Opinie o książce "ABC komputera. Wydanie VIII"

6
(40%)
5
(50%)
4
(10%)
3
(0%)
2
(0%)
1
(0%)
Opinie czytelników (liczba ocen: 10)
Średnia ocen: 5.5

ABC komputera:

Ocena : 5 Ocena książki

PHU MAD MAX

Ani jeden komputer sprzedany z tą książeczką nigdy do nas nie wrócił z problemem: - Panie, cały czas się zawiesza! Gdyby jeszcze można było dodać coś na temat obsługi sprzętowej (zasady podłączania urządzeń, co do czego służy, itp.).

ABC komputera. Wydanie VI:

Ocena : 6 Ocena książki 2008-02-18

Anna Sobczyk

Bardzo dobra książka dla początkujących użytkowników komputera. Przejrzysta, napisana zrozumiałym językiem, z dużą ilością konkretnych przykładów. Zawiera pomocne wskazówki związane z zakupem i użytkowaniem komputera, obsługą programów Microsoft Office Word i Excel,oraz podłączeniem do Internetu.

ABC komputera. Wydanie V:

Ocena : 5 Ocena książki 2011-02-14

bez podpisu

"ABC komputera" to łatwy do przyswojenia skrypt, przeznaczony dla osób, które dotychczas nie miały żadnego kontaktu z komputerem, a teraz pragną szybko nauczyć się jego obsługi. Szczególnie przydatny dla osób starszych.

ABC komputera. Wydanie IV:

Ocena : 5 Ocena książki 2004-08-25

Artur Hamryszczak

Polecam wszystkim laikom komputerowym tę książkę. Dla mnie ta pozycja była "elementarzem" do nauki obsługi komputera. Wszystkie zagadnienia zostały prosto i przystępnie wyjaśnione. Dla lepszego zrozumienia wielu kwestii zilustrowano je zdjęciami i rysunkami. Książka ta pomogła mi w poznaniu komputerowego świata. Ostatnio np. dzięki wskazówkom autora zainstalowałem antywirusa. Gorąco polecam wszystkim "ABC komputera"!

Ocena : 5 Ocena książki 2005-06-02

Joanna Micnas

Bardzo fajna lekturka dla zupełnych laików jak i takich jak ja: dla posegregowania wiedzy, jaką się uzyskało bez książek -) A ja tak zaczynałam pracę z kompem i netem. Jedynie czcionka dla mnie była ciut drobna i dosyć lakonicznie potraktowany rozdział na str.248 o protokole transferu plików 9ftp... Po przeczytaniu nadal nic nie wiem - mimo, że program ściągnęłam już z netu. Podobał mi się też humorek Pana Wróblewskiego -) Pozdrawiam

ABC komputera. Wydanie II:

Ocena : 6 Ocena książki

Genowefa Brudnicka

Jest bardzo przydatna i potrzebna w życiu. Bez niej niedoświadczony komputerowiec nie mógłby korzystać z komputera tak dużo, jak po przeczytaniu tej wspaniałej książki.

ABC komputera. Wydanie 8.1:

Ocena : 6 Ocena książki 2015-06-24

bez podpisu

super! :)

Zamknij