Opinie o książce "Co Cię blokuje? Odzyskaj pewność siebie"

6
(12%)
5
(25%)
4
(25%)
3
(12%)
2
(12%)
1
(12%)
Opinie czytelników (liczba ocen: 8)
Średnia ocen: .

Co Cię blokuje? Odzyskaj pewność siebie:

Ocena : 6 Ocena książki 2015-01-15

JW

Poznanie zalety tej książki po własnym samopoczuciu. Problem tabu, z którego samemu można się wyplątać.

Ocena : 5 Ocena książki 2015-03-17

Agata Kwiatkowska, wolny zawod/artysta

Zbiera metody i teorie kilku psychologów w jedność; ciekawe jest też, że w sposób bardzo praktyczny potwierdza to, co mówią wielcy tego świata, np. Eckhart Tolle, a wiec skupia się na praktyce wybaczania oraz przebywania tu i teraz, w chwili obecnej, widząc pozytywne objawy takiej postawy we wzroście poczucia własnej wartości. Polecam.

Ocena : 5 Ocena książki 2015-01-15

Marysia

3 książka o pewności siebie, po którą sięgnęłam. Przechodzę autoterapię i jestem przemiłe zaskoczona. Jest lepiej, znacznie lepiej...

Ocena : 4 Ocena książki 2015-02-04

bez podpisu

Książka ok, ale mam wrażenie, że za dużo miejsca zajmują statystki, wyniki badań i inne różne niepotrzebne rzeczy, które podchodzą pod wodolejstwo.

Ocena : 4 Ocena książki 2015-02-22

Jaroslaw Bociek

Cóż... Ocena ogólna. 4 gwiazdki. Pierwsze wrażenie... osiąga skutek odwrotny do tytułowego. Autor nie powinien zaczynać pierwszych rozdziałów od opisu swojego de-motywującego życiorysu i historii, które wpływały negatywnie ze szczegółowym opisem swoich emocji, odczuć. To są rzeczy, które nabywca, czytelnik chce zmienić w SWOIM życiu. Nie chcę czytać kolejnych "swoich" historii. Po co kupuje taką książkę z takim tytułem. Trzeba mieć sporo siły żeby wrócić do tej książki po pierwszym rozdziale.

Ocena : 3 Ocena książki 2015-11-17

bez podpisu

Książka nie do końca o pewności siebie. Bardziej skupiona na rozwoju zawodowym (?). Autor niezbyt profesjonalnie podszedł do tematu "pewności siebie", dlatego tytuł powinien brzmieć np. jak skutecznie dążyć do rozwoju zawodowego..

Ocena : 2 Ocena książki 2015-01-12

bez podpisu

Zlepek wielu innych książek, teorii i wyników badań. W efekcie końcowym otrzymujemy niezbyt ciekawą i odkrywczą pozycję. Myślę, że w ofercie spokojnie można znaleźć coś lepszego.

Ocena : 1 Ocena książki 2020-11-07

Irena

Nie polecam. Na rynku jest masa naprawdę dobrych pozycji. W tej książce autor powierzchownie tylko dotyka różnych tematów,. Skupia się na sobie i niepotrzebnie wrzuca masę danych statystycznych.

Zamknij