Serie wydawnicze

  • Dla bystrzakow
  • Bez kantow
  • Lekarz rodzinny
  • Seriaporad.pl
  • Bezdroza
  • Michelin

Wydawnictwo Helion

Helion SA
ul. Kościuszki 1c
44-100 Gliwice
tel. (32) 230-98-63

informacje o księgarni septem.pl
Program Partnerski
O nas
© Helion 1991-2019
Niebem moim jest czynić dobro na...

Niebem moim jest czynić dobro na ziemi (audiobook)

Autor:  

Niebem moim jest czynić dobro na ziemi
Czas nagrania: 0 godz. 59 min.
Audiobook Audiobook w mp3
Wydawca: Emmanuel

Płyta jest zapisem opowieści o świętej Teresie od Dzieciątka Jezus, opowiedzianej przez ks. Teodora Suchonia, proboszcza sanktuarium św. Teresy w Rybniku Chwałowicach.

Barwnie opowiedziana historia przybliża nas do poznania życia i historii świętej, jej zmagania się z codziennością i pragnieniem świętości.

Zwieńczeniem całej opowieści jest pokazanie „Małej drogi” świętej, będącej drogowskazem do świętości człowieka.Dobry Bóg nie wzbudzałby pragnień, które nie mogą się spełnić, a zatem, pomimo że jestem tak mała, mogę pragnąć świętości. Co prawda, wzrastać – to dla mnie rzecz niemożliwa, muszę więc znosić siebie taką, jaką jestem, z wszystkimi swoimi wadami. Chcę jednak szukać sposobu, by dotrzeć do nieba małą drogą, prostą, krótką, małą drogą zupełnie nową

Św. Teresa od Dzieciątka Jezus, doktor Kościoła, Rękopis C 2v


Ks. Teodor SUCHOŃ – proboszcz, diecezjalny moderator Domowego Kościoła, członek Rady Wydziału Duszpasterskiego Kurii Metropolitalnej w Katowicach oraz Archidiecezjalnej Komisji Liturgicznej i Rady Duszpasterskiej Archidiecezji Katowickiej, pomaga także jako diecezjalny duszpasterz nauczycieli, od wielu lat jest inicjatorem materiałów roratnich rozprowadzanych po całej Polsce, a także i poza jej granicami. 
logotypy