

Polecam. Czytając książkę można się bardzo dużo dowiedzieć o sobie, o mechanizmach, które nas prowadzą, o złożoności "problemu" odchudzania. Książka napisana jest w taki sposób jakby autorka mówiła konkretnie do czytelniczki - jest trochę jej mentorem, trochę przyjaciółką. Na pewno jest to pozycja z której korzystać będę co jakiś czas i wracać do niektórych fragmentów. Świetnie buduje poczucie własnej wartości i sprawia, że zaczniemy kochać siebie takie, jakie jesteśmy - a jak przy okazji schudniemy kilka kilo - tym lepiej.

Ocena : 6 Ocena książki 2014-04-26

Katarzyna

Książkę przeczytałam 1 tchem! Bawiąc uczy. Jest i śmieszno (blog Basi) i straszno (gdy dowiaduję się o błędąch, które powielam od 100 lat!) Wyrzucam wszystkie diety (oprócz tej bezglutenowej) i od dziś świadomie jem i ćwiczę! Koniec za słuchawkami na uszach w czasie ćwiczeń i pocieszycieli w postaci lodów przy łzawych szmirach w TV! Wszysto co robię, robię dziś WYŁĄCZNIE dla siebie! Dziękuję Klaudii Pingot i Aleksandrze Buchholz za FitMIND! Dla mnie to objawienie! Niech żyją moje nadmiarowe kilogramy! Kocham je wszystkie! Niedługo jednak nastąpi czas pożegnania!!! *** Dziewczyny, chłopaki! Bądźcie radośni na wiosnę!

Ocena : 6 Ocena książki 2014-04-27

agata witkowska

Inspiracją do osiągania celów motywacją do osiągania celów wzniosłe przemyślenia budowa pewności siebie identyfikacja z bohaterkami To tylko namiastka tego co znajdziesz Drogi czytelników tej książce

Ocena : 6 Ocena książki 2020-05-31

bez podpisu

Dobra książka o zdrowym podejściu do odchudzania.

Ocena : 6 Ocena książki 2014-04-23

Agata Woźna-Majchrzak, Instruktor fitness, agent ubezpieczeniowy

Dlaczego ,,Fit Mind Schudnij bez diet”? Już sam tytuł zainspirował mnie do lektury. Jako instruktor fitness i pasjonatka zdrowego odżywiania czytam mnóstwo literatury dotyczącej diet lub treningów, jednak w tym wszystkim brakowało mi aspektów psychologicznych. Autorki świetnie odnalazły niszę rynkową i oto mamy książkę stworzoną na miarę naszych potrzeb! Kobiety, z którymi trenuję i spotykam się w życiu prywatnym są piękne, najczęściej szczupłe, wysportowane, spełnione zarówno zawodowo, jak i w życiu rodzinnym. Ale… większość z nas to perfekcjonistki, nieustannie podwyższamy sobie poprzeczkę, nigdy do końca nie jesteśmy usatysfakcjonowane, odczuwamy, że do pełni szczęścia jeszcze czegoś nam brakuje…. Nierzadko winą obarczamy nadprogramowe kilka kilogramów! Katujemy się psychicznie i fizycznie, żeby osiągnąć ideał. Czy w dobrym kierunku zmierzamy? Czytając ,,Fit Mind” poczułam jak autorki złapały mnie za rękę i przeprowadziły przez zawiły labirynt kobiecej psychiki, aby na końcu drogi pokazać, że jestem doskonała w swoich niedoskonałościach. Nasze emocje i umysł tworzą nierozerwalną jedność, a ciało to nasz dom. Ćwiczenia w książce wymagają czasem zaangażowania, ale zapewniam, że tuż po przeczytaniu ostatniego zdania ,,Fit Mind” poczujesz się lżejsza i dużo szczęśliwsza :-)

Ocena : 6 Ocena książki 2014-05-30

Monika

Co prawda dopiero zamawiam książkę, ale po przeczytaniu fragmentów myślę, że zmieni dużo w moim życiu. Próbuję pomóc córce, która ma anoreksję, doświadczenia autorki z tą chorobą i wyjście z niej na pewno będą bardzo cenną wskazówką dla mnie a przede wszystkim dla mojej córki.

Ocena : 6 Ocena książki 2014-06-08

bez podpisu

Bardzo polecam tę książkę. Naprawdę świetny przewodnik dla takich zagubionych jak ja :)

Ocena : 6 Ocena książki 2014-04-07

Zuza Y

bardzo mi się podoba! niebanalna, wiarygodna, ale i z poczuciem humoru! ciekawe ćwiczenia, czyta się w mig! polecam serdecznie!

Ocena : 6 Ocena książki 2015-07-19

Agnieszka P.

Bardzo dobra książka, ciekawie przedstawiony temat, dużo ćwiczeń. Polecam wszystkim osobom, które chcą na dobre zmienić swoje nawyki i przekonania związane z jedzeniem. Moim zdaniem to naprawdę jedyna droga do tego, aby w końcu poczuć się dobrze we własnym ciele.

Ocena : 6 Ocena książki 2015-07-23

Agnieszka

Autorki uchwyciły temat z niebanalnej strony, bardzo praktycznie, bardzo prawdziwie. Jest to książka odzierająca wszelkie złudzenia i mity z tematu odchudzania, czy też odgrubiania, jak to określają same autorki. Warto zadbać o siebie w myśl książki Fit mind aby zrozumieć współpracę na linii ciało-umysł. Gratulacje dla autorek, za tak mądre treści napisane w tak ciekawy i przyjemny sposób :-)

Zamknij