Opinie o książce "Tajlandia, Kambodża, Laos, Wietnam. Słodko-pikantne Indochiny. Wydanie 1"

6
(75%)
5
(25%)
4
(0%)
3
(0%)
2
(0%)
1
(0%)
Opinie czytelników (liczba ocen: 4)
Średnia ocen: .

Tajlandia, Kambodża, Laos, Wietnam. Słodko-pikantne Indochiny. Wydanie 1:

Ocena : 6 Ocena książki 2017-05-23

Jowita Wasilewska, Fotograf

Mnóstwo ciekawostek, bardzo konkretne i praktyczne porady oraz interesująco przedstawione wątki historyczne... Kawał nieocenionej pracy i pomocy, która pozwoliła mi zaoszczędzić wiele pieniędzy i uczulić na liczne znaki zapytania we wszystkich omówionych krajach! :-) Wielkie, wielkie, wielkie dzięki i ukłon w stronę autora! Byłam... i jestem pod wrażeniem... Będę polecać dalej :-) Mój przewodnik po przejściach jest dla mnie fantastyczną pamiątką z kilkumiesięcznej podróży marzeń! :-) Dziękuję!

Ocena : 6 Ocena książki 2015-12-14

Alex

Książka warta każdej złotówki, bo przeczytawszy ją przed podróżą mozna wiele zaoszczędzić, nie tylko w portfelu, ale i zmartwień na głowie. Poza ogólnym opisem oraz historią, autor zadbał o ciekawostki, które nadają pikanterii poszczególnym rozdziałom np. Czy Polacy brali udział w Wojnje w Wietnamie ? Poza tym do kazdego większego miasta, autor dodał jego mapę dzięki czemu nie trzeba było inwestować w mapy na miejscu. Kazda warta przeżycia atrakcja jest opisana z podaną cena oraz godzinami otwarcia ( wierzcie to nie jest takie oczywiste w Wietnamie, ze w poniedziałek sie pracuje ) :) szczerze polecam, poza tym książka przetrwała ze mna Wietnam, Laos i Kambodżę :))

Ocena : 6 Ocena książki 2017-02-09

Gosia

Bardzo pozytywne zaskoczenie! Dużo praktycznych porad, przewodnik napisany ciekawym językiem, przyjemnie się go czyta. Idealnie sprawdził się podczas miesięcznej wyprawy do Azji. Polecam!

Ocena : 5 Ocena książki 2015-12-11

Natalia Skrzyszewska, Prawnik

Byłam w Tajlandii i Kambodźy od 27.10.2015 do 17.11.2015 r. Przyznam szczerze, że kupiłam tą książkę, bo była na parę krajów co mnie zachęciło, no i dlatego , że to Bezdroża. Co wiążę się z większą ilością informacji zamiast obrazków:).. Zwiedziłam praktycznie większość polecanych miejsc w przewodniku. Bardzo na plus miejscówki do spania polecane w przewodniku np. Hostel w Bankoku (Oldtown), albo hostel na wodzie (NitaHostel). Duża ilość map, które w Azji są nie zastąpione - ze względu na blokadę językową z tubylcami. Dużo przydatnych porad, które naprawdę ułatwiły nam podróż. Minusem tego przewodnika jest to, że po intensywnych 3 tygodniach podróży wylatywały mi karki z przewodnika, które są klejone zamiast szyte!.. i łatwo pogubić dość istotne mapki:)..

Zamknij