Opinie o książce "Zawód: rekruter. By pracowali długo i szczęśliwie"

6
(50%)
5
(0%)
4
(0%)
3
(50%)
2
(0%)
1
(0%)
Opinie czytelników (liczba ocen: 4)
Średnia ocen: 4.5

Zawód: rekruter. By pracowali długo i szczęśliwie:

Ocena : 6 Ocena książki 2019-11-18

Kasia

Książka wprowadza w świat rekrutacji w bardzo rzeczowy sposób. Jednocześnie widać, że autorka jest bardzo ciepłą osobą i to ciepło przekłada się również na podejście do pracy.

Ocena : 6 Ocena książki 2019-11-17

Kamil

Książka jest wciągająca i ciekawa pod każdym względem. Miałem poczucie, że czytam ciekawą książkę o pracy rekrutera, a nie biznesowy poradnik typu "zrób to tak...". Taka rekrutacja, jaką opisuje autor bardzo mi się podoba.

Ocena : 3 Ocena książki 2020-03-28

Adrian

Pani Agata na pewno jest doskonałą rekruterką, ale tej książki, ani ona sama, ani żadna poważna "korekta" nie poprawiała w żaden sposób. Proste błędy interpunkcyjne, błędne szyki zdania i inne niedociągnięcia, sprawiają że źle się ją czyta. A już takie perełki jak: "ucieszenie" (jako jedna z emocji), czy "autentyczny fakt", zdecydowanie idą na konto autorki. Sam temat wydaje się ciekawy, ale nie wiem czy chcę doczytać tę pozycję do końca. Wiem, że krytykować jest łatwo, a napisanie dobrej książki to trudne zadanie. Mam jednak wrażenie, że teraz wydaje się dużo więcej, ale jakość wydawnictw pozostawia wiele do życzenia. Wartość książek mocno spadła, a każdy większy menadżer lub specjalista w swojej dziedzinie - wydał lub planuje wydanie książki.

Ocena : 3 Ocena książki 2019-11-11

Katarzyna

Bardzo długie zdania, braki w interpunkcji - skutecznie odciągało mnie to od merytorycznej treści książki. Źle przygotowana pod względem korekty tekstu. Miałam wrażenie, że to materiał na blogowe wpisy, a nie na książkę. Przez cytaty wypowiedzi zatrudnionych pracowników przez panią Agatę (zamieszczone kilkakrotnie) miałam wrażenie, że wystawia sobie swego rodzaju laurkę. Widać, że pani Agata włożyła bardzo dużo serca w tę książkę. Oczekiwałam więcej szczegółów dotyczących pracy rekrutera, chciałam bardziej wejść w ten świat...

Zamknij