Opinie o książce "Siła marzeń, czyli jak zdobyłam Koronę Ziemi"

6
(88%)
5
(12%)
4
(0%)
3
(0%)
2
(0%)
1
(0%)
Opinie czytelników (liczba ocen: 8)
Średnia ocen: .

Siła marzeń, czyli jak zdobyłam Koronę Ziemi:

Ocena : 6 Ocena książki 2020-07-02

Michał Kuliński

Za Miłkę Raulin chwału Panu!

Ocena : 6 Ocena książki 2019-01-26

bez podpisu

Tę książkę powinno się czytać zamiast wszystkich psychologicznych poradników. Miłka Raulin pokazała, że niemożliwe istnieje. Wystarczy wierzyć i być konsekwentnym. Bardzo sympatyczna opowieść o pasji do gór oraz inspirowaniu innych. Polecam :)

Ocena : 6 Ocena książki 2018-10-27

TeściowaPilotaPirxa

Świetna książka o wyjątkowym wyczynie wyjątkowej kobiety. Napędzanej do czynu własnymi marzeniami. Czyta się to jak pamiętnik w cyklu podróży, a zarazem poradnik, jak układać sobie życie, żeby było wartościowe i satysfakcjonujące. Nie dzięki gromadzeniu dóbr, ale osiągnięć, wspomnień, kontaktów z ludźmi. Wartości, których nie kupisz za nic, ani nawet za wszystko.

Ocena : 6 Ocena książki 2018-10-29

Kirka

Szczerze gratuluję pani Miłce tego wyczynu jako kobiecie i Polce. Czytamy, że nie było łatwo, ale właśnie to jest najpiękniejsze, że człowiek umie pokonać wszelkie przeciwności i wygrać. Ma taką zdolność, nawet szary, skromny i zwykły. Byle miał marzenia, które go napędzają i trochę odwagi. Książkę polecam - super ciekawa relacja i dużo dobrych zdjęć z wypraw oraz mapki.

Ocena : 6 Ocena książki 2018-11-04

jewuć

Poza ciekawą, chociaż nie drobiazgową relacją ze wspinaczki na kolejne szczyty Korony Ziemi ta książka jest także rodzajem poradnika, jak planować i organizować takie wyjazdy na różne kontynenty. Do tego zawiera dużo rzetelnych informacji o kosztach finansowych i ramach czasowych poszczególnych wypraw. To bardzo cenne wskazówki dla wszystkich marzących o podobnych wyczynach.

Ocena : 6 Ocena książki 2018-10-26

BlackUhuru

Pani Miłka świetnie pisze. Z dystansem do siebie, z humorem. I bardzo osobiście, bo nie unika stanów emocjonalnych, historii związków, przemyśleń i refleksji. Dlatego książka zyskała głębię i nie jest tylko entuzjastycznym czy drobiazgowym zapisem drogi do sukcesu, jakim jest tytuł najmłodszej polskiej zdobywczyni Korony Ziemi. Książkę kończy informacja o zdobyciu Mt. Everestu. Jednocześnie jest to jakby zapowiedź drugiego tomu, w którym wyprawa w Himalaje zostanie opisana szczegółowo. Widać jest warta osobnej książki, co nie dziwi, skoro to najdroższy i najbardziej "wyczynowy" składnik skompletowanej korony. Poczekamy, poczytamy.

Ocena : 6 Ocena książki 2020-04-15

Krzysztof Gajda

Książkę czyta się bardzo płynnie i szybko, duża ilość zdjęć pomaga czytelnikowi przenieść się w Miłkowy świat przygód. Początkowo brakowało mi szczegółowego opisu wydarzeń z górą gór, ale po przeczytaniu drugiej części zrozumiałem, że na Everest potrzebna jest druga, osobna książka

Ocena : 5 Ocena książki 2019-05-12

bez podpisu

Bardzo ciekawa książka, wyczerpująco opisująca fantastyczne podróże

Zamknij