Opinie o książce "Księga związków, podrywu i seksu dla mężczyzn. Wydanie II"

6
(64%)
5
(23%)
4
(7%)
3
(3%)
2
(3%)
1
(0%)
Opinie czytelników (liczba ocen: 69)
Średnia ocen: 5.5

Księga związków, podrywu i seksu dla mężczyzn. Wydanie II:

Ocena : 6 Ocena książki 2021-02-09

Łukasz

Bardzo dobra pozycja dla mężczyzn na temat relacji damsko-męskich i rozwoju osobistego, szczerze polecam!

Ocena : 6 Ocena książki 2021-02-20

bez podpisu

bardzo dobra książka

Ocena : 5 Ocena książki 2020-11-16

Peggy Brown

Dziękuję! No już miałam kupować sobie kota i żyć z nim długo i szczęśliwie ale niespodziewanie przeczytałam oba poradniki różowy dla kobiet i niebieski dla mężczyzn. Wniosek po lekturze niebieskiej jest taki: przez 36 lat, zachowywałam się jak typowy facet! Począwszy od negów (zachęcam do lektury, autor wszystko ładnie wyjaśnia nie spjluję) na niezrozumieniu mowy ciała skończywszy (chociażby tego jak postrzegamy całowanie). Zrozumiałam, że wszystko robiłam po męsku. Sama struktura bardzo przemyślana. Język, jakim została napisana, do mnie naprawdę przemawiał. Brawo za poczucie humoru! Czuje się ten autentyzm. Jest to, oczywiście, moja subiektywna ocena. No i odwoływanie się do Carlosa Mencia i wskazywanie ciekawych inspirujących źródeł. Rozdział 8: Szacun. Ujęła mnie także sama dedykacja książki. Wiele mówi o samym autorze. Aż ma się wątpliwości czy nazwisko autora jest autentyczne czy jest to chwyt marketingowy (?). No ale, jak dowodzi fizyka kwantowa, w życiu nie ma przypadków! Tej książki na pewno nikomu nie pożyczę. Dlaczego? Wiem, że będzie rozchwytywana i nie wróci do mnie jak książka Nancy Friday (?). Ale na prezent nadaje się idealnie! Podoba mi się, że autor pisze w bardzo szerokim kontekście. To znaczy, że motywuje odbiorcę do pracy nad całym sobą. O to w tym wszystkim chodzi, żeby być na wskroś autentycznym. Przyswojenie paru tekstów na podryw nie załatwiałoby sprawy. To tak jak z kupnem produktu, który swoim opakowaniem wprowadza w błąd konsumenta. Tu ma się wrażenie, że autorowi naprawdę zależy na sukcesie czytelnika a nie na liczbie sprzedanych egzemplarzy. I ja mu wierzę. Oczywiście, dzień bez nega dniem straconym, zatem: Chciałabym poprosić autora o ponowne przeanalizowanie zaproponowanej gry z pytaniami do kobiety na str. 101, bo mam wątpliwości czy sam autor mówiąc o liczbie zadanych pytań w zabawie prawidłowo wykazał jakie odpowiedzi są błędne a jakie prawidłowe wpisujące się z zamysł samej gry. Kilka literówek w stylu: homofonia zamiast: homofobia spowodowało, że się uśmiałam ale to trochę mnie zraziło. Dlatego ocena nie jest maksymalna. W wersji "różowej" opcja z wydrukiem na żądanie - świetna, fajnie byłoby ten sam zabieg zastosować dla niebieskiej. No chyba, że towar się tak dobrze sprzedaje, że nie ma takiego powodu stosować tego zabiegu. Skoro to już wydanie drugie (?). Ale miała być moja opinia to ją wyartykułowałam. Jednym słowem: POLECAM.

Księga związków, podrywu i seksu dla mężczyzn:

Ocena : 6 Ocena książki 2010-09-29

Łucja Domańska, Studentka ASP

Znakomita pozycja - miałam pożyczoną od koleżanki. Chciałam ją kupić mojemu bratu, ale niestety nakład wyczerpany. Doskonałe są zwłaszcza rozdziały o zazdrości :) Wyleczyłam z niej mojego faceta!

Ocena : 6 Ocena książki 2010-09-13

bez podpisu

Znakomita książka. Otwiera oczy na masę spraw. Z czystym sumieniem polecam.

Ocena : 6 Ocena książki 2015-02-07

Mateusz

Znakomita książka, która zwraca uwagę na wiele istotnych aspektów w zdobywaniu kobiet. Polecam każdemu!

