Opinie o książce "Tatry Polskie i Słowackie. Przewodnik z górskiej półki. Wydanie 3"

6
(57%)
5
(29%)
4
(0%)
3
(0%)
2
(14%)
1
(0%)
Opinie czytelników (liczba ocen: 7)
Średnia ocen: .

Tatry Polskie i Słowackie. Przewodnik z górskiej półki. Wydanie 3:

Ocena : 6 Ocena książki 2013-12-28

Krzysztof Skorek

Polecam te wydanie o Tatrach w całej swej rozciągłości. Piękne i treściwe wydanie, szczegółowe opisy, wskazówki. Format bardzo poręczny. Kosztuje 34.90.zł, i jak najbardziej nie będą to wydane pieniądze, a zainwestowane w szeroko pojętą wiedzę z przewodnika, piękne zdjęcia i nagrodzony trud ciężkiej pracy autorów. Naprawdę dziękuję za tak profesjonalne opracowanie przewodnika po Tatrach Polskich i Słowackich.

Ocena : 6 Ocena książki 2013-09-07

Kamil, Programista

Jestem zadowolony że zabrałem ten ebook na wakacje. Polecam :)

Ocena : 6 Ocena książki 2015-03-15

Marta

Bardzo praktyczny przewodnik. Szczegółowo opisane trasy. Dużo zdjęć, schematów z trasami (długością, poziomem wzniesienia, przybliżonym czasem wędrówki), niezbędne informacje dot. spotykanych po drodze atrakcji turystycznych, punktów informacyjnych, przystanków autobusowych, parkingów itd. Podane są również odnośniki (strony internetowe) do aplikacji na telefon.

Ocena : 5 Ocena książki 2015-12-26

bez podpisu

Bardzo przydatny przewodnik

Ocena : 5 Ocena książki 2013-10-24

bez podpisu

Bardzo dobry przewodnik. Szkoda, że w formacie kłopotliwym dla poręcznych czytników e-booków.

Ocena : 2 Ocena książki 2014-08-18

Monika

Przewodnik być może dla zaawansowanych miłośników górskiej wędrówki bardzo dobry, jednak dla początkujących bardzo słabo czytelny. Mało w nim ostrzeżeń o niebezpieczeństwach, brak wskazania trudności dla osób początkujących co poskutkowało w moim przypadku wycieczką bardzo długą, trudną i wyczerpującą- mimo że w opisie miała być miejscami trudna okazała się miejscami być łatwa. Ten przewodnik nie powinien być kierowany dla wszystkich, ponieważ amatorów wprowadza bardzo często w błąd. Sama piesza trasa na Gubałówkę czarnym szlakiem wiedzie przez las mimo iż istnieje alternatywna przyjemniejsza trasa. Nie polecam dla osób które idą w góry po raz pierwszy- w niczym nie Wam pomoże.

Tatry Polskie i Słowackie. Przewodnik z górskiej półki. Wydanie 3:

Ocena : 6 Ocena książki 2013-04-09

bez podpisu

świetny przewodnik, doskonale wybrane trasy, podręczny format przewodnika, który można zabrać na wędrówkę

Zamknij