Opinie o książce "Indonezja. Po drugiej stronie raju"

6
(100%)
5
(0%)
4
(0%)
3
(0%)
2
(0%)
1
(0%)
Opinie czytelników (liczba ocen: 5)
Średnia ocen: .

Indonezja. Po drugiej stronie raju:

Ocena : 6 Ocena książki 2017-03-29

bez podpisu

Szukałem książki o tamtym rejonie, ale dominują opisy tras typowo turystycznych, po bezpiecznych terenach. Jaklewicz dała mi wgląd w niesamowitość Indonezji, którą czułem podskórnie. Bezapelacyjnie udana książka o wielkich walorach poznawczych.

Ocena : 6 Ocena książki 2019-04-22

Gabriela

Napisanie książki, która stanowi świetne źródło historyczne i kultroznawcze jest bardzo trudne, a przedstawienie wiedzy w ciekawy i porywający sposób jest czasami wręcz niemożliwe. Anna Jaklewicz przełamała wszystkie granice w tej książce. Gorąco polrcam.

Ocena : 6 Ocena książki 2018-11-15

Agata

Książka zabiera nas w niesamowitą podróż na dalekie, egzotyczne wyspy Indonezji. Autorka w bardzo plastyczny i ciekawy sposób przybliża nam dalekie lądy, a przede wszystkim kulturę żyjących tam ludzi. Książka jest bardzo ciekawa i wciągająca. Gorąco polecam.

Ocena : 6 Ocena książki 2017-04-09

bez podpisu

Książka nieprawdopodobne mnie wzruszyła, zmusiła po raz kolejny do przemyśleń po tym co widziałam w Azji. Po raz kolejny potwierdziła, że nie ma lepszych i gorszych żyć tylko różne i że nasze tu i teraz nie daje prawa do niesprawiedliwej europejskiej oceny rzeczywistości. Dla mnie absolutna rewelacja.

Ocena : 6 Ocena książki 2018-11-16

bez podpisu

Genialna książka!

Zamknij