Ocena : 6 Ocena książki 2012-03-01

bez podpisu

Wybitna! Ogromny zbiór wartościowych informacji - jeszcze nigdzie nie widziałem tylu dobrych rad w jednym miejscu...

Ocena : 6 Ocena książki 2010-08-19

Monika Bartkowska, Psycholog

W mojej pracy wielokrotnie spotykałam się z wieloma książkami dotyczącymi związków, seksu itp. ta jednak to wybitne dzieło - mnóstwo informacji jak radzić sobie z problemami z pewnością uleczy wiele związków. Polecam szczerze!

Ocena : 6 Ocena książki 2010-10-29

Andrian Zamorski, Manager

This is it! Tego właśnie szukałem w gąszczu pseudo-przewodników.... Polecam!

Ocena : 6 Ocena książki 2016-01-04

Rafał

Ta książka dużo zmieniła postrzeganie kobiet w moim życiu. Dużo się z niej nauczyłem i uważam, że warto w nią zainwestować i zmienić swoje podejście.

Ocena : 6 Ocena książki 2012-02-23

bez podpisu

Świetny poradnik. Najlepszy, jaki widziałem!!!

Ocena : 6 Ocena książki 2012-06-11

bez podpisu

Świetnie napisana książka poruszająca wszystkie kwestie relacji damsko męskich. Każdy znajdzie w niej to czego szuka, a jeśli wydaje Ci się ,że wiesz wszystko to ta książka pokaże jak bardzo się mylisz. Szczególnie zainteresował mnie 21 dniowy trening który mam zamiar zrealizować za 2 miesiące jak wyjadę, gdyż moje miasto jest za małe na takie coś i nie spotkam tutaj kilkuset różnych kobiet w kilka dni.

Ocena : 6 Ocena książki 2011-02-14

Radek M.

Super super super!!!! Księga do polecenia dla każdego mężczyzny! Właśnie czegoś takiego szukałem od wielu tygodni... doskonały zbiór informacji i mega ciekawych historii, które w prosty sposób pokazują - jak należy się zachować przy kobietach! Działa działa działa!

Ocena : 6 Ocena książki 2011-10-12

Władek

Super poradnik - takiej ilości dobrych rad jeszcze nigdzie nie widziałem!

Ocena : 6 Ocena książki 2010-08-23

bez podpisu

"sex,magia i uwodziciele" wymięka przy tym. Polecam.

Ocena : 6 Ocena książki 2010-08-19

bez podpisu

Polecam, szczególnie tym, którzy dopiero ruszają w świat własnego rozwoju...

Ocena : 6 Ocena książki 2011-11-30

bez podpisu

POLECAM! SUPER!

Ocena : 6 Ocena książki 2011-11-02

bez podpisu

Polecam!!!!

Ocena : 6 Ocena książki 2012-01-30

Paweł

Nie znajdziecie tutaj żadnych super technik manipulacji, które spowodują, że kobieta wskoczy wam do łóżka. nie ma tu żadnych gotowych hiper tekstów na podryw, ale jest coś o wiele cenniejszego... Świetne porady jak się rozwijać i co w sobie zmienić, aby stać się lepszym człowiekiem i przyciągać dziewczyny do siebie. Zdecydowanie polecam, bo odwraca życie o 180 stopni(wiem po sobie:).

Ocena : 6 Ocena książki 2012-02-13

bez podpisu

Najlepsza książka o podrywaniu dziewczyn!

Ocena : 6 Ocena książki 2010-08-16

Joker

Może zacznę od tego , że zupełnie nie byłem zaskoczony faktem , że właśnie ta książka zajdzie tak wysoko ;) pisana przecież była przez osobę , która zna się na rzeczy. Księga ta to kompendium wiedzy na temat zmiany siebie , postrzegania na świat , swojej seksualności i oczywiście uwodzenia. Każdy rozdział , każde słowo w nim zawarte , ma głębokie znaczenie i warte jest przestudiowania. Opisany jest tam każdy proces i każdy detal stosunków damsko męskich. Czyta się ją bardzo przyjemnie , a co najlepsze , nie można się od niej oderwać :) Także polecam ją każdemu , kto chciałby w znacznej mierze poprawić swoje stosunki z kobietami :)

Ocena : 6 Ocena książki 2010-10-27

Robertoos

Książka zmieniła moje całe życie... czytając ją - cały czas pukałem się w czoło, zauważając, że moje zachowanie w stosunku do ex dziewczyn było przeciwnością tego, co powinienem robić. Dowiedziałem się z książki tego, czego szukałem - czyli jak zachowywać się przez cały okres związku! Ocena 10/10 z plusem

Ocena : 6 Ocena książki 2012-08-09

Sienio, inf

Książka warta przeczytania. Otwiera oczy na masę spraw, o których, przynajmniej ja, nie miałem zielonego pojęcia. Polecam !

