Opinie o książce "Bieganie metodą Gallowaya. Ciesz się dobrym zdrowiem i doskonałą formą!"

6
(33%)
5
(56%)
4
(11%)
3
(0%)
2
(0%)
1
(0%)
Opinie czytelników (liczba ocen: 18)
Średnia ocen: .

Bieganie metodą Gallowaya. Ciesz się dobrym zdrowiem i doskonałą formą!:

Ocena : 6 Ocena książki 2014-11-18

bez podpisu

Świetna pozycja, zarówno dla początkujących, jak i bardziej zaawansowanych biegaczy.

Ocena : 6 Ocena książki 2013-08-22

bez podpisu, nauczyciel

Świetna książka jako przewodnik dla biegaczy amatorów, szczególnie tych przygotowujących się do startów w biegach miejskich. Zawiera plan treningowy, wskazówki dotyczące oddychania oraz prawidłowej postawy w czasie biegu. Interesujący jest rozdział dotyczący biegających kobiet. Książka napisana fachowo, a przy tym przystępnie. Polecam każdemu!

Ocena : 6 Ocena książki 2015-05-05

Krzysztof Jurkiewicz, MANAGER

Kwintesencja wiedzy dla początkującego biegacza, pozwala poznać wszystkie zasady rozsądnego biegania na każdym etapie zaawansowania. Polecam!!!

Ocena : 6 Ocena książki 2014-07-22

Marcin

Książka pozwoliła mi zacząć biegać i nie czerpać z tego przyjemność a nie jak do tej pory kontucje i zmęczenie. Polecam każdemu kto zaczyna przygodę z bieganiem. Jest w niej też bardzo wiele zaawansowanych zagadnień ale ich jakości jako nowicjusz nie mogę ocenić.

Ocena : 6 Ocena książki 2014-12-29

Daniel, informatyk

Każdy, kto chcę zacząć biegać musi przeczytać tą książkę. Książka obowiązkowa.

Ocena : 6 Ocena książki 2013-06-27

bez podpisu

Jako społeczeństwo mało wyedukowane, obiektywnie rzecz biorąc, w sprawach biegania, przygotowań, książka ta jest niejako obowiązkową lekturą. Nie warto pisać więcej o książce - jest wybitna. Reszty dowiedz się sam/a. Polecam!

Ocena : 5 Ocena książki 2014-05-12

Michał Biziel

Zmieniła moje podejście do biegania. Warta poznania.

Ocena : 5 Ocena książki 2016-04-29

bez podpisu

Polecam, świetne wydawnictwo.

Ocena : 5 Ocena książki 2016-05-22

bez podpisu

ok, motywujaca

Ocena : 5 Ocena książki 2014-06-26

Piotr Boruta

Nie ważne czy już biegasz czy dopiero chcesz zacząć. Obowiązkowa pozycja dla każdego biegacza. Jak rozpisać trening, jak biegać, jak ustrzec się kontuzji. Odpowiedzi na wiele nurtujących pytań. Jest wiele szkół biegania ale warto spróbować biegać z Galloway'em

Ocena : 5 Ocena książki 2013-11-25

Mariusz, programista

Książka ciekawa, napisana prostym i zrozumiałym językiem, bez niepotrzebnych naukowych wywodów. Autor jasno i szybko wprowadza w tajniki treningu biegowego, podaje przykłady jak trenować, jaki trening pomoże a co może zaszkodzić. Pomocne są informacje o odżywianiu oraz kontuzjach i sposobach ich unikania. Gotowe tabele treningowe z planami można wykorzystać od razu do własnych potrzeb, ale na podstawie informacji z książki można ułożyć sobie swój własny plan treningowy i poprawić swoją kondycję. Pewnie niektórzy będą z pogardą patrzyli na trening biegowy połączony z marszem ale Galloway podaje przykłady, które mogą przekonać (szczególnie ostatni rozdział). Najważniejsza jest chęć biegania i regularnego treningu.

Ocena : 5 Ocena książki 2013-11-22

Marek Dziezak

Książka bardzo fajna. Warto przeczytać nawet zanim zacznie się biegać. Dużo informacji, sporo humoru. Warto!

Ocena : 5 Ocena książki 2014-12-12

Max

Chcesz zacząć biegać lub już biegasz, powinieneś przeczytać tą książkę, dzięki niej masz większą szansę na to, że bieganie będzie dla ciebie wielką przyjemnością.

Ocena : 5 Ocena książki 2014-04-04

lukasz

Bardzo fajna i motywująca.

Ocena : 5 Ocena książki 2014-02-18

Piotr, Informatyk

Bardzo dobra pozycja dla kogoś kto chce zacząć biegać. Pozwala uniknąć błędów początkującego, co często się zdarza.

Ocena : 5 Ocena książki 2014-04-08

Adam R.

Bardzo dobra książka. Dzięki niej zacząłem biegać i robię to od paru miesięcy. Wcześniej nie miałem motywacji i pomysłu jak zacząć. Tutaj mamy wszystko dokładnie opisane, wraz z programami dla początkujących i bardziej zaawansowanych. Gorąco POLECAM!!!

Ocena : 4 Ocena książki 2016-05-30

Wojciech Pagacz

Fajna książka dla początkujących, pozwala na łatwe wdrożenie się w bieganie bez kontuzji i zniechęcenia zbyt dużym wysiłkiem. W aspektach innych niż bieganie porady często nieaktualne i obalone już przez późniejsze publikacje (trening siłowy i dieta). Ogólnie polecam, stosuje program do półmaratonu i zero kontuzji a sporo przyjemności.

Zamknij