Serie wydawnicze

  • Dla bystrzakow
  • Bez kantow
  • Lekarz rodzinny
  • Seriaporad.pl
  • Bezdroza
  • Michelin

Wydawnictwo Helion

Helion.pl sp. z o.o.
ul. Kościuszki 1c
44-100 Gliwice
tel. (32) 230-98-63

informacje o księgarni septem.pl
Program Partnerski
O nas
© Helion 1991-2022
Litwa, Łotwa i Estonia. Zielony ...

Litwa, Łotwa i Estonia. Zielony Przewodnik Michelin. Wydanie 1

Autor:  

Litwa, Łotwa i Estonia. Zielony Przewodnik Michelin. Wydanie 1 Praca zbiorowa - okładka książki
Stron: 368
Ksiazka drukowana Druk oprawa miękka
Wydawca: Bezdroża

Kraje nadbałtyckie, choć niewielkie powierzchniowo, zapewnią udany wypoczynek nawet najbardziej wymagającym turystom. Temperatura Bałtyku niejednego może odstraszyć, ale mimo to w morzu da się kąpać i cieszyć jego białym piaskiem i długimi plażami. Miłośnicy natury skierują swe kroki do parków narodowych, by jeździć na rowerach i pływać kajakiem. Tallin, Ryga i Wilno to miasta, w których skupia się życie ekonomiczne, kulturalne i turystyczne krajów bałtyckich. W stolicach i miastach turystycznych nie brakuje różnorodnych imprez kulturalnych i festiwali.

Jeśli jeszcze w te lub w kolejne wakacje zamierzamy odkryć bliski nam geograficznie, a niekoniecznie znany, trójkąt krajów - Litwę, Łotwę i Estonię, zielonym światłem do wyprawy może być Zielony przewodnik" Wydawnictwa Bezdroża. Autorzy przewodnika Litwa, Łotwa i Estonia" podsuwają nam pomysły i dobre rady, w połączeniu z aktualnymi informacjami. Z nimi właściwie zorganizujemy sobie podróż, odświeżymy wiadomości krajoznawcze i kulturowe, zaplanujemy trasę. Pełny zestaw map - krajów, miast i wycieczek objazdowych - nie pozwoli zbłądzić. Z kolei wybrane przez autorów adresy, m.in. hoteli, restauracji i gospód ocalą nasz portfel przed spustoszeniem.
Orientacji w atrakcjach służy charakterystyczny dla Zielonych przewodników" Michelina system ocen - od o do trzech gwiazdek. 3 - oznaczają miejsca unikatowe, które trzeba odwiedzić. Weźmy to pod uwagę i - ruszajmy w drogę!

POLSKA - DZIENNIK ŁÓDZKI . N, 2010-07-24

    pokaż wszystkie
    logotypy