Ocena : 6 Ocena książki 2014-05-04

bez podpisu

Książka jest rewelacyjna. W trakcie czytania zacząłem wprowadzać sporo instrukcji w życie. Stwierdzam, że 100% jest tak jak pisze autor. Jeszcze trochę zostało mi do zastosowania, ale ogólnie nie mam zastrzeżeń :)

Ocena : 6 Ocena książki 2011-10-20

Marecki

Książka jest po prostu zajefajna! Wszystko w jasny, prostu i zrozumiały sposób wytłumaczone! Mnóstwo wiedzy! Dzięki niej znalazłem sobie dziewczynę, z którą jestem już ponad pół roku!

Ocena : 6 Ocena książki 2014-01-25

Adam

Klasyka gatunku! Najlepsza książka jaką czytałem w życiu!

Ocena : 6 Ocena książki 2010-08-25

ZK, Artysta plastyk

Cześć, Jestem potwierdzeniem tego, że książka pełna jest bardzo wartościowej wiedzy - w końcu od długiego czasu tworzymy szczęśliwy związek. Wspólnie z autorem stosujemy zasady zawarte w księdze i możecie być pewni, że to wszystko działa. Jeśli chcesz naprawdę stworzyć z kobietą wyjątkową i radosną dla Was obojga relację, opartą na szczerości i zrozumieniu - przeczytaj!

Ocena : 6 Ocena książki 2010-08-25

Maciej

Bardzo wybitna książka. Ja dopiero co zagłębiam się w nią i powiem szczerze, że zawiera bardzo przydatną wiedzę odnośnie stosunków damsko-męskich i nie tylko. Podaje jak na tacy co i jak zrobić, żeby zdobyć drugą połówkę. Polecam wiedza w niej zawarta jest bezcenna.

Ocena : 6 Ocena książki 2014-08-25

[url=http://www.sexuarium.pl]Randki[/url]

Bardzo dobra pozycja. Dzięki takim książkom mężczyźni mogą się stać lepszymi uwodzicielami i kochankami.

Ocena : 6 Ocena książki 2011-10-21

Krzysztof Czop

Bardzo dobra książka. Trafne spostrzeżenia i skuteczne porady - przetestowałem na sobie!

Ocena : 6 Ocena książki 2010-08-26

Marcin Dąbek, Trener Aikido

Arcydzieło wybitnie napisane. Świetna pozycja dla wszystkich gości, którzy chcą poznać co na prawdę siedzi w kobiecych główkach. Spodobała mi się zwłaszcza duża liczba różnorakich opowieści, historii z życia wziętych i motywacyjnych życiorysów. Autor wie jak zaciekawić tematem i potrafi w spójny sposób wykładać wiedzę. Mam w głowie tak ogromnego kopa energetycznego po przeczytaniu, że chyba pójdę już teraz zdobyć cały świat. Motywacja, kobiety i seks - czego więcej chcieć od życia???

Ocena : 5 Ocena książki 2012-07-23

Adam

Wszystko w jednym: Kompendium wiedzy w temacie. Rewelacja

Ocena : 5 Ocena książki 2011-12-19

bez podpisu

w porządku, jak się dołoży pracę własną można zdziałać cuda

Ocena : 5 Ocena książki 2011-12-12

bez podpisu

Świetna książka gorąco polecam!

Ocena : 5 Ocena książki 2012-03-19

bez podpisu

Świetna książka - bardzo ładnie wydana. Znakomicie nadaje się na prezent!

Ocena : 5 Ocena książki 2013-01-30

Jakub, uczeń

świetna książka

Ocena : 5 Ocena książki 2017-04-11

bez podpisu

Psychologia emocjonalna kobiet, wyłożona w dosyć przystępnej formie.

Ocena : 5 Ocena książki 2012-08-06

Kristian

Książka zawiera w sobie to co zostało powiedziane, ale również dużo nowych rzeczy i masę przykładów. Trzeba przyznać,że czyta się dobrze, choć miejscami jest sucha. Prowadzi od zera i przyda się tym, którzy chcą zmienić pewne rzeczy. Dobra pozycja w biblioteczce.

