Opinie o książce "Personal branding, czyli jak skutecznie zbudować autentyczną markę osobistą"

6
(83%)
5
(0%)
4
(0%)
3
(17%)
2
(0%)
1
(0%)
Opinie czytelników (liczba ocen: 6)
Średnia ocen: 5.5

Personal branding, czyli jak skutecznie zbudować autentyczną markę osobistą:

Ocena : 6 Ocena książki 2019-10-16

laufer

Temat przeciekawy i świetnie przedstawiony przez Grzesiaka. To autor stworzony do tłumaczenia jak samemu zostać marką osobistą i zarabiać na tym. Do tego super konkret wiedza o kształtowaniu własnego wizerunku w social mediach.

Ocena : 6 Ocena książki 2019-11-07

Dominika Stryszowska

Nie lubię poradników motywacyjnych, w których autor ma złote myśli i wie wszystko na każdy temat. Ale Pana Grzesiaka już znam. I mądrze mówi. Czytałam już jego książkę o metodach wywierania wpływu i taką o szybkim uczeniu sie języków obcych. Teraz przyszedł czas na tworzenie marki własnej. Czym jest marka własna? To wszystko to, co dostrzegają inni ludzie w nas. I to jak nas oceniają. Markę własną tworzymy podświadomie, po prostu są to nasze "zwyczajne" zachowania, ale co w momencie kiedy nie dokońca są one spójne z naszym "ja"? Czasem umniejszamy swoją wartość czy wchodzimy w nieodpowiednią rolę, do danej sytuacji. Nie jest to rodzaj maniupulacji czy przekłamywania rzeczywistości, ale sposób na to by pokazać się z tej lepszej strony. Im droższa marka własna, tym stajemy się drożsi. Dla potencjalnego pracodawcy czy nawet partnera. Teraz może to wydawać się skomplikowane, bo nie jestem dobrym mówcą, ale w tej książce temat pokazany jest w sposób przystępny i zrozumiały. Autor przekazał nam informacje zwięźle, publikacja ma tylko 230 stron, ale wydaje mi się, że temat został dobrze przedstawiony. Są ćwiczenia, są przykłady, wszystko w sposób profesjonalny, ale też swobodny, to takie rady jakie mógłby nam dać dobry znajomy. A jeśli tym znajomym jest osoba pana Mateusza, który odniósł sukces, to pozostaje nam tylko brać przykład.

Ocena : 6 Ocena książki 2019-10-14

Calibuz

miałem okazję byc słuchaczem dwóch seminariów prowadzonych przez M. Grzesiaka i to były godziny wartościowe, niewątpliwie on sam jest dobrym przykładem na właściwy personal branding, tak go oceniałem zaraz po zakończeniu wystąpień, książka jest przez to wiarygodna, zarówno co do metod w niej prezentowanych, jak i celów do których ma słuzyć praca nad stworzeniem z siebie cennej marki, polecam - nie nudzi się a wręcz zachwyca ludzi otwartych i rozumiejących potrzeby współczesności

Ocena : 6 Ocena książki 2019-10-20

homo.homar

Grzesiak zapakował w ten skromnie wyglądający tomik naprawdę niesamowity ładunek wiedzy na temat budowania osobistej marki. Do tego autor pisze ciekawie, dowcipnie, lekkostrawnie i jasno. Przyjemnie spędziłem czas na odkrywaniu, że mógłbym się sprzedawać drożej. Gdybym tylko sumiennie i fachowo zadbał o wykreowanie z siebie brandu. Na razie mam znakomite narzędzie w ręku. Książkę Grzesiaka.

Ocena : 6 Ocena książki 2020-05-17

bez podpisu

Bardzo przydatna wiedza.

Ocena : 3 Ocena książki 2021-06-22

Anna

Wiedza bardzo podstawowa i raczej oczywista.

Zamknij