Opinie o książce "Meksyk. Jukatan i Chiapas. Travelbook. Wydanie 2"

6
(100%)
5
(0%)
4
(0%)
3
(0%)
2
(0%)
1
(0%)
Opinie czytelników (liczba ocen: 7)
Średnia ocen: .

Meksyk. Jukatan i Chiapas. Travelbook. Wydanie 2:

Ocena : 6 Ocena książki 2019-01-03

bez podpisu

Przewodnik napisany przejrzyście, zdjęcia piękne. Bardzo pomocny w zwiedzaniu i przed jego realizacją. Po przeczytaniu , tak zaciekawił mnie Meksyk , że już co roku przyjeżdżamy do tego kraju. Gratuluję autorom. Czekamy na więcej.

Meksyk. Jukatan i Chiapas. Travelbook. Wydanie 1:

Ocena : 6 Ocena książki 2017-06-10

Zofia Kolenska, działalnosc prywatna

Właśnie jestem w Meksyku na Riviera Maya . zastanawiałam się wraz z przyjacielem gdize jechać, padło na Meksyk. Przed podróżą córka podarowała mi ten przewodnik. przeczytałam od " deski do deski" i już wiedziałam , że to dobry wybór. Jestem właśnie w kontakcie z autorami i ich biurem. Już jutro jadę z nimi zwiedzać. Pozdrawiam z Tulum.

Ocena : 6 Ocena książki 2017-05-15

Janusz Broda, lekarz

Świetnie napisany, piękne zdjęcia. aż chce się tam już być. Przewodnik zawiera ważne informacje nie tylko praktyczne ale również ciekawe opisy np. stref archeologicznych, miast....itd Kupiłem i przeczytałem od razu. Gratulacje dla autorów.

Ocena : 6 Ocena książki 2017-04-28

bez podpisu

Przewodnik wybitny . Dla tych co jadą do Meksyku warty polecenia .

Ocena : 6 Ocena książki 2017-05-18

Natalia, Restaurator

Pascal i inne tego typu przewodniki chowaja sie ze wstydu. Świetna praca Pani Ewo i Panie Pawle. Pozdrawiam

Ocena : 6 Ocena książki 2017-05-02

JERZY BUKOWSKI, WOLNY

Nareszcie kompletny i bardzo dobrze napisany przewodnik po Jukatanie. Gratulacje dla autorów.

Ocena : 6 Ocena książki 2021-11-30

bez podpisu

#Bezdroza21Lat Meksyk był od zawsze moim marzeniem podróżniczym...i w końcu nadszedł czas by go zrealizować. W dniu moich urodzin dostałam książkę "Meksyk Jukatan i Chiapas".. i "przepadłam" w treści tego przewodnika. Strona po stronie dowiadywałam się coraz więcej istotnych informacji, które nie ukrywam bardzo przydały mi się podczas mojej podróży po Meksyku. Piękne zdjęcia, pomocne ciekawostki i ogólne całość treści była mega przyjemna i lekka w przekazie. Nim się obejrzałam, przeczytałam tą publikację jednym tchem. Świetna książka, polecam...być może stanie się krokiem milowym, do tego by odwiedzić ten tak różnorodny pod każdym względem kraj.. jakim jest Meksyk. Gratuluję autorom , nie ukrywam, że też chciałabym zamieszkać na Riwierze Majów, to raj na ziemi :)

Zamknij