Ocena : 5 Ocena książki 2010-09-27

Marcin Jabłoński, Menedżer

Książka ta jest doskonała pod każdym względem. Dla mnie jest to najlepsza książka o uwodzeniu kobiet, samorozwoju i związkach jakie czytałem. Przełom na miarę ukazania się książek Anthonego Robbinsa! Jeśli jeszcze nie przeczytałeś tej pozycji - to godnie polecam - zmieniła moje życie o 180 stopni i pokazała jak bardzo błądziłem przedtem... Fajnie napisana i bardzo aktualna!

Ocena : 5 Ocena książki 2011-12-14

bez podpisu

Książka napisana bardzo rzetelnie. W przystępny sposób opisuje kolejne kroki i umiejętności potrzebne do przejścia w stan "w związku". Nawet dla osób które już się w nim znajdują książka zawiera bardzo dużo przydatnych wskazówek i rad. Chyba mogę spokojnie polecić ją każdemu... kto chce być w związku ;)

Ocena : 5 Ocena książki 2011-11-30

Mateusz K., SysADMIN

Bardzo dobra książka, fajnie napisana i.. działa

Ocena : 4 Ocena książki 2014-09-29

bez podpisu

Poradnik dla każdego mężczyzny. Gorąco polecam!

Ocena : 3 Ocena książki 2014-07-31

bez podpisu

Przykładowe rozmowy, na końcu książki to jest jakiś żart jak napiszecie do jakiejś dziewczyny w ten sposób na portalu typu fotka czy sympatia to uwierzcie, ale na starcie jesteście przegrani to ma być napisane normalnie na luzie a nie jakieś wywody jak tam ten koleś pisał co taka dziewczyna sobie pomyśli, że ona pisze z jakimś 40 letnim gościem co jest profesorem i uczy na jakiejś znanej renomowanej uczelni tylko się przestraszy ona podczas pisania ma czuć się komfortowo pisać jak najprościej a uwierzcie, że dziewczyna się odezwie. Zrobiłem test pisałem proste wiadomości do dziewczyn i z 10 odezwało się 8 a jak zacząłem pisać według schematu tego gościa to była tylko 1 na 10 i wiecie co mi napisała, nie pisz tak facet bo to jest straszne. Ta książka wcale nie jest taka dobra nie czytałem jej w całości może nie które rzeczy są przydatne ale to akurat wykorzystałem z tej książki i pogorszyło tylko relacje z kobietami akurat z neta. Nie wiem jak jest w przypadku jak się wykorzystuje wskazówki autora w świecie rzeczywistym jakoś się boję i wolę to rozegrać po swojemu.

Ocena : 3 Ocena książki 2020-01-21

Łukasz

Może być ciekawa dla początkujących. Jeżeli natomiast intereujecie się tematem to niech to będzie lektura dodatkowa raczej. Służąca jako pomoc do prawdziwego szkolenia z trenerem. Tutaj można bardziej się nauczyć czego nie robić.

Ocena : 2 Ocena książki 2019-07-31

bez podpisu

...

Księga związków, podrywu i seksu dla mężczyzn. Wydanie II:

Ocena : 6 Ocena książki 2013-12-18

bez podpisu

Warto przeczytać - jedna z niewielu pozycji mająca duża wartośc

Ocena : 6 Ocena książki 2013-01-30

Troy Izydorczak

W porównaniu do wydania pierwszego gruba oprawa + okładka zdecydowanie in plus. Merytorycznie jeden rozdział więcej, choć trudno byłoby wciskać tutaj coś więcej. Kompendium wiedzy dla facetów jak się patrzy. Nic tylko czytać i przyswajać. Niby odgrzewany kotlet a nadal ma coś w sobie... No i ta twarda oprawa, o której marzyłem. Teraz ładnie prezentuje się na półce ;)

Ocena : 6 Ocena książki 2013-06-01

Tomasz

Ta książka odmieniła moje życie, już nigdy nie będę tym samym człowiekiem :)

Ocena : 6 Ocena książki 2013-09-14

Adrian

Świetna książka - aż dziwne, że dopiero teraz na nią trafiłem - totalnie miażdży głowę informacjami w środku. Nagle cały świat wywraca do góry nogami i wyjaśnia czemu do tej npory nie kumałem kobiet! Polecam w 100%

Ocena : 6 Ocena książki 2014-01-25

Radek

Super książka. Polecam każdemu, kto interesuje się uwodzeniem i rozwojem! Znakomita część o pewności siebie!

Ocena : 6 Ocena książki 2013-01-09

Marcin

Rewelacja POLECAM!

