Opinie o książce "Włochy południowe. Śródziemnomorskie dolce vita. Wydanie 2"

6
(50%)
5
(25%)
4
(0%)
3
(0%)
2
(0%)
1
(25%)
Opinie czytelników (liczba ocen: 4)
Średnia ocen: 4.5

Włochy południowe. Śródziemnomorskie dolce vita. Wydanie 2:

Ocena : 6 Ocena książki 2018-09-10

bez podpisu

Uwielbiam Włochy południowe. Mam za sobą kilka wyjazdów w tamte rejony. Przedwonik jest kolejny w mojej kolekcji. Dopiero zabieram się za jego lekturę i myślę, że będzie ona bardzo przyjemna!

Ocena : 6 Ocena książki 2019-07-27

Agnieszka

Przewodnik w wersji papierowej posłużył przy zwiedzaniu Neapolu i jego okolic oraz Sycylii. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Ciekawe informacje, dobre porady co i kiedy zwiedzić (np. planowaliśmy wypad do Caltagirone na Sycylii aby być tam na Święto Illuminata - polecam!!!!). Mapki miast bardzo przydatne, nie ma na nich nazw wszystkich ulic, ale spokojnie można się zorientować gdzie człowiek jest. Jest to kolejny przewodnik tego wydawnictwa i kolejny strzał w dziesiątkę. Pozdrawiam

Ocena : 5 Ocena książki 2018-09-04

bez podpisu

Za kilka dni wyjeżdżam na wakacje. Przewodnik przeczytałam od deski do deski. Przyznaję rację autorowi poprzedniej opinie, czasem "dziwne" sformułowania rzucają się w oczy, mimo to zabiorę go ze sobą w podróż.

Ocena : 1 Ocena książki 2018-09-01

bez podpisu

Pisze ta opinię po wyrzuceniu Waszego przewodnika do kosza, szkoda miejsca w walizce. Zastanawiam się, w ilu miejscach Autorki tego przewodnika były, ponieważ jeżdżąc w tej chwili po Apuli, Bazylikancie i Kampanii spotykam masę niezwykłych miejsc zupełnie pominiętych. Jakość map - marna. Zdjęcia w przewodniku nie są autorstwa Autorek i licznych współpracujących i odpowiedzialnych za aktualizacje. W moich oczach to znacznie zaniza wartość tej publikacji. Treść w wielu miejscach zbyt ogólna i wręcz lakoniczna, informacje typu: "Fauna (...) obejmuje różne rodzaje środowisk, zarówno nadmorskie obszary wybrzeża jak i górskie terytoria lasów i skał". Jaka fauna, jakich lasów, jakich skal? Tego typu pustych sformułowan na poziomie szkoły podstawowej jest znacznie więcej. Nie polecam tego przewodnika, za ta cenę proponuje zakup dwóch pysznych pizz w Materze.

Zamknij