Opinie o książce "MacPodręcznik"

6
(25%)
5
(50%)
4
(25%)
3
(0%)
2
(0%)
1
(0%)
Opinie czytelników (liczba ocen: 4)
Średnia ocen: .

MacPodręcznik. Edycja OS X Yosemite:

Ocena : 6 Ocena książki 2015-08-22

bez podpisu

Bardzo pomocna

Ocena : 5 Ocena książki 2015-02-24

Małgosia

Jeśli jesteście w podobnej do nas sytuacji - 2 telefony, ipod, ipad, itv no i w końcu MacBook to MacPodręcznik będzie dla Was znakomitym narzędziem organizacyjnym. Pozwoli Wam również odkryć wiele udoskonaleń, które wprowadzono w OS X Yosemite - pokazanych przejrzyście, z dużą ilością przykładów opartych na doświadczeniach autora. We wszystkim jest też sporo "magii", która ułatwia codzienną obsługę w/w urządzeń. Oczywiście, trzeba poznać ich możliwości, skonfigurować i zsynchronizować, no i tutaj MacPodręcznik staje się niezastąpionym towarzyszem. Bez względu na stopień znajomości Mac OS, każdy znajdzie tu coś dla siebie. Książka jest również bogatym źródłem informacji na temat ekosystemu firmy Apple. Gorąco polecam!

Ocena : 5 Ocena książki 2015-02-23

Kazimierz W.

Dla miłośników Apple każda pozycja promująca system jest kolejnym dowodem nad wyższością ich systemu. Nie da się jednak zaprzeczyć, że dla nowych użytkowników jest to bardzo wartościowa książka, która ułatwi im zsynchronizowanie wszystkich urządzeń i pozwoli zautomatyzować ich pracę. MacPodręcznik napisany jest w sposób przejrzysty, zawiera wiele krok-po-kroku instrukcji i zachęca do głębszej eksploracji możliwości systemu operacyjnego. Jednocześnie, autor zwraca się do nas bezpośrednio, czyniąc nasze wspólne odkrycia łatwymi do powtórzenia i zapamiętania. Gorąco polecam!

Ocena : 4 Ocena książki 2015-03-13

bez podpisu

Książka dla bardzo początkujących użytkowników, którzy średnio radzą sobie z komputerami. Ja osobiście znalazłem dla siebie mało ciekawych rzeczy. Napisana językiem prostym i zrozumiałym.

Zamknij