Ocena : 6 Ocena książki 2014-01-25

Arek

Książka sporo mi pomogła, zmieniła sposób myślenia na niektóre sprawy związane z nieśmiałością. Bałem sie podejsc do kobiet - książka ta w prosty i konkretny sposób pomaga to zmienić. Polecam każdemu kto boi się ludzi, publicznych wystąpień. Techniki w niej opisane pozwalają pozbyć się "uczucia niższości" przy kontaktach z kobietami. Gorąco polecam bo naprawdę warto :)

Ocena : 6 Ocena książki 2016-10-01

bez podpisu

Książka rewelacyjna. Dużo praktycznych i skutecznych porad. Polecam.

Ocena : 6 Ocena książki 2018-09-02

bez podpisu

Książka, która zmieniła moje życie. Krzysiu bardzo fajnie opisuje te sprawy. Polecam.

Ocena : 6 Ocena książki 2014-05-30

bez podpisu

Książka bardzo ciekawie napisana i zawiera ciekawe informacje.

Ocena : 6 Ocena książki 2015-08-23

Dariusz

Jest to pierwsza książka, jaką przeczytałem o tematyce relacji damsko-męskich i okazała się strzałem w dziesiątkę. Dzięki wykorzystaniu wiedzy zawartej w tejże pozycji udało mi się przełamać barierę w podchodzeniu do kobiet. Jeszcze kilka lat temu nie było nawet mowy o tym, żeby podejść do obcej dziewczyny i do niej zagadać. Dzisiaj jest to możliwe. Książkę warto przeczytać kilka razy i robić z niej notatki. Polecam.

Ocena : 6 Ocena książki 2014-01-25

Rafał

Bardzo użyteczna książka, podoba mi się ze względu na to że jest tam wiele użytecznych informacji które można zastosować nawet nie pod kątem pewności siebie ale do osiągania innych celów w życiu. Również pokazuje jak można być pewnym siebie bez arogancji co na pewno daje piękniejsze i zdrowsze życie. Polecam każdemu.

Ocena : 6 Ocena książki 2015-04-27

Przemysław Muszyński

Bardzo dobra pozycja. Do tego jeszcze widziałem wykłady autora, piękne uzupełnienie. M.in. dzięki wartością przekazywanych przez autora poznałem swoją narzeczoną :). Polecam :)

Ocena : 6 Ocena książki 2014-01-25

Michał

Bardzo dawno nie przeczytalem tak klarownie i praktycznie napisanego poradnika. Autor w prostych slowach przekazuje DZIALAJACE techniki. Polecam osobom z problemem pewnosci siebie, relacji damsko-meskich - oraz wszystkim pozostalym bo mysle ze kazdy moze wyniesc z tej ksiazki cos dla siebie. Brawo dla wydawnictwa za wybor autora!

Ocena : 5 Ocena książki 2019-05-22

bez podpisu

Książka nie jest typowym poradnikiem dla uwodzicieli, ponieważ nie deprecjonuje roli wytworzenia więzi z drugim człowiekiem. Nieporównywalnie lepsza od obrzydliwego "Mistrza podrywu".

Ocena : 5 Ocena książki 2016-08-20

bez podpisu

Krzysztofie nie popisales sie ta ksiazka to kopia ksiegi zwiazkow podrywu i sexu wiec wydalem pieniadze w bloto ...

Ocena : 5 Ocena książki 2014-07-06

bez podpisu

Bardzo dobra pozycja.

Ocena : 5 Ocena książki 2016-03-16

Gość

Bardzo dobra, dużo przydatnych informacji.

Ocena : 4 Ocena książki 2017-04-23

bez podpisu

To jest przetłumaczona metoda Mysterego

Ocena : 4 Ocena książki 2014-12-28

Max

Niezła książka o relacjach damsko-męskich. Warto przeczytać.

Ocena : 4 Ocena książki 2015-03-25

bez podpisu

Można przeczytać, sporo ciekawych rad.

Ocena : 4 Ocena książki 2015-05-10

Daniel

Książka rozjaśnia stosunki damsko-męskie i zależności, choć niektóre zagrywki czy dialogi wydają się denne i wywołują uśmiech na twarzy czytającego. Ale ogólnie poza tym jest OK.

Ocena : 2 Ocena książki 2016-07-19

bez podpisu

Bełkot. Wersja książki dla mężczyzn i wersja dla kobiet są w zasadzie takie same. Moim zdaniem nie warto kupować a co dopiero czytać.

Zamknij