Opinie o książce "Anatomia kłamstwa. Agenci CIA pomogą Ci wytropić: fałsz, zdradę, nielojalność, oszczerstwo, plotki"

6
(14%)
5
(57%)
4
(29%)
3
(0%)
2
(0%)
1
(0%)
Opinie czytelników (liczba ocen: 7)
Średnia ocen: .

Anatomia kłamstwa. Agenci CIA pomogą Ci wytropić: fałsz, zdradę, nielojalność, oszczerstwo, plotki:

Ocena : 5 Ocena książki 2017-12-21

Sylwia M, przedsiębiorca

Książka, którą warto przeczytać. Co do stosowania wiadomości w niej zawartych trzeba bardzo dużo praktyki. Jednak warto poznać sprawdzone taktyki i pozbyć się utartych w społeczeństwie nieprawdziwych poglądów na temat jak zachowuje się osoba, która kłamie. Zdecydowanie lepiej mieć wiedzę zawartą w tej lekturze niż jej nie posiadać. A co każdy z tym zrobi to już inna sprawa.

Anatomia kłamstwa:

Ocena : 6 Ocena książki 2015-09-30

Kuba

Praktyczna Metodologia, zdecydowanie Polecam.

Ocena : 5 Ocena książki 2015-04-01

Łukasz

Jest wiele pozycji wskazujących na to czym jest kłamstwo, lub jak je właściwie rozpoznać. Wydaje mi się, że jest to jedna z najlepszych jak nie najlepsza pozycja tego typu na rynku. Oczywiście tytuł skonstruowany w taki sposób, że zachęca do zakupu, ale to nie tytuł tworzy tę książkę. Pozornie dość swobodnie zaprezentowana treść zawiera opis niezwykłego modelu rozpoznawania kłamstwa, który można zastosować w wielu sytuacjach życiowych. Według mnie POZYCJA OBOWIĄZKOWA!

Ocena : 5 Ocena książki 2016-10-31

Łukasz, IT

Fajna książka, pozwala sformalizować przeczucia dotyczące kłamców. Dzięki niej oglądanie wypowiedzi i debat polityków stało się dla mnie ciekawą rozrywką. Warto przeczytać, aby nabrać dystansu to tego co mówią ludzie.

Ocena : 4 Ocena książki 2016-01-25

m., inf.

Miesza w głowie

Zamknij