Opinie o książce "Ciąża dla bystrzaków. Wydanie III"

6
(50%)
5
(50%)
4
(0%)
3
(0%)
2
(0%)
1
(0%)
Opinie czytelników (liczba ocen: 4)
Średnia ocen: 5.5

Ciąża dla bystrzaków. Wydanie III:

Ocena : 6 Ocena książki 2014-05-07

Anna K.

Książka z jednej strony podobna do wielu innych książek mówiących o tym temacie, z drugiej trochę inna. Bardzo przyjemnie i szybko się ją czyta, jak zresztą całą serię dla bystrzaków. Obala mity związane z ciążą, buduje spokój, nie przytłacza wiedzą medyczną i pozwala nabrać trochę dystansu i nie dać się zwariować. Z drugiej strony jeśli już masz poradnik dotyczący ciąży, nie wiem czy koniecznie potrzebujesz jeszcze tego - ale mam tu na myśli typowy poradnik, nie książkę satyryczną.

Ocena : 6 Ocena książki 2019-12-06

bez podpisu

Bardzo przydatne, uspokoiła mnie

Ocena : 5 Ocena książki 2018-09-15

Mateusz Myga

Bardzo zwięzła książka, bez zbędnych wiadomości idealna dla faceta, który monitoruje swoją partnerkę. Wytłuszczone najważniejsze informacje, bez zbędnych ozdobników w treści. Polecam, ale nie powinno to być jedyne źródło informacji, bo po pierwsze część informacji już się zdezaktualizowała, po drugie to tłumaczenie z amerykańskiego wydania, więc część informacji nie dotyczy polskiej służby zdrowia, po trzecie to tylko podstawowe informacje.

Ocena : 5 Ocena książki 2015-08-20

Bartek

Bardzo przydatna książka - dość zwięźle i treściwie porusza większość kwestii związanych z ciążą. Jeśli nie ma się czasu na studiowanie grubszych tomów - polecam.

Zamknij